Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
xcreep
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát dub 30, 2010 8:56
Zařízení: SonyEricsson Xperia X10

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od xcreep »

Ahoj prosímtě mám zrovna tu 14 a chtěl bych vědět jestli se to dá nějak napravit nebo ne.Popřípadě třeba odinstalovat protože klasicky ve správci aplikaci to odinstalovat nejde
md379
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 01, 2007 11:31

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od md379 »

cau, kam se ukladaji prijate soubory pres bluetooth? a jak si v aplikaci mediascape vytvorim playlist? predem dik za odpoved
Uživatelský avatar
NeoPlex
smartstar
smartstar
Příspěvky: 932
Registrován: sob čer 10, 2006 10:52
Zařízení: BB Bold, SGSII
Kontaktovat uživatele:

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od NeoPlex »

to Balrog:
tak SE bude sve aplikace prepisovat prave kvuli androidu 2.1, takze snad se jim optimalizace povede lip nez ta dosavadni. Prave ten duvod proc update na 2.1 vydaji az tak pozde, je kvuli tomu, ze musi spoustu veci predelat. Co z toho bude to je ve hvezdach. Mne osobne se nechtelo cekat a doufat a sel jsem radsi do Desire
bratislava
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned kvě 24, 2009 11:03
Zařízení: se xperia

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od bratislava »

Zdravym vsetkych,mam jednu otazku podporuje x10 videohovor? V niektorych recenziach je uvadzana predna kamera ale v menu som polozku videohovor nenasiel. Zatial plna spokojnost x10 slape ako hodinky.Dakujem za odpoved.
Gamiod
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 03, 2010 16:20
Zařízení: soni ericsson x10, se K800i

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Gamiod »

Video hovory nemá. Ahoj všichni už je to tyden co jsem si ji koupil a doposut jsem bez problemu. Nic mi nechybí porovnával jsem ji s omnii 2 co ma muj kámoš a moc se mi windows nelíbí je podstatně pomalejší a složitější než Android. Je to výborný telefon a se součastmi mediascap a timescap jsem nad miru spokojen hlavně timescap je to velice dobrý zpusob jak zjistit co se na fb a nejen na něm děje. S případnými dotazi se klidně ozvěte rad poradím.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od dark_hood »

zdravím :) chcem sa spýtať užívateľov, že ako sú spokojní s kvalitou snímok?
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Balrog »

Tak jsem se po dlouhém přemýšlení rozhodl pro HTC HD a jsem naprosto spokojenej.Nejvíc mě na Xperii vytáčí ten zadní kryt,jak vrže,nebýt toho krytu a občas rychlosti tak se rozhodnu asi pro x10,ale to je jedno,už mám svého favorita,i když by se vyřešil ten firmware tak kryt se nezmění.
palleon
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 24, 2010 20:20
Zařízení: N95 , Xperia X10

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od palleon »

Ahoj, mám X10 cca tři týdny a musím říct že se u mě nevyskytoujou žádné problémy zde psané. Zadní kryt nevrže a že jsem mu první dny dal pěknýho čouda :-D a co se týče lenosti či zasekávání mobilu také si nemůžu stěžovat. Jsou zde ale věci který absolutně nechápu a to např. nesmyslně malé a špatně umístěné butony. Při některých akcích jako hovor nebo detail telefoního kontaktu je víc jak 3/4 displaye úplně prázdnýho a ovládací prvky jsou mrňavý a natěsnaný na sebe tak že se člověk snadno přemáčkne ( za to by měl někdo dostat do tlamy :) ) Pak je taky fajn že je fotoaparát cca během vteřiny opět schopen fotit ,ale když si chce člověk přisvítit tak na momentky může zapomenout protože je přisvětlení nepochopitelně zarytý hluboko v menu a přitom je na hlavní obrazovce fotoaparátu pravý panel skoro prázdný. Jinak jsem moc spokojenej a doufám že i tyhle mouchy časem pořešej. Za mě kdo má rád SE sám o sobě je pro něj X10 jasná volba :)
pohodicek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 01, 2010 11:12
Zařízení: SonyEricsson Xperia x10

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od pohodicek »

Mno ja uz mam Xperiu X10 tiez nejaky ten den a to co tu bolo popisovane s tym nesuhlasim ako vrzganie krytu to co si drzal urcite nebola x10na lebo ten kryt je tam tak na pevno ze nema sancu vrzgat ani sa neseka presnost dotiku je velmi dobra a akurat to s tym vytacanim z kontaktov je trosku blbe fakt to cislo je dost male skor tak na zenske prstiky a co sa tyka toho fotoaparatu naco potrebujes ikonu fotaku ked sa ti fotak spusti pri stlaceni spuste a ked ti to tak moc chyba tak si ho vytiahni na plochu proste je skoda ze tam nieje ten novsi Android ale aj tak tomu fonu nic nechyba a este ostrost samotny android 1.6 nepodporuje 16 milionov farieb ale updejtom na 2.1 to bude vyriesene potom mozete porovnavat s desire aj ostrost displayu. Prajem pekny dnik
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od dark_hood »

zdravím :) vedeli by ste mi poradit, kde mám na sd kartu uložiť mp3 aby som si ich mohol vybrať v zozname pre hlásenie SMS a budíka? vopred ďakujem
Luboš Klicpouch
smartguru
smartguru
Příspěvky: 569
Registrován: pon pro 31, 2007 14:00
Zařízení: SGN
Bydliště: Praha

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Luboš Klicpouch »

dark_hood --> Já se snažím být hodný, ale na tebe musím být zlý :) Použit TOHLE. O tom, co chceš udělat, je tu toho mraky. A dokonce jsem na to psal velký návod, sice není v této sekci (SEX10), ale platí pro Android obecně.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od dark_hood »

potom som to tiež našiel :-D praktiké rady

mimochodom tiež ma dnes šokovala bateria. večer o pól dvanástej nabita na 100%, dátove prenosy vypnuté a sieť iba gsm a ráno o pól desiatej stav len 60% :roll: síce ma za sebou ešte len pár nabíjacích cyklov
slivic 01
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 16, 2010 21:25
Zařízení: se x10 mini

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od slivic 01 »

Zdravím. Pořídil jsem si SE x10 mini a mám takový problém nemohu posílat soubory přes bluetooth. Spárovat se s okolním zařízením mohu ale přopojit se ne. Také MMS nemohu posílat ani přijímat. Aktivované mám vše a aktulizace softwaru jsem také provedl a stále nic. Vůbec nevím co s tím. můžete mi někdo poradit?
Předem díky.
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od dark_hood »

skús pohľadať aplikáciu: bluetooth file transfer. je to freeware
Georginhu
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 17, 2010 13:55
Zařízení: SE XPeria X10 Mini

Jak naloadovat kalendář a poznámky do X10 mini

Příspěvek od Georginhu »

Ahoj.
Mám novou X10 mini a starou Nokia 6288. Potřebuji z Nokie dostat:
- kontakty
- kalendář
- poznámky
Kontakty se povedly přes Nokia PC Suite -> CSV -> Google. :)
Jak na kalendář a poznámky nevím. :-(

Podle SE je možnost uploadu těchto záznamů přímo ze starého telefonu na SonyEricsson web, ale to mi nefunguje. Sice mi přes OTA, či jak, přišla nějaká aplikace do Nokie, ale tvrdí, že nemá spojení. Jinak třeba na web se z ní normálně dostanu..

Díky za radu
slivic 01
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř čer 16, 2010 21:25
Zařízení: se x10 mini

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od slivic 01 »

Zdarvím tak moc díky za rady MMS mi už jdou. Po dvou nech se to samo rozjelo. Ale tu aplikaci Bluetooth file transfer nemohu pro android nikde stáhnout. Mohl by tu někdo hodit nějaký odkaz na stažení díky.
SE_HELP
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv čer 17, 2010 20:41
Zařízení: x10

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od SE_HELP »

http://www.androidfreeware.net/download ... nsfer.html" onclick="window.open(this.href);return false;
charlie42
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob zář 22, 2007 6:12
Zařízení: Sony Ericsson XPERIA X10

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od charlie42 »

X10 rooted : http://twitter.com/Bin4ryDigit/status/16798616530" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Příspěvky: 552
Registrován: pát úno 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od dark_hood »

zaujímavé :) ešte tak romku s 2.1 a pôvodnou foto aplikáciou a som spokojný ako hroch vo vode :-D

-- doplnění předchozího příspěvku (ned čer 27, 2010 12:25) --

ešte by ma zaujímala jedna vec. teleón zakúpený v Orange (slovenský mob. operátor) je brandovaný? okrem prístupových bodov na orange world a mms tam nie je nič, čo by ho pripomínalo. aj krabica je orig. SE a nie taká aká zvykne byť pri brandovaných telefónoch. pýtam sa to pre to, lebo tento víkend vyšla aktualizácia fw R2BA020 pre brandované telefóny a pri pokuse o aktualizáciu (ota, pc companion) mi telefón píše, že mam aktuálny. pritom mám len verziu R1FA014 :???:
Parnik69
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 30, 2010 15:06
Zařízení: X10 mini pro

Xperia X10: Rady, tipy a problémy (všeobecná diskuze)

Příspěvek od Parnik69 »

Mam Sony Ericsson X10 Xperia Mini PRO Righteous Black a muj problem:
Poslu nekomu SMS a nepoznam, zda mu byla zprava dorucena (ze mel mobil zapnuty).
Pritom mam v nastaveni zafajfkovane "Dorucenka" a pod tim hned "Upozorneni"
Co s tim ?
Diky
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti