Akce "Desire HD za polovinu ceny" přilákala spoustu zájemců

Diskuze o systému Android (N, 6.x… tipy na úpravy, všeobecná diskuze)
Martynet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát srp 31, 2007 14:24
Zařízení: SE T610>Mio A701>iPhone3GS>iPhone4
Kontaktovat uživatele:

Akce "Desire HD za polovinu ceny" přilákala spoustu zájemců

Příspěvek od Martynet »

Tak jake jsou prvni dojmy? Co vydrz baterie?
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Akce "Desire HD za polovinu ceny" přilákala spoustu zájemců

Příspěvek od All.Os »

Bigis je na Twitteru z baterky spis zklamany, jestli jsem to dobre pochopil...
radospol
smartstar
smartstar
Příspěvky: 896
Registrován: pát pro 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Akce "Desire HD za polovinu ceny" přilákala spoustu zájemců

Příspěvek od radospol »

uvidime ked sa baterka trosku naformatuje.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Akce "Desire HD za polovinu ceny" přilákala spoustu zájemců

Příspěvek od htcjirka »

Ja se obavam ze baterka oproti Desire na tom lepe nebude,mozna i o malinko hure..Baterie jsou nejvetsi bolesti vsech modernich telefonu..
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Akce "Desire HD za polovinu ceny" přilákala spoustu zájemců

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

http://androweb.cz/2010/10/20/trochu-po ... zapolovic/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak sem včera napsal něco o tom, jak to celé probíhalo. Chtěl jsem to přepsat sem na SM, ale byla by to asi zbytečná práce (musel bych přepisovat odkazy a pod..), tak jsem to dal jen odkazem na můj Androweb.

Ještě budu o víkendu psát malou recenzi. Ale nebojte Jirka Hrma DHD také dostane co nevidět :) a jistě se postará o naprosto dokonalou, vše říkající recenzi, na kterou se můžete těšit z pera profíka (a já, i když DHD už mám se na ní těším taky)

Ještě jedna věc o DHD. Bohužel nejsem sám, ale projevují se problémy s proximity sensorem. ale v obchodě byly tak ochotní - zatím jen po mailu, že zařízení vymění - zřejmě vědí, že se to děje. Projevuje se to tak, že když vytočím bránu (DHD = Dial Home Device = vytáčení zařízení StarGate :) ) - teda, co to kecám, když vytočím kontakt :-D tak obrazovka zčerná a nejde s tím nic udělat. Hovor musí proběhnout a volaný zavěsit. Budu věřit tomu, že je to problém pár prvních kousků a že mě to v prodejně opravdu fyzicky vymění, protože se obávám, že jim to nebudu moci prokázat. Děje se to velmi sporadicky. Dokonce mě už i několikrát spadl hovor v půlce.

Jinak je DHD prostě super zařízení, mám z něho radost. I když mi vadí absence kuličky, nebo optického trackballu, ale z druhé strany obsahuje klávesnici, která disponuje šipkami. Je to superfast rychlé zařízení. Jen se těším na ROOT a následný flash na AOSP. Ty fíčurky od HTC nemusím (Sense, které je rozlezlé všude v systému a podobné).
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Akce "Desire HD za polovinu ceny" přilákala spoustu zájemců

Příspěvek od mike-biker »

Jen se Bigisi zeptám, máš taky klasický "problém" s ostrými hranami na bocích mezi LCD a hranou a ca 0,5mm škvíru na zašupovací krytce ke kartám? ;-)
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Akce "Desire HD za polovinu ceny" přilákala spoustu zájemců

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

Asi ne. Mě to celkem lícuje dobře. (Nebo přesně nevím co myslíš, ale ničeho podobného jsem si nevšiml). Klasickým problémem bych spíš nazval ten senzor. Na to si stěžuje víc lidí.
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

Akce "Desire HD za polovinu ceny" přilákala spoustu zájemců

Příspěvek od mike-biker »

Byl jsem na prodejně, všechny kusy mají trochu nedokonalou konstrukci - zejména krytka karet a i baterie mohly být řešeny lépe. Jinak bylo potvrzeno - Proximity senzor je problém, ale prý údajně jen softwarový!
Odpovědět

Zpět na „Operační systém Android“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů