Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Reagovat

Synchronizace One note

úte říj 02, 2012 17:34

Ahoj
Nedaří se mi synchronizace zápisníků one note mezi počítačem a telefonem. V počítači jsem jsem nastavil synchronizaci s účtem live. V počítači se zápisníky synchronizují, na telefonu se mi zobrazí jednotlivé zápisníky, ale při otevření zápisníku se zobrazí zpráva "kontrola oddílů v tomto zápisníku" a v notifikační liště "běžící tečky" a zápisník se neotevře. Zkoušel jsem i přístup přes skydrive, ale tam se dostanu jen o krok dál, tzn. zobrazí se mi jednotlivé oddíly v zápisníku, ale oddíl už neotevřu. Nevíte někdo co je špatně? One note byl jeden z hlavních důvodů proč jsem šel do WP...

Re: Synchronizace One note

stř říj 03, 2012 19:10

Jsou verzi Onenote máš na PC? A musí to být minimální 2007.

Synchronizace One note

čtv říj 04, 2012 10:29

Mám 2010... Počítač se skydrive spolupracuje, ale telefon už ne...

Synchronizace One note

čtv říj 04, 2012 10:38

Zkusil jsi reset Office v telefonu?

Synchronizace One note

čtv říj 04, 2012 11:52

Zkoušel a nepomohlo to.

Synchronizace One note

pon říj 08, 2012 6:09

Synchronizace OneNote ve WP je neuvěřitelnej paskvil. I když to chodí, tak se nové poznámky ukládají jen lokálně. Na ty online sdílené se člověk musí pokaždé proklikávat jak **bil, změnit výchozí umístění nejde. Jak jsem se na to těšil, tak to nakonec vůbec nepoužívám.

Synchronizace One note

pon říj 08, 2012 8:01

Zajimave - mi se nove poznámky ukaladaji na Skydrive...

Synchronizace One note

pon říj 08, 2012 8:09

Mě se o ukládá lokálně i na SkyDrive. Zcela automaticky.

Synchronizace One note

pon říj 08, 2012 8:30

mne tiež automaticky

raz som mal problem pri zmazaní zložky v PC na skydrive a zmena nechcela premietnuť do mobilu stačilo len v nastaveniach urobiť reset office a všetko funguje

Synchronizace One note

pon říj 08, 2012 9:35

Máte pravdu, mám to na SkyDrive taky. Sice dvakrát, protože desktop Office a WP7 si to ukládají každý do svého, ale v cloudu to je. Že mám v telefonu a v PC jiná data je to hlavní, co jsem měl na mysli, a že jsem ve WP nenašel, jak nastavit, aby v defaultu používal to samé, co PC Office.
Reagovat