HD Mini koupeny v CR s Francouzskym PN a Asijskou ROM???

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Odpovědět
Wilda
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 20, 2010 23:33
Zařízení: HTC HD Mini

HD Mini koupeny v CR s Francouzskym PN a Asijskou ROM???

Příspěvek od Wilda »

Ahoj, tak mi ted prisel novy HTC HD Mini koupeny v normalnim e-shopu (patrici jiste kamenne prodejne), sice od vybaleni v cestine (s malymi mouchami), ale podle PN jsem zjistil ze je z francie a tedy tam pripadny novy oficialni fw a cestinu asi jen tak nedostanu, co?

Navic je tam od vybaleni FW v1.36.707.3, ktery jsem samotny nasel pouze zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=763542" onclick="window.open(this.href);return false; a tedy nejspis pochazi z asie...

Kdyz jsem ho poprve spustil, bylo na nem nainstalovano pouze Sunnysoft InterWrite Pro (HTC Photon cz) a Sunnysoft IW.

Nekdo si s tim telefonem pred prodejem asi pohral, co?
Telefon byl ale jinak zabaleny jako novy (aspon to tak vypadalo).

Zajimalo by me hlavne, jestli u oficialni ceske verze jsou misty take lehke problemy s cestinou (velke mezery kolem "ě" viz prilohy), jestli vam take vrze zadni kryt (hlavne ve vrchni casti moc nedrzi kolem rohu a pri lehke torzi vrze) a zdalo se vam jeste nekomu kdo jste presel z resistivniho displeje na kapacitni, ze jste obcas na nejake tlacitko tapli a ono se sice oznacilo, ale nic to neudelalo (myslim, ze by to mohlo byt tim, ze to ten displej bere jako posun, ale zkuste se trefit vzdycky tak, aby se prst po displeji vubec nesvezl), nicmene treba u klavesnice se to nestava, prakticky jen u kontextoveho menu...

Co byste delali na mem miste? Mam ho radsi ve 14 dnech vratit nebo je to jedno?

Mam tam zkusit vrazit originalni firmware s cestinou? To asi stejne nepujde co?

Diky moc
Přílohy
DSCN4623.JPG
(242.62 KiB) Staženo 159 x
DSCN4625.JPG
(309.24 KiB) Staženo 159 x
DSCN4626.JPG
(338.23 KiB) Staženo 159 x
DSCN4627.JPG
A co je proboha tohle???
(297.17 KiB) Staženo 159 x
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HD Mini koupeny v CR s Francouzskym PN a Asijskou ROM???

Příspěvek od Cleric »

Já osobně bych ho vrátil zpět a koupil radši verzi určenou pro náš region. Asi nejednoduší řešení co ti můžu poradit.
Wilda
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 20, 2010 23:33
Zařízení: HTC HD Mini

HD Mini koupeny v CR s Francouzskym PN a Asijskou ROM???

Příspěvek od Wilda »

Ok, jde mi hlavne o to, jestli vyse uvedene "problemy" jako mezery kolem "ě" a hlave vrzani krytu jsou normalni. Nerad bych za mesic skoncil u uplne stejneho telefonu, se stejnymi problemy, pouze s jinym (ceskym) PN...
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HD Mini koupeny v CR s Francouzskym PN a Asijskou ROM???

Příspěvek od Cleric »

Pokud se chceš tomuhle vyhnout doporučuji ti zakoupit zařízení určené pro český trh. Obchody jako jsou Alza nebo Sunnysoft nebo Czechcomputer o nich vím že neprodávají šedivky.
Wilda
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 20, 2010 23:33
Zařízení: HTC HD Mini

HD Mini koupeny v CR s Francouzskym PN a Asijskou ROM???

Příspěvek od Wilda »

Jasne, ale taky o 2k draz...tak nejak jsem to cekal, jen by me ted zajimalo jake jsou rozdily, konkretne prave v tom co sem psal...pak taky jak funguje u zarizeni pro cr klavesnice? Jsou tam znaky s diakritikou primo? To asi ne ze? Je tam od vyroby nainstalovany zmineny InterWrite Pro 10, nebo je pocesteni reseno jinak?
stasla
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 24, 2010 21:25
Zařízení: Nokia N95

HD Mini koupeny v CR s Francouzskym PN a Asijskou ROM???

Příspěvek od stasla »

Napsal bys mi pls kde jsi ho koupil, uvažuju že bych si ho taky koupil tak abych neudělal podobnou chybu... Dík
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

HD Mini koupeny v CR s Francouzskym PN a Asijskou ROM???

Příspěvek od Cleric »

Stačí na internetu zadat název zařízení do vyhledávače na seznamu, pak kliknout na zboží a dát hledat. Tam potom vlevo dáš volbu od nejlevnějšího a věřím že určo najdeš třeba http://www.mega-mobil.cz/product.php?id_product=1002

Jinak to počeštění klávesnice by mohlo vyřešit zkusit nahrát jinou, ale pokud to WM-ka dovolují.
marlot
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 24, 2010 7:08
Zařízení: HTC HD mini

HD Mini koupeny v CR s Francouzskym PN a Asijskou ROM???

Příspěvek od marlot »

mam ofic telefon zakoupeny, vrze uplne stejne v rohu, problem s cestinou ale neni. Kazdopadne radeji bych ho vratil a koupil si nejake HTC s Androidem. Tyto wokna uz jsou skutecne za zenitem a na malem displeji sms atp. se zrovna nejlepe nepise. Ale pokud trvas na tomto telefonu, tak bych tu cestinu neresil, ty dva tisice navic za to nestoji.
andy_v
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 26, 2010 18:00
Zařízení: HTC HD mini
Bydliště: Praha

HD Mini koupeny v CR s Francouzskym PN a Asijskou ROM???

Příspěvek od andy_v »

A nebo bych zkusil DFT SSPL MINI nahrál ROM ze stránek např. sunnysoftu a pak můžeš z XDA počeštit!CZ lokalizace je komletní i když je asi vytažená od sunnysoftu,ale je 100%Né jako ta co je tam při koupi!
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti