Ahoj,
vytvořil jsem si vrstvu s WIFI APčkama v naší obci. Když si tuto vrstvu zobrazím v PC tak vidím všechny moje přidané AP (v seznamu i graficky praporkem).
Když si tuto vrstvu zobrazím v aplikaci Google Mapy tak se zobrazí vždy jen část a to je ten problém, protože když se prstem posouvám v mapě, tak se další praporky již nenačítají a je to tedy špatně použitelné. Nevíte někdo jak na to?
Tady je adresa na moji mapu.
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8& ... 45447&z=15
V pc se načte komplet v android mapách od google jen část, pokaždé jiná.
Díky za rady.
Google mapy - moje vrstva
-
- nováček
- Příspěvky: 30
- Registrován: sob dub 10, 2010 9:29
- Zařízení: HTC Desire
-
- stálý přispěvatel
- Příspěvky: 406
- Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
- Zařízení: Samsung Galaxy S II
Google mapy - moje vrstva
Můžu se pro zajímavost zeptat jakou aplikaci jsi použil?
-
- nováček
- Příspěvky: 30
- Registrován: sob dub 10, 2010 9:29
- Zařízení: HTC Desire
Google mapy - moje vrstva
jasne: G-MoN s exportem do .kml
Kdo je online
Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů