nove htc 4.3 display ?

Diskuzní fórum pro majitele telefonů od HTC se systémem Windows Mobile
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od TMASKA »

at hledam na netu tak vysledek nic moc , nevite neco o nejakych novych htc zarizenich s 4.3 displayem at uz s wp7 nebo androidem ?
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od Daidalos »

Desire HD?
Nebo možná toto
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od TMASKA »

NO KONECNE NECO , chtel jsem si koupit desire hd ale to zpracovani problemy se senzorem me odradily hd7 je taky krasny ale v plenkach ale toto by mohl byt muj dalsi stroj po hd1 uz konecne snad , jenom at zas nema nejake velke problemy , dik chlape za info uz mam lepsi naladu :)
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od jerry_stolarik »

HTC Thunderbolt 4G je jen prevleceny HTC Desire HD urceny pro Americkou CDMA sit Verizon. A v Evrope se tohohle telefonu urcite nedockame. Bude sice podporovat Verizon LTE 4G ale to je asi tak vsechno cim se bude lisit od Desire HD.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od TMASKA »

no vida , nalada zase horsi ale vsak se neceho podobneho snad uz konecne dockam ( pouze prevleceny nevim , nekde psali dual core 1.2 ghz )

http://pocketnow.com/android/verizon-ht ... -microsdxc" onclick="window.open(this.href);return false;
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od jerry_stolarik »

Tak to by bylo super.. Radsi bych tam videl Tegru 2 nez Snapdragon.. Ale i tak parada... Doufam ze se neceho podobneho v evrope taky brzo dockame...
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od Bobanovicz »

Ja jsem z DHD kvuli konstrukci presedlal na Dell Streak a nemuzu se ho nabazit. 5" displej a perfektni zpracovani.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od jerry_stolarik »

Tak na te strance se specifikaci dole pisou ze ty dvoujadrove Snapdragony MSM896 nebudou jeste nejakou dobu k mani takze je nepravdepodobne ze by tehle telefon na tom chipu behal....

Ze se v HTC nevykaslou na Snapdragon... Mely by taky sahnout po Tegra 2 chipu.... To by bylo neco...
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od TMASKA »

MAM HD1 takze se snapdragonem nemam zadnou skusenost ale v cem vidite jeho nedostatky ? nekteri na netu pisou ze je plne pouzitelny rychly a funkcni
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Re: nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od YAMATO »

Bobanovicz píše:Ja jsem z DHD kvuli konstrukci presedlal na Dell Streak a nemuzu se ho nabazit. 5" displej a perfektni zpracovani.
Přesně o tom jsem začal uvažovat! Mám jen trochu obavy z až příliš velkých rozměrů (hlavně ale kvůli pouzdru) a nejsem si jistý, zda si polepším nebo aspoň netratím v ostatních ohledech, tj. výkon, stabilita atd.
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od TMASKA »

jojo nad dellem jsem taky premyslel ale jak pise yamato mam z techto duvodu taky z toho trosku strach , je to krasne zarizeni ale dhd ze vseho co ctu a sleduji mi i prez svoje rekneme chyby pripada i tak o neco lepsi jak streak , nevim mozna se pletu
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od Bobanovicz »

O Streakovi jsem vedel uz pred tim nez jsem uvazoval o DHD a uprimne jsem si myslel to same, navic Dell konektor misto microUSB a landscape orientace (to uz ve Froyo neplati) mi trochu vadilo, ale z DHD jsem byl trochu zklamany tak jsem se rozhodl Streak vyzkouset.
Velikost je samozrejme kompromis mit co nejvetsi displej a co nejmensi zarizeni. Streak je opravdu hodne tenky a v kapse u kalhot mi paradoxne zavazi mene nez predchozi TP2.
Dokonce jsem si zvykl i na softwarovou klavesnici, v teto velikosti opravdu skoro nahradi hardwarovou. A pracovat s tim displejem je proste bezkonkurencni.
Vykonove nevim co srovnavat s DHD, Streak zvlada vse naprosto plynule, nemam problem s nicim a co se tyka zpracovani tela telefonu tak je exceletni, absolutne zadne vrzani ci spatne licovani.
Proste hned po vybaleni z krabice a zapnuti jsem vedel, ze vracet ho urcite nebudu :)
TMASKA
smartguru
smartguru
Příspěvky: 581
Registrován: pát kvě 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od TMASKA »

v tom pripade se zeptam jeste na toto
1 jakou mas vydrz baterie
2 u froja uz muzu streak ve vsem pouzivat na vysku
3 jaka je rychlost odezvy a prostredi v srovnani s dhd

dekuji ti za odpo

ps dotaz jak lama ale streak a streak mini 5 je to same nebo ne

-- doplnění předchozího příspěvku (pát pro 31, 2010 18:55) --

jdu slavit , mejte se vsichni co nejlip v novym roce

-- doplnění předchozího příspěvku (pát pro 31, 2010 18:55) --

jdu slavit , mejte se vsichni co nejlip v novym roce
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od Bobanovicz »

1) vydrz baterie je tak spefificka, ze ti asi tezko dam nejaky jasny zaver. Ja pouzivam Streak opravdu hodne, porad na IM, exchange na push, net, skoro stale zapnuta WiFi a do vecera vydrzi vzdy, pres noc davam nabijet. Odhaduju, ze kdybych se snazil setrit, ze 1,5 dne vydrzi, ale opravdu zalezi na tvem vyuziti, kazdopadne mi prijde, ze baterka neni nijak poddimenzovana, na druhou stranu od takoveho zarizeni necekam, ze vydrzi dele nez den.
2) ano, vse muzes pouzivat v landscape i v portrait. Ja jsem ale stejne presel po case zpet na home obrazovku v landscape, lepe vyuzijes misto na displeji pro widgety. Jedina vec co jsem hned udelal byla vymena Dell Stage za jiny launcher, to se Dellu narozdil od puvodni 1.6 moc nepovedlo.
3) odezva a plynulost je okamzita, nevidim zadny rozdil. Pokud vim tak DHD ma jen nejakou novejsi revizi 1GHz Snapdragonu, rozdil mozna pujde poznat na nejakem benchmarku, v praxi tezko. U Streaku naopak neni problem s vnitrni pameti pro aplikace, ma 2 GB.
Oproti tomu u DHD se mi sekalo nahrane 720p video u Streaku ne, i kdyz to nebylo podle me vykonem, spis slo o nejaky softwarovy problem.

Jinak ano, Dell Streak a Streak Mini 5 je to same.
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od HanysR »

Lépe než Boban bych to nenapsal, Streak v ničem výkonově nezaostává za DHD ve všem do puntíku s Bobem souhlasím. Luxus zařízení které asi měnit nikdy nebudu. Jedině za nástupce. Těžko se to takto říká. Velikost pohoda, tenoučký a v kalhotech taky necítím. Váhu jakou má bych neuhodl. Já bych se nikdy k D HD nevracel. Pustil jsem ho dál asi po týdnu. Je silnější jen na papíře a asi v benchmarku což mne nezajímá
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od YAMATO »

No asi jste mě definitivně přesvědčili!

Ale kdo můžete poraďte nějaké pouzdro...něco v tomhle stylu http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/172PBA ... stone.html. A kde sehnat druhou nabíječku na ten nestandardní konektor...boha jeho, tohle je asi to nejhorší, před rokem jsem přešel z mini na micro USB a teď zas změna...navíc jedno BT sluchátko od SE a mám zálusk na druhé od Nokie :roll:
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od HanysR »

Druhou nabíječku jedině origo. Pouzdro nevím, to neřeším protože když někdo volá tak většinou není čas to lovit v kapse, pak ještě vytahovat z pouzdra... ten microusb je na pytel to souhlas. Ale co naděláme. Taky mám nějaké přísluško na microusb takže by to bylo super. Už to ale neřeším, zvyknul jsem si.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od jerry_stolarik »

Nosit Streaka v pouzdru na opasku..??? To snad ne..???? :)
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

Re: nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od Bobanovicz »

Tak nabijecku pouzijes jakoukoliv s USB konektorem, kabel bohuzel jen original koupit. Vyplati se koupit car dock, kde je i zvlast kabel a ten muzes pouzit kdekoliv, samostatne je zbytecne drahy.
Dobra by byla redukce z toho Dell konektoru na microUSB, ale tu jsem nevidel, ani neshanel, mam kabely dva a to mi staci.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

nove htc 4.3 display ?

Příspěvek od YAMATO »

element332 píše:Nosit Streaka v pouzdru na opasku..??? To snad ne..???? :)

Ni já nemám hlavně v práci jinou možnost.
Problém v tom nevidím , zas až takový
monstrum to není.
Nabíječka : jasně, HTC nabíječka s kabelem pro
Streak .
Odpovědět

Zpět na „HTC“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti