Ikony stavové oblasti - překrývání

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Odpovědět
Lajka
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 26, 2010 20:58
Zařízení: HTC HD MINI

Ikony stavové oblasti - překrývání

Příspěvek od Lajka »

Zdravím, mám HTC teprve dva dny, takže v tom ještě nejsem zběhlá.. nicméně, mám jeden problém.
Ve stavové liště, jak jsou ikonky signálu, baterky atd. se mi dvě překrývají a nemužu přijít na to, jak to 'opravit'. Podobný problém jsem našla na FB na fan stránce, ale jako řešení doporučují Soft reset (to jsem zkoušela) a Hard reset (to se mi vážně dělat nechce, snad radši přežiju překryté ikonky)
foto zde:

http://www.facebook.com/?ref=home#!/pho ... 2630043585" onclick="window.open(this.href);return false;

ps. - myslím, že problém je to, že (ted to napíšu jako laik, protože to líp asi nepujde) první den, když jsem přístroj měla mi po nepoužívání samozřejmě ztmavl display a když jsem ho chtěla odemknout, tak se objevila hláška
DIGITÁLNÍ HODINY
ANALOGOVÉ HODINY
klepla jsem omylem na ANALOGOVÉ a od té doby je tam to 'kolečko'. Jneže si prostě nemůžu vzpomenout, jak se mi podařilo se na tuto volbu dostat..
díky vám za každou radu,
Lajka
andy_v
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 26, 2010 18:00
Zařízení: HTC HD mini
Bydliště: Praha

Ikony stavové oblasti - překrývání

Příspěvek od andy_v »

Ta ikona jsou právě zobrazené analogové hodiny na WM6.1 poklepáním na hodíny šla vyvolat tato funkce, ale na W6.5 to nejde.Zkouším prolézat všechny nastavení, kde by se to dalo přepnout-zatím nic, ale snad na to příjdu a dám vědět!

-- doplnění předchozího příspěvku (sob lis 27, 2010 14:19) --

Takže už to mám!postup:zmáčkni power tlačítko rozsvítí se ti display, který je stále zamčení.Ty ťapni a drž ikonu s hodinama v pravo nahoře.Rozjede se nabídka anolog/digitál zvol digitál a je to !!!!
Lajka
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pát lis 26, 2010 20:58
Zařízení: HTC HD MINI

Ikony stavové oblasti - překrývání

Příspěvek od Lajka »

FUNGUJE!! Díky moc :-)
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host