Wifi problém

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
Odpovědět
ONDR4SH3K
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 16, 2010 14:49
Zařízení: Htc Touch Diamond

Wifi problém

Příspěvek od ONDR4SH3K »

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, čím to je, když:

Připojím se do wifi sítě a za 5 minut mi připojení disconnectuje. Podívám se do Wireless menu sítě a už tu wifi neumím chytnout (nezobrazí se mi v nabídce). Musím restartovat telefon a zrušit nastavení Wifi, na kterou jsem se napojil. Dělá to skoro u všech wifi, na které se napojím, takže teorie, že to je routerem, tak ne.
Předpokládal bych, že to je vadným kusem nebo jen chyba v RADIO ROMce.

Používám ROM Kimera v4.7R WWE s HTC Sense s kterou jsem spokojen.
Radio ROM - 1.09.25.23

Měl jsem nainstalovanou i originální ROM od HTC Diamond 2.03 Speed - ale i tam to dělalo chybu.

Díky za všechny odpovědi, které mi napíšete, už mě to docela začíná štvát. :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Wifi problém

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

V podstatě sis sám odpověděl. Zkus flashnout jinou radioROM, protože při flashování jiných ROM většinou radio zůstává stejné. Pokud tohle nepomůže, bude to zřejmě HW vada.
ONDR4SH3K
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 16, 2010 14:49
Zařízení: Htc Touch Diamond

Wifi problém

Příspěvek od ONDR4SH3K »

Můžeš mi nějakou doporučit?

Nějakou, která nedrainuje baterku a chytá dobrý GSM signál. Mám T-Mobile CZ a mobil je originál HTC Touch Diamond. Díky.
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Wifi problém

Příspěvek od matelkoxxl »

Skús toto - http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 06#p145506" onclick="window.open(this.href);return false;
Toto radio mám už dosť dlho a som spokojný.
ONDR4SH3K
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 16, 2010 14:49
Zařízení: Htc Touch Diamond

Wifi problém

Příspěvek od ONDR4SH3K »

Nakonec jsem zvolil: Radio v1.00.25.05 (Quad Band,Save Power and have better Network Connection!) "Highly Recommended"

Má to být nějaká Radio ROM, která přetaktuje procák na 850MHz, moc tomu nevěřím, ale proč to nevyzkoušet. Zatím žádné problémy s Wifi nemám, připojí se dobře, baterku to moc nežere zatím.

Odkaz na stránky o pásmu: http://www.intomobile.com/2008/07/17/ht ... 50mhz.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Odkaz na Radio ROMku: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=407956" onclick="window.open(this.href);return false;
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Wifi problém

Příspěvek od matelkoxxl »

Sorry, ale všimol si si kedy bol ten topic o tom radiu updatovaný? Odvtedy vyšlo veľa radio rom... :grin:
A tých 850 MHz nie je o pretaktovaní procesora, ale to je o pásme 850 MHz, takže toto radio ti sprístupní aj túto frekvenciu. Treba čítať lepšie. To je to quad band (mimochodom quad band je aj to radio, čo som ti odporúčal ja...)
ONDR4SH3K
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř čer 16, 2010 14:49
Zařízení: Htc Touch Diamond

Wifi problém

Příspěvek od ONDR4SH3K »

Tak tomu říkám FAIL. :D Omlouvám se. :D Jinak ta Wifi zatím jede v pohodě, připojí se normálně. Snad to vydrží.

-- doplnění předchozího příspěvku (pát čer 18, 2010 0:49) --

Tak jsem nakonec nahodil tu tvojí Radio Rom, protože jsem zde četl zajímavé reakce ohledně baterky, hovorů, Wifi - uvidíme. :)
matelkoxxl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 616
Registrován: ned srp 10, 2008 9:51
Zařízení: SGS2, HTC HD2, HTC Touch Diamond
Bydliště: Košice

Wifi problém

Příspěvek od matelkoxxl »

Keď chceš šetriť baterku, skús ešte toto - http://www.nuerom.com/BlogEngine/page/n ... k.aspx/url" onclick="window.open(this.href);return false;
S týmto sa dá výdrž o niečo natiahnuť :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti