První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

TO Standa:
Stando mas pravdu ;o) Kdyz to tak clovek probere, tak co tu mame za design u soucasnych komunikatoru? Mame tu napodobeniny designu iPhone, pak jsou tu tyhle leskle "skatule" navrhovane zrejme v Excelu, plastaky od HTC a pak vzacne propracovanejsi kousky, ktere se ale objevuji ve svete komunikatoru, rekl bych, velmi zridka a casto to co je uvnitr neodpovida predstavam o rychlem a spolehlivem komunikatoru (sem bych zaradil asi HTC Touch HD, Samsung Omnia II, Samsung Omnia Lite, Samsung Galaxy Spica... mozna jeste Nexus i kdyz vypada, podle me, celkem hodne plastove). To svet klasickych mobilnich telefonu je bohatsi, ale tak to je pochopitelne - komunikator si nekoupi kazdy. Mimojine ja myslim, ze neuspech Palmu s "novym" OS byl ve znacne mire i diky tomu, ze pristroj, ktery tehdy uvedli (Palm Pre), neni zrovna designove povedeny...
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od _iNTERFACE »

nejakou nahodou s tebou musim suhlasit takmer so vsetkym az na ten palm...to sand nemyslis vazne vsak? :)
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od IkE Blaster »

"praveze tento dizajn nie je az tak okukany, kedze malo je modelov, ktore maju stredove home tlacidlo...okrem galaxy s, iphoneu"

Lituji tvé okolí... Tam nejde o to, kolik těch různých modelů s tímto designem je. Když kolem sebe uvidíš milion iPhone a pak někdo jiný vydá zařízení s na chlup stejným designem, tak budeš tvrdit, že ten design je neokoukaný, protože od tohoto výrobce ještě podobný nebyl? Máš zvrhlé představy!


bfk1: sice nesouhlasím s tím, jak jsi to napsal (se stylem), ale v podstatě máš pravdu. Sice to hodně bagatelizuješ... A Palm Pre se mi také nelíbí, ale hlavně není o něm podvědomí + abych tak řekl, tak by si ho nikdo nejspíš dobrovolně nekoupil :lol:
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

Mno a proc by asi tezko nekdo jen uvazoval o koupi? Protoze pro nej neni podpora, malo aplikaci atd.? To zas uplne neni pravda, kdyz clovek projde internet, ale Palm Pre hlavne neni telefon, ktery by cloveka prilakal designem a to je podle me VELKE minus. Je to neco jak kdyz si clovek kupuje auto... malokdo si koupi auto, ktere se mu nelibi, zato znam celkem dost lidi, kteri si koupili auto kvuli tomu, ze se jim libi designem i kdyz vedeli, ze se spolehlivosti to neni nic moc.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od IkE Blaster »

bfk1: Co kdybych ti připomněl, že každému se líbí něco jiného? Že nelze přikázat, co se komu bude líbit :) Zohledňuj to i ve svých dalších příspěvcích, tenhle aspekt se mi právě u tebe nelíbí. Jinak vybírat podle designu je na jednu stranu také hloupé, takže já bych zase mohl kritizovat tuhle skupinu. Ale je to jejich volba a mě to netrápí.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

TO Ike:
Ty uz zacinas jak _iNTERFACE, ktery si zjevne taky moc necte, co pisu :???: Psal jsem neco o tom, ze vsichni jsou takovy/makovy/tvarohovy a kdovijaci vsichni jsou? Navic nepsal jsem ani, ze by nekdo vybiral JEN podle designu (i kdyz mozna jsou taci asi hlavne z rad nezneho pohlavi :) ), ale ze design je celkem zasadni aspekt pri vyberu.
javak810i
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř dub 07, 2010 21:32
Zařízení: Samsung i9000 Galaxy S 16GB

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od javak810i »

No ty si hlavně napsal, že Palm Pre je ošklivý, nebo že se přinejmenším designově nepovedl. Tohle ale nemůžeš tvrdit a dávat nám to jako hotovou věcm (to mi připomíná jednoho usera na ČSFD, co tvrdil o Avatarovi, že to je sračka a bral to prostě jako obecný fakt). Tohle je POUZE tvůj subjektivní názor, nic víc. Takže: "Palm Pre se mi nelíbí" - OK, kdyžto "Palm Pre je ošklivý" - NE NE. Určitě se najde spousta lidí, kterým se líbí.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

Mno ja myslim, ze at napise kdokoliv cokoliv, je to jen jeho nazor (priklad s nazorem na film je trefny), ostatni muzou souhlasit nebo naopak tzn. kdyz ja napisu cokoliv, je to jen muj nazor a ostatni muzou souhlasit nebo naopak... doufam ze ted uz pochopili uplne vsichni nebo mam nakreslit barevny diagram s sipkama?
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od IkE Blaster »

Jenže ty potom vyvracíš ostatním názory. Ty napíšeš (vezmu jako příklad ten Palm Pre, ikdyž to k němu není), že Palm Pre je ošklivý, někdo napíše, že se mu líbí a ty mu následně začneš tvrdit, že když se to nelíbí většině, tak se to nemůže líbit ani jemu. (dělá to i "_rozhraní" [???])

Končím s OT... snad :) Omlouvám se, většinou se snažím nekritizovat, jenže tyhle hádky mezi váma dvěma mi začínají lézt krkem. Oba se berete za slovo a pak z toho vzniká tohle.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

TO IkE:
Mno nemyslim si, ze je to tak, jak rikas. Spise to vidim tak, ze kdyz nekdo napise "nelibi se mi" vsichni to berou jako nazor konkretniho cloveka, ale kdyz ja napisu "nelibi se mi", nekteri to berou jako, "prikazuji vsem, ze se jim to nesmi libit", coz je totalni pitomost a pak tihle lidi pisou jak si ja dovolim rict, ze se mi neco nelibi a celkove jak si vubec dovolim rici svuj nazor a kdyz si dovolim rici svuj nazor, tak ze si dovolim ten svuj nazor rozvadet do podrobnosti... pravda nekdy hodne barvite, ale porad v mezich. Mezi temito lidmi je "rozhrani" nekorunovanym kralem, ktereho tezko nekdo prekona :) Celkove bych to videl asi takhle. Svuj nazor budu nadale svobodne publikovat, pokud se to obecne nekomu nelibi, bude muset donutit nekoho z adminu, aby mi dal ban, protoze to je jedine, co s tim muze delat. To ale potom nevim, kam se timto zacne toto forum dostavat... pravda naznaky k tomu mel, v ne tak davne minulosti, svym jednanim uz admin Daidalos.
PS: Souhlasim s koncem OT :)
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od _iNTERFACE »

IkE Blaster píše:pak někdo jiný vydá zařízení s na chlup stejným designem, tak budeš tvrdit, že ten design je neokoukaný.... Máš zvrhlé představy!
mozes byt konkretny, lebo az na cinske kopie nie je ziadne zariadenie svetovej znacky s dizajnom na "chlup stejnym", takze klames...a uz vobec to nie je pripad tohto samsungu, takze zas klames, zahovaras a zbytocne odbocujes od temy...
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od IkE Blaster »

To byla teoreticky napsaná úvaha. Navíc jsem to psal v budoucím čase. Na co že to tedy vlastně narážíš? No, dejme tomu, vzhledem k tvé malichernosti... přepíšu ti to do současného stavu:

Nyní je zde (obrazně řečeno) milión iPhone kolem nás. Pak přijde Samsung s velice podobným designem (nebo LG s velice podobným designem, nebo HTC s dost podobných designem, atd.). Tobě připadá ten Samsung neokoukaný, přestože je velice podobný okoukanému iPhone?


bkf1: Já narážím jen na slovíčkaření, protože ty jsi nenapsal "nelíbí se mi to", ale "design je hnusný, to by si nikdo nekoupil". Jde mi to, že bys to mohl zkusit spíše psát tím prvním způsobem, třeba tě pak nebude pokaždé "rozhraní" brát za slovo
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

Ja myslim, ze nejde o to, aby byl design mermomoci originalni, mermomoci neokoukany, mermomoci jakykoliv... mel by byt esteticky i funkcne "prijemny" a to pro co nejvíce lidi, kdyz to ma byt to prvni, co ma upoutat pozornost uzivatele. Tento model me proste neupouta, necitim z nej zadny napad, zadne emoce, necitim z nej vlastne vubec nic... Mozna to je to, co _iNTERFACE zboznuje :)

TO IkE:
Rozhodne si nemyslim, ze vypada jako iPhone, ten ma vyraznejsi design, tedy oproti TOMUTO modelu. Takovy Samsung Galaxy, ten se hodne blizi designu iPhone (a byl to zrejme zamer, aby bylo jednoduzsi odvratit pozornost od iPhone i kdyz design zustal hodne podobny; neco jak kdyby Ford vyrabel auta s podobnym designem jako maji bavoraky...).
Jinak ja nenapsal, nic o tom, ze by si to nikdo nekoupil, nebo ze se to nikomu nebude libit, psal jsem JEN ciste svuj nazor, jak ja to vidim a z meho pohledu je to proste ostuda kvalitni designerske prace, kterou Samsung casto odvadi. Stejne jako "rozhrani" hledas v mych postech smysl, ve kterem to nebylo mysleno.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od IkE Blaster »

bkf1: Měl jsem na paměti Samsung Galaxy, ale zapomněl jsem to tam napsat, nevadí. Ono jde i o to, že už v základu jsou si všechny podobné. Mě osobně se takovýto design líbí více než design iPhone. Ale je to samozřejmě jak už jsi tady psal - každému se líbí něco jiného.

Jinak k první části tvého přípěvku - já si myslím, že design, myšleno tím vzhled a zpracování, by měl být především užitečný, odolný, robustní. K tomu i trochu hezký. Příkladem třeba HTC Desire, ale i tam najdu chyby. já si myslím = můj názor, ikdyž to tak není :) já to vím
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

TO IkE:
Design odjakziva nejdrive daval duraz na vzhled a potom az na funkci tzn. mas to obracene :) Samozrejme nekdo dava nejdrive duraz na funkci, pak dlouho nic a pak treba nejaky vzhled, ale to uz se nebavime o designu.
PS: Prumyslovy design (do ktereho patri i telefony) se funkci zabyvaji vice, ale AZ po vzhledu, ten je prioritni (aspon podle obecne definice, ktere se drtivou vetsinou vyrobci drzi...).
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od _iNTERFACE »

> suhlasim ze galaxy s bolo spravene zamerne s podobnym dizajnom ako iphone, kedze stale plati ze je to uspesny dizajn a zaroven je SGS jedinym konkurentom, ktoreho kompletne postavila jedna spolocnost(az na android), ale cela vec o ktorej hovorim je ze tento konkretne samsung s novym windows je po prve v ramci samsungu kuskom originalnym a v ramci globalu, tak isto, kedze az na nadchadzajuce wp7 telefony sa nepodoba na nic v poslednej dobe existujuce...(velky dotykovy display a miesto na nejake tlacidla sa nepocita, kedze tak vyzera kazdy dotykac)

:arrow: Obrázek
> pozrite sa na tuto fotku a povedzte mi aky telefon inej znacky ked polozite vedla tohto sa bude na nho podobat a vacsina ludi, si ich na prvy pohlad pomyli...
> stary ip vyzera inak...novy ip vyzera inak a az na vyssie spomenuty dotykovy display a miesto na tlacidla to je uplne iny dizajn...
> mozno som sa vyjadril nepresne a preto z toho vzniklo viac zbytocnych postov(aj z mojej strany), ale to ze hovorim o originalosti dizajnu a zaroven to popieram tym ze sa mi paci home tlacidlo ala iphone, je len o tom ze home tlacidlo je pre mna osobne, subjektivne, sukromne uz zvykom a nech je to hociaky vyrobca, tak telefon bez home tlacidla by som uz nechcel a preto ho vitam u kazdeho jedneho ineho telefonu(tak ako niekto vita wh klavesnicu, ci dpad) aj ked jeho celkovy dizajn ako v tomto priapade je odlisny od prveho aj druheho iphoneu...
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

_iNTERFACE píše:> pozrite sa na tuto fotku a povedzte mi aky telefon inej znacky ked polozite vedla tohto sa bude na nho podobat a vacsina ludi, si ich na prvy pohlad pomyli...
Tohle k tomu nema extreme moc daleko:
Obrázek

nebo tohle kdyz si predstavim dole jen tri tlacitka:
Obrázek

Takovych "designu" je spousta a vsechny jsou o jednom - hranate, nahore displej, dole tlacitka, zadny napad jen ciste funkcni...
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od _iNTERFACE »

ty fakt silou mocou potrebujes davat najavo nejaku poruchu...
prepac ale asi budem musiet zmenit otazku kedze mas problem s jednoduchymi procesmi v hlave...takze aky po prve smartphone z doby nedavnej bol podobny tomu na obrazku?
necakal som ze tu postnes obrazok niecoho, co dokopy ma 5 ludi a este menej o tom vie... :smt009 :smt017
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od bkf1 »

Dalsi dukaz, ze problem s procesy v hlave mas nejen v teto diskuzi v podstate jen ty a to dosti zasadni :) Kdyby jsi byl OS, tak by te komunita pojmenovala "Black Screen" :lol: A ted k tematu:
Obrázek Obrázek Obrázek
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

První fotografie nového Samsungu s Windows Phone 7

Příspěvek od _iNTERFACE »

> ok nechajme to tak lebo ty fakt budes vyvojovo niekde na rozmedzi simpanza a toho exkrementu co si nedavno spominal...teba clovek musi chytit za rucku a prstom ukazat co chce, lebo ty nedokazes chapat jednoduchym ukonom...:smt056
> chcel som, aby mi niekto ukazal iny telefon z nedavnej minulosti, ktory je dizajnovo podobny(home tlacidlo asi tisickrat spomenute si samozreje ze ucelvo vynechal)a zaroven konkurencne schopny voci tomu samsungu a ty si najprv prisiel z nejakym mp3playerom a potom so starym windowsom....
> fakt by si sa mal nad sebou zamysliet, lebo mne to moze byt jedno, ale ludia co ta musia zazivat na vlastne oci musia naozaj trpiet...
> fakt ta prosim ak nevies konstruktivne odpovedat, tak racej mlc, lebo dvakrat po sebe si zlyhal a zas raz si mi priznal pravdu...
> takze tento samsung je nie lenze originalny v ramci dizajnu ale pre zakaznika ho okrem pekneho vyzoru moze lakat aj neokukany OS, cize ak chces hovorit o dizajne, tak hovor ze sa ti paci alebo nepaci, vsetko ostatne je len obycajna loz... :wink:

edit: takze si nenapadne upravil prispevok, aby si sa dostal z tej hanby trochu na povrch...trosku si sa dostal ale stale plati, ze tam nevidim home a dokonca na jednom je aj hw klavesnica a druhy je zas len nejaky lacny mp3player, takze zase si vedla...
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů