Nastavení a triky pro HTC TYTN a

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Odpovědět
Azzie
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát pro 08, 2006 0:18

Nastavení a triky pro HTC TYTN a

Příspěvek od Azzie »

Zdravim.

Tak jsem rozbil prasátko a pořídil si HTC TyTNa.

Hnedky jsem si upgradenul ROMku na nejnovější verzi. A maximální spokojenost. Ryclost operací se zvýšila snad o 500% :))
Jenže mám jiný problémek. Potřeboval bych poradit, pomoci s základním nastavením připojení ke GPRS, WI-Fi, atd... Už se s tim peru 5 dnů, a stále na to nemůžu přijít. Má operátora Vodafone. Jednou se mi to mám pocit podařilo odeslat mms ( bylo to přez GPRS a přez vytáčené spojení - Cellular Line ) Jenže nevím, jak třeba nastavit EDGE. Jsem v tomhle směru dost nezkušenej. :???:
PLEAS HELP.

Naoplátku Vám poradím, jak si třeba snadno a zadarmo připravovat filmečky do TyTNa.
Thnx
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Nastaveni datovych pripojeni pro jednotlive operatory naleznes zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=1513
neo
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 13, 2006 10:20
Bydliště: okolí brna

Příspěvek od neo »

já si zašel na T-Mobile(jelikož ho používám) a nechal jsme si vytisknout návod na nastavení MMS,GPRS a e-mailu na Vario a vše jsem si pak nastavil.Není to žádný problém
bart_s
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon čer 05, 2006 22:16

Příspěvek od bart_s »

2Azzie:
Ahoj, jakou ROM sis nahral? Zustala zachovana puvodni ExtROM? Nevis jestli lze zalohovat ExtROM, pak updatovat ROM a obnovit pouze ExtROM ze zalohy - neboli jak updatovat pouze ROM?

Diky
Odpovědět

Zpět na „HTC TyTN/TyTN II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host