Problem s nahráváním

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
Odpovědět
Gordon
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 22, 2008 12:52

Problem s nahráváním

Příspěvek od Gordon »

Zdravim,
jsem uplný začátečník :( ... Nezváldám ani základní věci jako instalaci nových programů. Chtěl jsem si přidat vlastní město, ale nedokážu naistalovat Frameworky ... ten editor počasí jsem zvládl, ale ty frameworky prostě nevím jak. Stáhnu je, nainstalují se mi do PC, pak to napíše něco, že mám připojit MDA, ale prostě nevím co tam mám nahrát ...

Za radu díky ...

EDIT:tak jsem zjistil, ze problem bude asi vtom, ze se to tam nahrava nejak pres activesync (AS), jenze nemuzu MDA prinutit aby me pres AS pripojil ... Stahl jsem ho z CD co bylo v krabici, ale kdyz pripojim MDA k PC a resi se to nejakou utilitou trubleshoot, tu spustim a napise to neco i DHCP a IP adresou, ale nemuzu to nikde najit a nastvit :(

Když to projede trubleshooter tak to vypíše tohle asi jako "chyby"

Unable to obtain an IP address for the device. Get up-to-date solutions to common IP address problems. Please click the following link:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65461
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Unable to establish a connection between the PC and the device. Get up-to-date solutions to common connection problems. Please click the following link:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65257
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Problem s nahráváním

Příspěvek od spermosh »

Gordon
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 22, 2008 12:52

Problem s nahráváním

Příspěvek od Gordon »

to jsem našel, ale žádný řešní tam popsaný není, můj problém to neřeší ...
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Problem s nahráváním

Příspěvek od spermosh »

tak znovu, v nastaveni pripojeni si radeji odskrtni rychlou synchronizaci, pri pripojeni ti HD hodi dialog, tam zvol ActiveSync, na PC (pokud mas visty) se ti spusti Device Manager nebo ActiveSync (pokud mas starsi windows) - nic jineho se nikde nastavovat nemusi
Gordon
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 22, 2008 12:52

Problem s nahráváním

Příspěvek od Gordon »

tohle tam samozrejme mam ... start/settings/usb to pc/ActiveSync a odskrtnuto enable fast ... Ale ActiveSync me tam nepusti a vyhodi to tu trublesoother hlasku, ktera kdyz to pusti scan na me vyplivne ty dva odkazy co jsou výše ... jeste mi to tam hazelo outlook ale ten jsem doinstaloval a uz tam zbyly jen ty dva odkazy ... Mam winXP


EDIT: Tak se omlouvam, vyresno a dekuji, mel jsem to "zaskrtle" spatne jsem to pochopil, spravne je to mit odskrtle, treba nekdo bude taky tak hloupej jako ja a pomuze mu to, kdyz si to precte :???: :)
spermosh
smartstar
smartstar
Příspěvky: 811
Registrován: pon říj 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Bydliště: Praha 10

Problem s nahráváním

Příspěvek od spermosh »

to ne, ja to mam treba zaskrtle, pokud s tim ma nekdo problemy (ActiveSync nenajde zarizeni), at to zkusi odskrtnout
Gordon
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon pro 22, 2008 12:52

Problem s nahráváním

Příspěvek od Gordon »

aha tak to je jina =), no ja tu fajfku dal pryc (odskrtl) a uz to jede, do te doby me to nechtelo pripojit a vyhazovalo mi to trubleshhoter okno ... Psalo to tam neco s IP adresou, jinak IP adresu mi automaticky prideluje DHCP servr takze mozna byl problem nejak vtom jinak vubec netusim, kazdopadne jsem rad, ze jsem zjistil, ze .EXE soubory se instaluji pres "AS" a .CAB muzu rovnou nahrat a pustit v MDA a tam instalovat.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Problem s nahráváním

Příspěvek od IkE Blaster »

Jinak na CAB soubory existuje jeste jedna cesta - aplikace CABviaActiveSync - v PC se pote klikne pravym na .cab a da polozka pro nainstalovani - soubor se sam prenese do PPC a spusti instalaci. Vse pres AS. Myslim, ze rec o tom tady na foru jiz byla, pripadne google a server modaco.com :)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Problem s nahráváním

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

TADY je zmíněný návod na instalaci CABů přes aSync
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host