Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Lumia 720, 730, 800, 820 a 830
Odpovědět
ben81
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát dub 26, 2013 23:52
Zařízení: Lumia820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ben81 »

V tvém případě bude asi hrát roli to "... tel.soft debrand.". Při debrandu, se ti do telefonu asi dostal FW pro Lumie určené pro CZ volný prodej (1232.5957.1308.0001 - najdeš to v Nastavení->o systému->další informace). A na uvolnění OTA updatu pro tento FW stále čekáme.
Do konce září bychom se všichni měli dočkat.
jitasekR
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 11, 2013 19:42
Zařízení: Nokia Lumia 820

Problém s office

Příspěvek od jitasekR »

Ahoj, mobil nokia lumia 820 mám 6 dní a už mám problém s officama. Ukázkový dokument ve wordu mi otevřít jde, ale jakýkoliv jiný ne. Píše se otevírám. Můžu čekat 20 minut, ale neotevře se nic, mobil se začne přehřívat a nejde ani vynutit ukončení programu. Jediné co pomáhá je vypnout a zapnout. Nemá s tím někdo zkušenost? S mobilem ještě pořádně neumím, prosím o radu.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Mám problém. Nějak se mi hádají přehrávače Nokia hudba a ten vestavěný. Pokud ho chci změnit, otevře se ten samý, ne ten druhý, na který kliknu. Občas se sekají. Nainstaloval jsem si ještě musiXmatch lyrics player, moc pěkná aplikace, ukazuje to text k písni, když ji přehrává, ale pokud ji spustím, chvíli to jde, při přepnutí na jinou skladbu se to začne sekat a pak to zamrzne úplně. Musím čekat tak 5 min. až to nějak povolí a vrátí se to na základní obrazovku. Když je nainstalovaných více přehrávačů ve WP8, vůbec to nedělá dobrotu a hádají se mezi sebou. Je to celé blbě dělané, myslím přehrávání. Kraviny oddělí od sebe, ale tyto věci, jako hudbu, videa, rádio nechají naplácané v jednom. Tohle je fakt ubohost, už mě to štve. Co s tím sekáním? Máte s tím taky problém? Děkuji za připomínky.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Martin1102 píše:Ahoj,
můžete mi někdo prosím pomoci jak mám zjistit verzi, resp, abych vůbec zjistil původ L820-chci vědět kdy se ke mě a jestli vůbec dostane GDR2, protože tel jsem koupil v CZ ,ale krabice i malinký logo na tel je polskej Orange, tel.soft debrand. simka VodafoneCZ, kolega v práci má taky nějakou polskou šedivku, taky VDF a GDR už asi 2 týdny...může někdo sdělit něco bližšího prosím?díky
http://www.nokia.com/global/support/sof ... in-europe/" onclick="window.open(this.href);return false;

L820 od Orange stále čeká :-( Bohužel. Ano česká L820 a Vodafone má již amber cca.3 týdny !
ben81
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát dub 26, 2013 23:52
Zařízení: Lumia820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od ben81 »

mbelas, česká L820 (coutry variant) na OTA Amber stále čeká.
mbelas
smartguru
smartguru
Příspěvky: 586
Registrován: pát pro 14, 2012 8:07
Zařízení: Home and office ML950XL white

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mbelas »

Čeká čeká a bude čekat, T-mobile a Vodafone ji již dávno mají :idea:

Edit - T-mobile má data sense
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

jo, od vodafone mi přišla před 3 týdny, ale bez data sense, tak jsem si to přeinstaloval a mám je. Není nutné čekat. :-)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od mimonaut »

OT: je mi naprosto jasné, proč Vodafone nemá datasense. Flashnul jsem ROM s datasense, ale používám VF. Mám 1500MB limit a vodafone mi zahlásil dnes 90% vyčerpání, kdy podle datasense jsem vyčerpal 1000MB..
Podvodníc to jsou!
Martin1102
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 11, 2013 13:33
Zařízení: předchozí L820 , stávajcící L930
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martin1102 »

To chete tvrdit, že si ty ***** dovolí takto veřejně lhát a okrádat lidi? tomu se mi zas nechce uplně věřit...jako šmejdi to sou všichni o tom žádná, ale pokud bys měl podklad,důkaz doložitelnej tak s tímhle by se dalo pomalu žalovat :D

zatím nevyužívám u L820 žádnej datovej tarif jenom wifi,takže je mi to v současnosti jednoi,ale v budoucnu by mi tohle asi u VDF fakt vadilo :???:

viděl sem tady pár odkazů jak amber dostat i do tý mý poský debrand.šedivky, ale jestli to dobře chápu, měl bych tovární nastavení, to nechci proto stále marně čekam, že se to objedví i pro muj MT než ty ty ***** někde pustěj asi už na to po tolika měsících i zapomenu a ani to nsad nebudu instalovat,... smutné :(
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Jo.
Jsou to podvodnici. Psal jsem jim, proc to omezili, odpov.ze jsou data
sense nepresna. Kdyz se v tom vrtaji, tak to je jasny.
CageJ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1134
Registrován: ned dub 21, 2013 11:19
Zařízení: Lumia 520.820,920,830

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od CageJ »

mimonaut píše:OT: je mi naprosto jasné, proč Vodafone nemá datasense. Flashnul jsem ROM s datasense, ale používám VF. Mám 1500MB limit a vodafone mi zahlásil dnes 90% vyčerpání, kdy podle datasense jsem vyčerpal 1000MB..
Podvodníc to jsou!
uf to sa mi az nechce verit.. ale verim tomu
U mna v T-mobile vsetko sedi na 99,9% co sa dat tyka.
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MikeyMCZ »

Já mám u TMO opačný "problém" - DS mi ukazuje větší spotřebu, než info SMS na FUP od operátora.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Jenom upozorňuji, kdo ještě čeká na Amber, že po nainstalování Amber a zaktivování některých funkcí, třeba hodin na displej nebo 2x ťuknutí na displej při otevření obrazovky, mobil pěkně žere. Předtím mi vydržela 820 den a něco a nyní nevydrží ani den. Někdy jen půl dne. A dělám ty samé věci co předtím. Nějaké to volání, sms a net.. Žádné hry. Takže se připravte, že se pěkně zvedne spotřeba baterie. :???:
Martin1102
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 11, 2013 13:33
Zařízení: předchozí L820 , stávajcící L930
Kontaktovat uživatele:

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martin1102 »

tak moc jak sem byl před pár měsíi z L820 nadšenej se mi teď čím dál víc zhnusuje to co "vylepšeníma"dělaj...ať už operátor u DS nebo nokie těmahle dá se říct "downgradama" zpátečnickými vylepšeními :cry:
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Manek49 »

Mě vydržela den a po amberu mi vydrží taky den, žádná změna, až na to, že teď mám aktivní odemčení poklepáním a glance v režimu "náhled"
@Martin zpátečnikými vylepšeními???? To snad ani nemůžeš myslet vážně :roll:
Tomina
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř srp 28, 2013 15:37
Zařízení: Lumia 1320

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Tomina »

jaroslavii píše:Jenom upozorňuji, kdo ještě čeká na Amber, že po nainstalování Amber a zaktivování některých funkcí, třeba hodin na displej nebo 2x ťuknutí na displej při otevření obrazovky, mobil pěkně žere. Předtím mi vydržela 820 den a něco a nyní nevydrží ani den. Někdy jen půl dne. A dělám ty samé věci co předtím. Nějaké to volání, sms a net.. Žádné hry. Takže se připravte, že se pěkně zvedne spotřeba baterie. :???:
Souhlas, já si proto všechny tyhle fičury vypnul. Amber - jako jo, super, update se hodí, ale opět plno krávovin, jako u SGS4, kde jsem plno tzv. chytrých funkcí také vypnul. Jinak, já mám Vodafone také a Data Sense mi ukazuji velmi dobře. Kontroluji to se samoobsluhou a ten rozdíl tam je do 5 MB, takže spokojenost.. :-)
borixeus
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv čer 11, 2009 11:55
Zařízení: Dell Venue Pro, Xperia X10, Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od borixeus »

Souhlasím s jaroslavii. Když jsem měl zapnuté zobrazování hodin jen s náhledem (na pár sekund po vyndání z pouzdra nebo mávnutí rukou nad čidlem) a probuzení poklepáním, tak mi to hrozně žralo baterku. Nevím která funkce víc, preventivně mám vyplé obojí, zobrazení hodin budu testovat až bude umět zobrazovat i notifikace.

Mimo: Dokoupil jsem si černý nabíjecí kryt a přebývá mi tu žlutý nabíjecí a černý nenabíjecí - oba v dobrém stavu - myslím, že vypdadají jako nové. Kdyby měl někdo zájem.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

Tomina píše:
jaroslavii píše:Jenom upozorňuji, kdo ještě čeká na Amber, že po nainstalování Amber a zaktivování některých funkcí, třeba hodin na displej nebo 2x ťuknutí na displej při otevření obrazovky, mobil pěkně žere. Předtím mi vydržela 820 den a něco a nyní nevydrží ani den. Někdy jen půl dne. A dělám ty samé věci co předtím. Nějaké to volání, sms a net.. Žádné hry. Takže se připravte, že se pěkně zvedne spotřeba baterie. :???:
Souhlas, já si proto všechny tyhle fičury vypnul. Amber - jako jo, super, update se hodí, ale opět plno krávovin, jako u SGS4, kde jsem plno tzv. chytrých funkcí také vypnul. Jinak, já mám Vodafone také a Data Sense mi ukazuji velmi dobře. Kontroluji to se samoobsluhou a ten rozdíl tam je do 5 MB, takže spokojenost.. :-)
Souhlasím. Data Sense ukazují ve srovnání s Vodafone samoobsluhou docela přesně. Teď se to u mě liší pouze o 0,7mb, tak co to plácal Vodafone, že to neimplementovali do aktualizace Amber proto, že je to nepřesné. Lhali, aby lidi neměli kontrolu nad daty a oni víc mohli rejžovat. Neskutečné, jak se za pár let Vodafone změnil, z ovečky na vlka.
Uživatelský avatar
jaroslavii
smartguru
smartguru
Příspěvky: 576
Registrován: sob bře 02, 2013 8:30
Zařízení: Lumia 830
Bydliště: Český Krumlov

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od jaroslavii »

borixeus píše:Souhlasím s jaroslavii. Když jsem měl zapnuté zobrazování hodin jen s náhledem (na pár sekund po vyndání z pouzdra nebo mávnutí rukou nad čidlem) a probuzení poklepáním, tak mi to hrozně žralo baterku. Nevím která funkce víc, preventivně mám vyplé obojí, zobrazení hodin budu testovat až bude umět zobrazovat i notifikace.

Mimo: Dokoupil jsem si černý nabíjecí kryt a přebývá mi tu žlutý nabíjecí a černý nenabíjecí - oba v dobrém stavu - myslím, že vypdadají jako nové. Kdyby měl někdo zájem.
za kolik ten černý?
sajban7
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: sob kvě 11, 2013 20:56
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 820: Všeobecná diskuze

Příspěvek od sajban7 »

Ja mam zapnute zbrazenie hodin nahlad a prebudenie tuknutim a nemozem povedat, ze by mi baterku nejak moc zralo. Pravdu povediac som dako ani nespozoroval, ze by vydrzala menej aj ked mi je jasne, ze musi vydrzat menej.
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 720/730/800/820 a 830“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 hostů