COD2 i need help:)

Diskuze o hrách pro Windows Mobile
Odpovědět
fjodero
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát říj 31, 2008 9:26
Zařízení: Samsung Omnia 7

COD2 i need help:)

Příspěvek od fjodero »

nainstaloval jsem ji nejprve z exe souboru z pocitace ale ve WM6 se jen u nabidky start napsalo COD2 nebo neco takovyho a hned se o vypnulo ani obrazovka se nepromenila!pak jsem presel na wm6.1 nainstaloval a vyjela hlaska:NO OWNER INFORMATION !tak jsem zkusil instalaci .cab souboru z pristroje i kdyz je to zbytecne wim ze se to na 90% nezmeni..samozrejme zadna zmena..myslim ze se to ma nak cracknout souborem ktery je uvitr balicku s hrou ale newim jak:(..mhol by to nekdo vyzkouse a pomoct?byl bych moc vdecnej:)
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

NO OWNER INFORMATION přece znamená, že nemáš vyplněne udaje o majiteli PDA. Nektere hry tyto udaje vyuzivaji k pripadne registraci. Zkus ty udaje vyplnit, udelej SR a pak spust hru, uz by to melo fachat.
Kdybys náááhodou nevedel jak se k nim dostanes, tak Settings-->Personal-->Owner information
fjodero
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát říj 31, 2008 9:26
Zařízení: Samsung Omnia 7

Příspěvek od fjodero »

no jo:D:Djoo to wim kde se nachazi nastaveni informaci o uzivateli:)..:Dno tak ale vyplnil jsem to proved soft reset a bum prask!!zkusil jsem spustit cod2 a stalo se presne to co jsem rikal!jak je nabidka start tak vedle ni se vzdycky pise co je prave otevrene napr. media player kdyz je prave spusteny a pracujete snim..ale to urcite vite:D..no tak tam se ukazalo na zlomek vteriny COD2_PPC a zas to zmizelo a nic..na te strance kde je ta hra se urcite pise jak cracknout hru ale moc sem tomu nerozumel..:(
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Nejdříve si přečti pravidla a pak na to přijdeš.
fjodero
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát říj 31, 2008 9:26
Zařízení: Samsung Omnia 7

Příspěvek od fjodero »

prosim o smazani 1. prispevku.chapu.warez,omlouvam se :oops: ..takze znova:dejme tomu ze jsem si stahnul hru.balicek se hrou obsahuje .exe instalator,.cab instalator a konfiguracni nastaveni s koncovkou .ini..myslim ze se to ma nak cracknout(nebo nastavit) tím konfiguracnim souborem ale newim jak:(pomuze mi nekdo?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Tim .ini souborem to nebude. Nektery progy nebo hry holt blbnou, uz se mi to stalo taky, jen uz nevim u ktereho progu.
fjodero
nováček
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: pát říj 31, 2008 9:26
Zařízení: Samsung Omnia 7

Příspěvek od fjodero »

no ja myslim ze by to melo jit ale musi se to nak tim konfiguracnim souborem nakonfigurovat,psali to na te strance ze ktere sem hru stahnul..ale uz nepsali jak nebo sem spis nerozumel jak..:(..jinak by tam prece ten konfiguracni soubor nebyl jen tak pro srandu.. ;-)
Odpovědět

Zpět na „Hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů