HD2 se neustále připojuje na internet

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
paramel
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř úno 03, 2010 15:19
Zařízení: LG 4x HD (P880)

HD2 se neustále připojuje na internet

Příspěvek od paramel »

Zdravím.

Nadpis zní vcelku jasně a začíná mě to pomalu prudit. Je to již má druhá HD2, která to dělá. U první jsem to nakonec nepořešil, jelikož jsem o telefon přišel. Jinak v natavení > datové služby mám vše vyškrtnuté, poloha se mi sama neurčuje, čas se mi neaktualizuje. To je snad vše, co by se mělo připojovat na internet nebo ne? O Modaco NoData vím, ale raději bych vypnul nejspíš poslední drobnost, co prudí a měl konečně klid 8-)

Díky za rady a postřehy.

//EDIT: Tak sosnu ty NoData. Lehce jsem zagooglil a vypadá to, že nikdo netuší, proč to HD2 dělají..
Uživatelský avatar
Henatko
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv srp 05, 2010 21:06
Zařízení: BB Q10 , N95
Bydliště: Liberec

HD2 se neustále připojuje na internet

Příspěvek od Henatko »

Jak nikdo netuší :-) myslíš tu ikonku připojení v nahoře v liště ? Mě to dělali všechny tel. na WM ...
Máš jistotu že to i něco stahuje ? Nějaké ty kB já myslím že ne ;-) Když nechceš přístup na internet tak v přístroji smaž "přístupové body" !
Ty jsi student ? protože jinak mít takové přístroje bez netu :roll:
paramel
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř úno 03, 2010 15:19
Zařízení: LG 4x HD (P880)

HD2 se neustále připojuje na internet

Příspěvek od paramel »

Nejsem student. Mám dokonce tarif na net od Vodafonu s 600 mb FUP a na net se připojuju s notesem přes telefon. Akorát mě to prostě prudí a žere to baterku. Člověk má telefon položený, 2 hod. na něj nekouká a za 2 hod. připojení k netu sežere solidní část baterky.

Myslím to, že telefon je opravdu připojený k netu. Ne, že mi zobrazuje jaký typ připojení je v dané lokalitě zrovna k dispozici. Asi to holt vyřeším tím NoData a bude. Tel. s WM jsem měl celkem 5. Dělá to jen HD2 (obě, co jsem měl). Jak jsem psal, internet z mobilu používám, ale prudí mě, když se telefon sám od sebe jen tak připojuje a já netuším proč. Nic víc.
ReznikCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř srp 03, 2011 17:42
Zařízení: HTC Touch HD2 (Elegancia series)

HD2 se neustále připojuje na internet

Příspěvek od ReznikCZ »

Stahni si Dial-up unabler/disabler (man ho rok a bez problemu)... myslim nejjednodussi moznost, bez hlidat vse v telefonu co potrebuje na net..
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

HD2 se neustále připojuje na internet

Příspěvek od Pepa 3 »

Myslím si ,že HD 2 je telefon,který by měl už z podstaty věci být připojen k netu. Nemusí to být poloha, aktualizace času,počasí atd. ale třeba i e-mail,nebo jiné synchronizace,které to vyžadují. Doporučuji k telefonu pořídit ten nejlevněší data tarif a vše bude vyřešeno k maximální spokojenosti. V opačném případě HD 2 bez internetu není telefon, nebo ho je přinejmenším škoda.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů