acess point

Diskuze o operačním systému Windows Mobile 6/6.1/6.5 a dalších vývojových větvích (6.5.x)
Odpovědět
draxxusp
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 18, 2010 14:35
Zařízení: acer tempo f900

acess point

Příspěvek od draxxusp »

čau,mam takový dotaz,nevím zda li se s tím už někdo setkal,ale u nás v praci mame acess point,mám MDA acer f900 s wm 6.1 a mam se problém na něj připojit,mám svuj učet i heslo ,heslo i nick je ověřený na androidu a jede vše ok,ale problem je tam v certifikatu,k připojeni neni potřeba certifikat ,když dam že chci WPA2 a AES ,pote certifikat PEAP a když kliknu na vlastnosti tak mi to nejde otevřit,piše mi to chybu.Doufám že jsem to napsal nějak srozumitelně.Budu moc vděčný za jakýkoliv příspěvek s nápadem.
Děkuji.
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

acess point

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

To vypadá na chybu systému, zkus zazálohovat data a provést HardReset. Pokud se i poté bude zobrazovat chyba, pak bych doporučil zkusit jinou ROM.
rehakk
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: úte pro 08, 2009 17:23
Zařízení: HTC Diamond 2

acess point

Příspěvek od rehakk »

Kam ty na ty rady chodíš....

(viz i tady: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 55#p184928" onclick="window.open(this.href);return false;, uvědom si, že nemusíš "poradit" za každou cenu...)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

acess point

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Něco se ti nelíbí? Za čas strávený na fóru vím, že nemusím odpovídat na všechno, ale snažím se pomoci ikdyž zrovna konkrétní zařízení nevlastním. Některé problémy jsou stejné v rámci systému bez rozdílu zařízení a i řešení bývá stejné. Konkrétně v tomhle vlákně nechápu, co se ti nezdá. Podle popisu to není normální chování systému, bude to podle mě nějaký bug a postup s hardresetem je univerzální a mnoha uživatelům pomohl.

Mimo to si myslím, že je lepší se alespoň pokusit nějak pomoci, pokud alespoň tušíš, kde je problém. Navíc nechápu, jaký přínos pro zakladatele vlákna má tvůj předcházející vzkaz. Ale nehodlám tu rozvádět OT.
Odpovědět

Zpět na „Windows Mobile 6/6.1/6.5/6.5.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů