Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Diskuzní fórum věnované dalším modelům řady Lumia se systémem Windows Phone…
Odpovědět
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Příspěvek od Daniel Fibikar »

htcjirka píše:
3G/HSDPA zere baterku skara hodne a nemusi to ani nic synchronizovat...
Nemzu souhlasit ,zalezi na signalu a operatorovi jak ma sladenou sit.Bezproblemu dva dny,synchronizace 4 schranek kazdych 15minut, online status behem dne na soc sitich.V 3G/HSDPA jsem po cely den a na noc synchronizaaci ani telefon nevypinam.
Pokud jede signál 3G stabilně, pak to nevymlátí baterku, ale pokud přechází mezi 2G a 3G pak nastává problém, právě to vymlátí baterku strašně rychle.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Příspěvek od mberdych »

Tak mit zaple 3G a vypla data moc nedava smysl. Muzete si klidne nastavit pouze 2G.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Příspěvek od htcjirka »

Maxxz : Proto jsem taky psal ze zalezi na signalu,takze jsi jen potvrdil to co jsem psal ja.
Synderr
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: ned dub 15, 2012 15:48
Zařízení: HTC touch HD, Nokia lumia 800

Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Příspěvek od Synderr »

jj pokud to pořád nepřepíná tak to vydží celkem dlouho, ale já bydlim na okraji Prahy a tady se mi to přepíná každou chvilku z 3G na 2G a pořád dokola....večer sundám telefon z nabíječky a druhej den v osm večer ho tam musim dát znovu...
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Příspěvek od dwbmb »

Je to padlé na hlavu. Přítelkyně měla internet na den, protože ho používala jen velmi, velmi zřídka. Což je s WP7 nemyslytelné. Buď má datové přenosy zaplé a účtujou jí úplně každý den, protože na net se připojuje každý šáhnutí do kontaktů a pod. A nebo je má vyplé a pak jí nepřijde ani ta blbá MMS. Vyřešil jsem to jednoduše, naboural sem se jí do vodafone samoobsluhy, nastavil tam svoje číslo účtu a koupil jí k tomu i internet.
Argumenty, že na naše specifické ceny tarifů má přece úplně každý vás přejdou, až poznáte někoho, kdo z invalidního důchodu živí tři studenty ;)
Na hloupé Nokii za pětistovku MMS fungujou i bez dat. Jak pak BFU vysvětlíte, že je WP7 chytrý OS?
mceza

Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Příspěvek od mceza »

Pokud pobírám invalidní důchod a živím tři studenty, tak si rozhodně nebudu kupovat telefon za 12 tisíc...
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Příspěvek od dwbmb »

Ano ano, dycky se najde někdo takhle moc chytrej :D Samozřejmě ho neplatil nikdo z nich.
spellshaper
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 429
Registrován: pát dub 08, 2011 19:41
Zařízení: Lumia 930, Surface Pro 3

Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Příspěvek od spellshaper »

Možnost vypnout data na WP7 prostě vypne data. MMS nechodí přes txt zprávy, ale jsou to klasická data, jen přes jiný APN.

Jak tu bylo řečeno, zkuste v nastavení sítě vyplnit manuálně datové nastavení pro MMS, smazat/špatně nastavit data pro Internet a nechat data zapnutá. Druhá možnost tu také padla - zrušit data u operátora a nechat pouze MMS. Tam možná ale také narazíte, protože i pro ně jsou často MMS data a samostatně zapnout a vypnout nepůjdou.

Pokud chcete brečet nad financemi a omezeností OS, tak klidně, WP7 toho má dost co dohánět. V tomto případě ale brečte pouze sami nad sebou nebo u operátora. :twisted:
Uživatelský avatar
Daniel Fibikar
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1482
Registrován: pon úno 12, 2007 10:54
Zařízení: Microsoft Lumia 950
Bydliště: Liberec

Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Příspěvek od Daniel Fibikar »

htcjirka píše:Maxxz : Proto jsem taky psal ze zalezi na signalu,takze jsi jen potvrdil to co jsem psal ja.
Ano, potvrzoval jsem tvou verzi. Snad to není špatné nebo třeba zlé ? :-))
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone, Nokia Lumia a MMS

Příspěvek od htcjirka »

Vubec ne :-)
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia (ostatní modely)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů