LG Optimus 7 - koupě v zahraničí

Další telefony se systémem Windows Phone
Odpovědět
adidas
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte srp 02, 2011 21:46
Zařízení: LG BL20

LG Optimus 7 - koupě v zahraničí

Příspěvek od adidas »

Zdravím,
vím, že telefon nemá momentálně české menu, dostane ho až s aktualizací na podzim na Windows Phone 7.5 "Mango"...
ale pokud si nyní koupím telefon v zahraničí (levnější než v ČR), půjde mi tam potom nahrát čeština (při aktualizaci na Mango)?
Děkuji
Gater
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 294
Registrován: čtv kvě 14, 2009 15:45
Zařízení: HTC 7 Mozart

LG Optimus 7 - koupě v zahraničí

Příspěvek od Gater »

Oficialne ti tam nahrat nepujde, cestinu v sobe bude mit jen nova vlna zarizeni, ktera budou mit Mango uz z vyroby.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

LG Optimus 7 - koupě v zahraničí

Příspěvek od Radek Hulán »

Optimus 7 má hodně mizernou podporu i na XDA - http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=828" onclick="window.open(this.href);return false; , Omnia 7 bude lepší sázka na to, že CZ (neoficiálně) půjde - http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=820" onclick="window.open(this.href);return false; . Cena je podobná.
geronimo_cz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte lis 03, 2009 2:39
Zařízení: LG Optimus 7
Bydliště: Liberec

LG Optimus 7 - koupě v zahraničí

Příspěvek od geronimo_cz »

nemyslim si, ze by melo mizernou podporu.. ja bych rek ze celkem naopak.. treba MFG je pro LG dokonaly.. navic ma aspon trochu odlisnej design.. ja ho mam a sem s nim absolutne spokojenej.. omnii sem nechtle zaprve kvuli cene (lg mam novy za 4499,-) a hlavne kvuli tlacitku windows, ktery uz snad ani vic iphonovsky bejt nemuze ;oD + na marketu mas zdarma primo od LG jednou za dva mesice novy aplikace..

a jeste jeden z mala, kdo ho ma.. pac dyz si to tu projedes, tak ma kazdej htc nebo samsung ;oP
Odpovědět

Zpět na „Ostatní zařízení“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti