Akční cena Omnie Pro

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Inkognit
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 22, 2010 15:13
Zařízení: Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Inkognit »

Taky už ho mám doma - a popis balení přesně sedí - teďka už jsem doinstaloval Igo 8 a funguje bezvadně... Jediné co teď dost řeším je Wifi - budu muset pořádně prolézt všechny informace tady, protože jsem si s tím hned ze startu hrál a ouha - měl jsem kredit na Twistu 63 a pink - bylo tam -3Kč - no říkám si pohodička - můžu skoušet jsem v mínusu - tak jsem doma nahodil wifinu a skoušel - párkrát se připojil na net a náhle !!! - 289Kč a T-mobile mi vypnul všechny funkce !!! Takže jsem měl pokaženou radost z nového telefonu - takže teď už tam mám NoData prográmek a zablokoval jsem O2 připojení, ale teď když třeba příjdu do Avionu v Ostravě tak tam je Wifi free - bezvadně ji najdu a připojím se k ní, ale na internet se nedostanu - asi by jsem měl něco nastavit, ale zatím jsem nezjistil co... Jinak už jsem dokoupil pouzdro 250Kč - držák pro navigaci do auta - 200Kč a nabíječku do auta (je to sice Nokie,ale zase je navíjecí) - 200Kč - teď už jenom sháním folii na display a je to :-)
Nemo_nihil
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 01, 2009 12:38
Zařízení: Htc Touch (Elf)--> Samsung Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Nemo_nihil »

2 Inkognit :

Měl bych dotaz, našel jste v balení záruční list, nebo se to vše dělá přes fakturu electroworldu? Já tam totiž žádný záručák nemám.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od anawarr »

když jsem to kupoval já, tak v balení záruční list nebyl. upozornil jsem na to a prodavač "ochotně" donesl ZL přímo od samsungu.
Inkognit
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon úno 22, 2010 15:13
Zařízení: Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Inkognit »

Takže jsem vyšťoural krabičku a zjistil jsem, že kromě dvou manuálů AN a Cz tam nic jiného nebylo - ale v Electroworldu stačí jen pokladní doklad...
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Womáčka »

Já jsem si Omnii sice objednal přes internet,ale v krabičce jsem záruční list taky neměl, mám pouze fakturu, což by mělo stačit. Ale je zajímavý, že tam není.
Jinak to byla vážně bezvadná koupě, za ty ušetřený peníze si tenhle týden ještě koupím 8GB kartu, folii a pouzdro.
Teď ještě pořešit všechny nastavení k mé spokojenosti a je to.
pauel
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte led 29, 2008 13:11

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od pauel »

Zdar,
vcera jsem si koupil telefon Samsung B7610 v ElectroWorld v akci, ale velikosti pameti v tomto telefonu neodpovida avizovanym parametrum.

Uloziste dat melo byt 1GB a je jen 200MB pamet ROM pro programy mela byt 256MB a je 128MB

Muzete mi to rict jestli byly delany telefony v takto ořezané verzit ? Vsiml jsem si ze tento telefon je od operatora O2 ???? Cili asi dotovany. Dali mi uz i rozbalenou krabici a zdalo se mi ze uz byl i pouzinany .....

Ve Sprave PAMETI mi to proste ukazuje tuto VELIKOST a vice nez 200MB jsem tam stejne NENAKOPIROVAL !!!

Dekuji za informace.
chipoun
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: pon pro 14, 2009 16:32
Zařízení: B7610

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od chipoun »

Ony se spíš nedělaly telefony v jiné verzi. Ono tam to místo je, akorát je využito jinak a není pro nás obyčejné smrtelníky přístupné.
danri
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: sob srp 22, 2009 1:28
Zařízení: LG G6
Bydliště: Ostrava

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od danri »

No my máme Moje úložiště 2GB a RAM 256MB
Obrázek Obrázek
Nemo_nihil
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: čtv říj 01, 2009 12:38
Zařízení: Htc Touch (Elf)--> Samsung Omnia Pro

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od Nemo_nihil »

Tak ja mam :
Moje uloziste - 1444 MB
Program - Celkem 136.31 MB, volná po restartu 65.59 MB
Úložistě - 195.68 MB

Nevim, co si o tom mam myslet, ale zatim jsem nedostatky mensi pameti na programy nepocitil (nejsem moc narocny) a zas tak moc mi jich na pozadi bezet nemusi. Co se tyce uloziste, tak tam to jde snadno dohnat pametovou kartou.
No cekal jsem za tu cenu z electroworldu nejakou smelinu a jestli to ma byt jenom tohle, tak mi to zas tak moc nevadi :-)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Akční cena Omnie Pro

Příspěvek od barberry.pha »

zalezi jestli tu pamet co pisete ukazu je volna nebo celkova,protoze v romje nahrany wm a pridruzene programy proto tam nemuze byt volno 512mb aleje tam mene .. to je to samy jako u moje uloziste kde neni 2gb ale mene ... je to stejny jako kdyz si koupim mp3 prehravac a taky uzadnyho neni volno tolik kolik avizuji napr ipod .. 4gb k dispozici 3.6 gb .. jsou tam zkratka nahrany programy pro chod zarizeni takze nic neobvykleho ...
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů