10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
petrikzviera
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv led 08, 2009 1:33
Zařízení: Blackberry Storm 9530

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od petrikzviera »

To je mrzute, ze ti capacitive display nevyhovuje, no na druhej strane stastie, ze patris olen k mizivej mensine pouzivatelov. Firma Higgstec zacala s vyrobou S-PCT capacitive displays iba s jednou vrstvou, novym vysokotepelnym sposobom, takze cena klesla na jednu petinu obycajnych PCT a na polovicu ceny Resistive display. Takze pre nas ostatnych je to dobra sprava, ze sa tieto displays stanu standardom u vsetkych vyrobcov, nielen u tych drahsich a technicky zdatnejsich.
Inac za tento pokrok musime podakovat Apple, hoci IP nemusim, ale oni ostatnym ako prvy ukazali, ze sa da spravit zariadenie, kde hardware a software pracuje v uplnej symbioze a bez absolutnej potreby sylusu.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od HTCKlorec »

Inak proti kapacitakom nemam nic, ja by som si na ne rychlo zvykol, len som mal na mysli, ze kym mam na vyber, tak beriem rezistivny. Ale casom sa budem musiet prisposobit tak ci tak.
Uživatelský avatar
Jiří Hanč
smartguru
smartguru
Příspěvky: 553
Registrován: pon bře 19, 2007 14:47
Zařízení: HTC HD2 NANDroid

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Jiří Hanč »

Poslední 2 posty smazány

Pro mě je stylus věc důležitá, ale nebudu nutně říkat kt. technologie je lepší.
Pokud mi nabídne převážně co chci, zvolím ten daný...
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od All.Os »

HTCKlorec píše:No asi som nekonvencny uzivatel, ale mne sa rezistivny displej rata aj na dotyk. Pri porovnavani s iPhonom mam lepsi pocit z rezistivneho, pre mna je presnejsi, aj je mi prijemnejsie ked sa jemne "prehne", narozdiel od kapacitneho, ktory ostava nehybne stat, a je mi to na prst neprijemne, akoby som isiel prstom po mramore. Viem ze asi kecam, budete hovorit, ze kapacitak je lepsi po vsetkych strankach, ale moj nazor je taky, ze mi viac vyhovuje rezistivny po vsetkych strankach.
Ja ti nebudu rikat, ze kecas, protoze to mam stejne :-) Kapacitni je pro me neprijemny v te tvrdosti, u rezistivniho proste citim, ze mackam, coz se mi libi vic (navic mam zapnutou vibracni odezvu v Touch Response, jen nejakych 12 ms - hezky to tukne, ale nezabzuci).
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Standa »

petrikzviera píše: Firma Higgstec zacala s vyrobou S-PCT capacitive displays iba s jednou vrstvou, novym vysokotepelnym sposobom, takze cena klesla na jednu petinu obycajnych PCT a na polovicu ceny Resistive display.
Tak mě teď napadlo, máme tady na fóru jednoho odborníka, který všechno ví nejlíp a všechno má největší a nejdražší (že Radku?). Trpí chorobnou představou, že rezistivní displej v jeho Touch HD je nejdražší displej ze všech dosud vyráběných rezistivních a kapacitních použitých v telefonech. Ovšem podle toho co píšeš, je rezistivní výrobně levnější než PCT, chápu to dobře, že? Mám stejné informace jako ty, jen si to chci ověřit.
petrikzviera
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv led 08, 2009 1:33
Zařízení: Blackberry Storm 9530

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od petrikzviera »

Ano, rezistivny display stoji asi dve petiny ako terajsi PCT.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od KVARK »

Pořád nějak nechápu, jak se vůbec mohlo HTC rozhodnout pro výrobu ultimativního zařízení... :?:
Doteď volil strategii více komunikátorů, které však měli své různé výhody a nedostatky.

Leo(nebo jak se bude vlastně jmenovat) je snad prvním modelem od HTC bez kompromisů.
A sázet na jeden jediný super model se nemusí vyplatit...
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od AtoM. »

Kvark: kde vidis HW klavesnici?
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od KVARK »

Zrovna já nejsem zastáncem HW klavky, ale to je jedno.
Mě osobně připadají strašně poruchové a odchází do důchodu dřív něž je zvykem...
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Standa »

Já třeba rozlišuju WM na 4 kategorie: pracovní s klávesnicí a bez, a touch s klávesnicí a bez. A Leo je "ultimátním" v kategorii touch bez klávesnice. A to opravdu, protože od HTC, které se vydalo cestou omezování a lhaní jako dříve třeba Nokia (nevím jak teď) velmi překvapilo tímto modelem. A popravdě už si toho nic moc lepšího představit neumím. Závidím těm, kterým stačí touch model, protože ti teď budou mít k dispozici reálný high end.
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Qaz »

Na internetu se objevili informace, že by Leo měl mít USB Host...viz. zde a zde.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od IkE Blaster »

Z prvního článku jsem trošičku zmatený :lol: "Ta mimo jiné vydržela 2 hodiny přehrávání hudby" moje PDA vydrží přehrávat hudbu cca 8 hodin (víc jsem netestoval, byl jsem na 32% baterky - dnes už míň, už je trochu opotřebovaná)

Jinak USB-Host přivítá málo lidí, je to celkem k ničemu, moc užitečnosti v tom nevidím. Možná tak když budu mít třeba firemní tabulky na flashce a budu to potřebovat zobrazit, ale na nic jiného. Ješě mě napadají instalace programů, ale karty jsou už dost velké, takže zbytečné. (osobně ověřeno, G900 ho má)
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od KVARK »

Ja osobne bych USB Host uvital. Jinak absence klvesnice je pro me dalsi silny duvod, proc vsadit prave na Lea. 4,3" displej uz by snad mohl nabidnout dostatecne pohodlne psani na SW klavce.
Jen je opravdu skoda, ze se jeho konkurenti nasi domovine jaksi vyhybaji. Pravda, Toshiba TG01 se dle ruznych testu moc nepovedla, ale treba takovy Acer F1 je za tu cenu naprosta bomba.
Takhle si tu akorat HTC udrzi monopol, diky kteremu bude schopno drzet ceny na vysoke urovni nehorazne dlouho. F1 bych klidne bral, otazka vsak je, jak to je se zarukou na pristroje kupovane v zahranici?
Qaz
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon lis 17, 2008 20:34
Zařízení: Acer neoTouch S200, Qtek 8310
Bydliště: HK
Kontaktovat uživatele:

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Qaz »

Tak Leo by mělo britské O2 dostat 12.10..
Na jednom holandském e-shopu mají napsanou cenu - € 522. Jiný holandský e-shop uvádí cenu € 592.

KVARK: nejspíš bys musel poslat přístroj do toho obchodu v kterém by si ho koupil...

IkE Blaster: já si myslím, že to v tom prvním článku mysleli tak, že během toho 1 a půl denního provozu, vydržel přehrávat 2 hodiny hudbu a ty další věci co tam píšou.
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od KVARK »

Qaz: Tak to je jasné :grin: , ale takovéhle posílání tam a zpět většinou nedopadá dobře.
I když třeba zákazník umí aj, tak domluva je dost nejasná a celé je to na prd.

Acer F1, mě velice láká, ale to už si raději počkám na Lea, než riskovat tolik peněz...
petrikzviera
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv led 08, 2009 1:33
Zařízení: Blackberry Storm 9530

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od petrikzviera »

Takze LEO teda HTC HD2 bude mat capacitive display. Dobra sprava a mal som aj trochu srandy. :tlem:
Tu je link:http://pocketnow.com/hardware-1/htc-leo ... -pocket-ie
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od Standa »

No €592 je krásná cena. Když si vezmu, za kolik se prodávala srajda Touch HD (která podle mě už v době uvedení na trh měla stát cca 13 tisíc max.), tak toto je cena vyloženě směšná.
Uživatelský avatar
jacek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1145
Registrován: stř lis 28, 2007 10:19
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Frýdlant

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od jacek »

multi touch HD2 a jeho funkčnost( o které asi málokdo ví) v IGO 8 : http://wmpoweruser.com/?p=9204" onclick="window.open(this.href);return false;
KVARK
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř črc 01, 2009 18:44
Zařízení: LG Optimus 2X

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od KVARK »

Standa:
Ted´ jsem na ebay našel Toshibu TG01 za 7000 i s poštovným(novou).
Já vím, HD2 bude narozdíl od ní dost nekompromisní zařízení. Ale přece jenom 1GHz se dá prodávat i levněji.
Viz. třeba Acer neoTouch(v průměru o 4000 levnější). U jiného výrobce by se mi to nezdálo moc, ale HTC jak známo dokáže držet vysokou startovní cenu velmi dlouho. HD1 se na 15.000,- držel více než půl roku. :???:
NaTuRaL
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 52
Registrován: stř črc 29, 2009 9:53
Zařízení: HTC - DESIRE, TP, Himalaya

10 minut s HTC Leo: První s kapacitním displejem? (video)

Příspěvek od NaTuRaL »

ted jsem koukal na unboxing viz a docela me nadchla ta rychlost pri bootovani
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host