BlackBerry Z10

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od mberdych »

Něco do sebe to má. Jen nevím jestli to BlackBerry bude stačit. Ale druhý den a libi se mi to více a více.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

Někomu se líbí hned a někomu to trvá :-) Měl jsem všechny systémy a BlackBerry mi vyhovuje nejvíce. Postupně nacházím další a další vychytávky, je to parádní systém i telefon ta Z10ka.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

BlackBerry Z10

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Já si myslím, že u Z10 je největší bariérou to hodně odlišný ovládání a celková filosofie systému, člověk si sem nesmí tahat návyky z jiných platforem. Já jsem se Z10 taky první dny bojoval, ale jakmile si zvykneš, tak budeš podle mě spokojenej.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od mberdych »

No prozatim jsem zpet na iphonu. Prijde mi to ovladani vyrazne krkolomejsi. V necem dobre, ale v necem zbytecne krkolomne. No, pryc nejde. Necham ho chvili ulezet a uvidim :-)
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

Podle mě to ovládání je vyřešeno výborně a celková provázanost s Hubem, je perfektní.Například jsem si koupil aplikaci tapatalk a když mi přijde SZ tak se mi automaticky objeví v Hubu a můžu jí rovnou otevřít bez toho abych chodil do aplikace.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od mberdych »

To nemyslim, to jsou ty zajimavejsi vychytavky. Me spis prijde ze to smrdlani sem a tam moc nedava smysl. Ale mozna jsem uz moc iphonizovan. A to podotykam, ze se ni N9 hodne libila. No, zatim neplanuju se ho zbavit. Uvidim.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

BlackBerry Z10

Příspěvek od Davedroid »

Taky zvazuji BB Z10. Laka mne. Ac mam vse apple, tak verim, ze to pujde sync a pretahovat fotky a apod.

Ma BB nejakou aplikaci jako video dowloader? Umi stahnout video treba z youtube pro pozdejsi shlednuti?
A prepokladam otevirat a poslilat word, excel, pdf umi asi urcite, ze?

Diky moc
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

tak otevírat a posílat world i excel a další umí s přehledem.Je v telefonu nainstalovaný kancelářský balík Docs To Goa ne žádná demoverze :-) Jinak já stahuju rovnou video v czshare a rovnou do telefonu. Youtube downloader nemám a ani moc nepoužívám Youtube v telefonu, ale koukal jsem na BB World a našel jsem např. Uploader for youtube, FastTube (zkusil jsem si ho nainstalovat a nahradil Youtube co je v telefonu, ten je mezi námi hrozný:-(tedy zatím. Tak určitě budeš spokojený a najdeš co chceš :-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od mberdych »

Otazka je proc to delat, kdyz mas vse apple. Jsem na tom stejne, rad zkousim nove telefony, ale objektivne to v apple svete nedava moc cenu mit telefon jinak. Treba kvuli photostreamu, iTunes music storu a pohode si koupit muziku primo v telefonu, imessages a facetime (da se nahradit, ale nebude to tak hezke) a dalsim vychytavkam. Fakt je ze BB jsem mel snad vsechny v minulosti a jejich telefony jsem mel rad. Z10 je vice nez povedeny stroj.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

Mě se na Bb líbí moc BB Messenger. Jsem ve skupině Smartmania BBM2 a jsou tam fakt super lidi a dobře si pokecám. nevím jestli máte zkušenosti, ale doporučuji minimálně zkusit :-) Už od dob co jsem měl BB9900 jsem byl na BBM. Už jen čekám až mi přijde aktualizace BB10 na Playbook a budu max. spokojený. Ono propojení BB a playbooku taky není k zahození :-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od mberdych »

Problem je ze uz na BBM nikoho nemam, vsichni utekli z BB jinam :-) A na to psani by to prece jen chtelo tu qwerty.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

Já také nikoho neměl a už mám :-) Na psaní plně dostačuje Z10
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

BlackBerry Z10

Příspěvek od Davedroid »

Prosim, jsou na BBwoldu filmy ke koupi i u nas nebo se tam musi nastavit zeme US nebo UK? Koukal jsem na to pres web a zadne filmy jsem tam nenasel. Na tom bude asi iTunes lepe, ne? Diky
milennium
smartstar
smartstar
Příspěvky: 879
Registrován: čtv pro 20, 2007 20:03
Zařízení: NEXUS 6 / 64GB
Bydliště: Kutná Hora

BlackBerry Z10

Příspěvek od milennium »

Řekl bych, že BBM je absolutně nejlepší vychytávka co je v BlackBerry... Super nástroj pro komunikaci. Pokud bych to měl srovnat s ostatními konkurenčními IM, tak jednoznačně vede. Jen je škoda, že je tady daleko menší komunita lidí s BB.
Jinak já se psaním na Z10 taky neměl žádný problém, klávesnici považuji za jednu s nejlepších. Na druhou příčku bych zařadil klávesnici s WP8 a na třetí s iOS. Ale je to jen můj názor...
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

Itunes na tom je určitě lépe. Koukal jsem do BB Worldu a je tam jen kategorie: Aplikace, Books,Hry a Magazines. Osobně to nevím, protože nestahuji filmy z telefonu:-) v MyWorldu je sekce moje videa a moje hudba, ale dostanete se do Knihovny vašeho videa co máte v Z10

Souhlasím s Jardou : BB nejlepší pak WP8 ( WP7 se mi psalo hrozně) a pak iOs na kterém se mi také výborně psalo hlavně slova s diakritikou.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: BlackBerry Z10

Příspěvek od mberdych »

Bohuzel Bb world u nas zadne filmy/hudbu nenabizi. Skoda. BBM je super, ale je treba mit komu psat :-) Co jsem zkonvertoval manzelku na iphona, tak ji tezko presunu jinam. Klavesnice je na z10 OK.
Davedroid
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 311
Registrován: pát črc 01, 2011 16:55
Zařízení: iPhone 7
Bydliště: Praha

BlackBerry Z10

Příspěvek od Davedroid »

A co pristroj jako takovy, kdo jej mate: zatim zadne skrabance nebo bude nektera cast nachylna k poskrabani?
A co prach, nezalejza nekam?
Diky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

BlackBerry Z10

Příspěvek od htcjirka »

Bohuzel Bb world u nas zadne filmy/hudbu nenabizi. Skoda.
Tak BBM Music stejne konci.. http://mobilenet.cz/clanky/blackberry-b ... usic-11753" onclick="window.open(this.href);return false; ..takze kdovi jak to bude casem s BBM a filmy.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

Davedroid píše:A co pristroj jako takovy, kdo jej mate: zatim zadne skrabance nebo bude nektera cast nachylna k poskrabani?
A co prach, nezalejza nekam?
Diky
Žádné škrábance nepozoruji a zadní kryt je pogumovaný a z výborného materiálu (černá varianta).¨
No a s tím prachem : Není to Lumie 920 :-D
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

BlackBerry Z10

Příspěvek od Balrog »

htcjirka píše:
Bohuzel Bb world u nas zadne filmy/hudbu nenabizi. Skoda.
Tak BBM Music stejne konci.. http://mobilenet.cz/clanky/blackberry-b ... usic-11753" onclick="window.open(this.href);return false; ..takze kdovi jak to bude casem s BBM a filmy.
Nějak muziku a filmy nekupuji přes markety tak to jde nějak mimo mě.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti