HTC Touch Pro 2 a internet

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Ropicek
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pon črc 27, 2009 8:44
Zařízení: Samsung Galaxy S 4

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od Ropicek »

všechno je otázka kompromisů ... buď potečou data kdy nemají nebo bude trvat cca 30 sekund než potečou kdy mají ...
Kejml2
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát zář 25, 2009 13:12
Zařízení: HTC touch pro 2

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od Kejml2 »

Chci se zeptat stáhl jsem nodata a měl jsem nabídnuto k vypnutí poze Gprs a vodafone MMS nemělo by tam toho být víc jen pro jistotu díky.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od Radek Hübl »

nodata umí vypnout jen to co máš nastaveno. takže pokud budě mít nastavených 10 profilů na připojení tak jich tam uvidíš 10. doporučuji udělat automatické nastaveni pripojeni a pak mrknout do nodata ;-)
Jezevec
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon lis 12, 2007 17:51
Zařízení: HTC TYTN II, HTC Pro 2
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od Jezevec »

Stačí nainstalovat Advanced Config Tools (k tomu je ovšem potřeba předtím nainstalovat .NET Compact Framework ... následně pak pustit Advanced Config Tools a tam kliknout vpravo dole na Menu a následně More settings > Connections a zaškrtnout Enable Wi-Fi on standby mode kliknout na Ok a následně na Done ... a pak už jen restartovat telefon

Zdravím, udělal jsem to přesně dle návodu, bohužel jakmile zhasne dispplej, wifi se odpojí. Zkusil jsem také nainstalovat HDTweak a povolit wifi ve standby mode, bohužel také nic. Po několika dnech zkoušení se obracím na zkušenější.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od Radek Hübl »

na tu wifinu zkus WVGA Tweak ;-) já mám nyní ROMku a tej je už tato chyba opravena tekže jsem to dál neřešil :-)
TommyR
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned lis 15, 2009 2:32
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od TommyR »

Ropicek píše:Vypnout to lze ... jednoduchým prográmkem Modaco Nodata
Díky za radu, mám 02 SIMku a Touch Pro 2 se mi furt připojoval na HSPA, tak jsem zakázal položku Internet CZ a vypadá to, že je po problému. Za první měsíc, co Touch Pro 2 mám, tak než jsem vyřešil tenhle problém, stálo mě to 300,-... stejně nechápu, proč toto automatické připojování výrobci do telefonu nastavili. Přijde mi to jako zbytečná vada na kráse na jinak skvělém přístroji. Trošku mi to připomíná Windows na PC, tam jsem taky musel milion věcí zakázat, aby mi systém necpal věci co nechci...
Jen teď trošku nevím, když bych si aktivoval nějaký výhodný tarif na mobilní internet (teď žádný nemám, nepotřeboval jsem ho, protože jsem neměl telefon, na kterém bych ho využil), jestli by mi šlo se připojit... to bych asi musel tu položku "Internet CZ" zase povolit, co? Respektive zeptám se jinak (jelikož v mobilním netu nejsem zběhlý a líná huba holé neštěstí 8-) ) - když bych si třeba chtěl aktivovat tento tarif:
http://www.cz.o2.com/osobni/internet/16 ... luzby.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tak to znamená, že použití GPRS a HSDPA a podobně (tedy to co by se mi zapínalo automaticky) bych měl zaplaceno v rámci těch 150,- Korun, nebo bych za to platil ještě něco extra (jakože je třeba HSDPA dražší než GPRS, nebo tak)?
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od Mezek »

O2 Internet za 150 kč používám již několik měsíců k paušálu a mohu jen doporučit. Někde jsem četl, že ani nemají zařízení na hlídání FUP. Takže toto vůbec neřeším a "internetuju" .
Jde to jak na paušál, tak i na "předplacenky" což je super.
Takové zařízení bez přístupu na internet je poloviční zařízení. :wink:

PS: Můžeš si zavolat na *11, a tam ti mohou potvrdit to co tu je napsáno.
TommyR
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned lis 15, 2009 2:32
Zařízení: HTC Touch Pro 2

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od TommyR »

Díky za odpověď. Ještě jsem se chtěl zeptat, jak probíhá konfigurace (třeba konkrétně na HTC). Musím něco někde nastavovat (podobně jako na normálních mobilech), nebo prostě jen aktivuju službu a pak prostě jen začnu brouzdat?
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 627
Registrován: čtv říj 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Bydliště: Praha

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od Bobanovicz »

Jezevec píše:Stačí nainstalovat Advanced Config Tools (k tomu je ovšem potřeba předtím nainstalovat .NET Compact Framework ... následně pak pustit Advanced Config Tools a tam kliknout vpravo dole na Menu a následně More settings > Connections a zaškrtnout Enable Wi-Fi on standby mode kliknout na Ok a následně na Done ... a pak už jen restartovat telefon

Zdravím, udělal jsem to přesně dle návodu, bohužel jakmile zhasne dispplej, wifi se odpojí. Zkusil jsem také nainstalovat HDTweak a povolit wifi ve standby mode, bohužel také nic. Po několika dnech zkoušení se obracím na zkušenější.
Advanced Config Tools ani HDTweak toto neumí, protože v TP2 jde o jiný zásah do registru než například u TP1 nebo HD. To jen pro ty co tady odpovídají "stačí vygooglit" a radí v něčem o čem nic nevědí.
Udělěj to ruční úpravou registru:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Comm\BCMSDDHD1\Parms]
"HTCKeepWifiOnWhenUnattended"=dword:00000001
mulder
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv pro 31, 2009 15:35
Zařízení: Apple iPhone 4S

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od mulder »

Ja jsem zkousel vsechno co tady doporucujete, ale od Wifi se to odpojuje stale. Mam verzi 6.5 s cz lokalizaci (koupil jsem telefon pred tydnem).

EDIT

Problém je totiž v tom, že když hodnotu "HTCKeepWifiOnWhenUnattended" přepíšu na 1, po restartu se mi opět vrátí na 0. Takže to co tady doporučujete funguje jen do restartu. Nemáte nějaký nápad, jak po restartu automaticky upravit tuto hodnotu? V nornmálních windows bych udělal import klíče registru.
Nebo jak zjistit, proč se tato hodnota vždy vrací na 0? Stejně tak by mě zajímalo, jak udělat abych měl po zapnutí telefonu zapnutou Wifi (teď musím jít do nastavení Settings -> Připojení -> Wi-Fi a zaškrtnout "Zapnout Wi-fi ").

-- doplnění předchozího příspěvku (ned led 03, 2010 15:19) --

Můžete mi prosím někdo vyzkoušet, zda se Vám hodnota "HTCKeepWifiOnWhenUnattended" vrací po restartu také na 0?

Díky.
raku
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 12, 2010 19:11
Zařízení: HTC HD2

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od raku »

Mám stejně špatnou zkušenost s nastavením hodnoty HTCKeepWifiOnWhenUnattended v registrech. Po restartu se z jedničky vrátí zpět na 0. Hledal jsem na netu řešení bez úspěchu. Pokud někdo umíte poradit, prosím poraďte.
honza1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 17, 2011 16:49
Zařízení: HTC Touch pro 2

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od honza1 »

ahoj, nevite jak pripojit htc touch pro 2 na internet? pořád mi píše:
Cannot Conect
Dialed:
Network service is temporary unavailable, please try again later. If problem continues please tap "settings" to review your data connection settings.
připojení jsem si udělal podle návodu vodafonu ale pokaždé mi místo něj naskočí původní Verizon Wireless
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od terekyn »

Jestli je tam ROM od Verizon tak bych to nejdřív flešnul.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

původní připojení Verizon Wireless? To bude asi třeba trochu vysvětlit. To máš jako CDMA verzi Touch Pro? A tu používáš v česku? Nebo jenom VZW ROM?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od htcjirka »

HTC Touch Pro 2 od Verizon Wireless podporuje nejen CDMA ale i nase site..Tudiz lze u nas bezproblemu pouzivat.Nicmene k dotazu,tez jsem ho nejak nepochopil..
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od terekyn »

Internet se na mém stroji nastavuje automaticky. Nikdy jsem nemusel řešit nějaké nastavování parametrů ručně.
honza1
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 17, 2011 16:49
Zařízení: HTC Touch pro 2

HTC Touch Pro 2 a internet

Příspěvek od honza1 »

mám htc touch pro 2 od verizon, volání i sms mi fungují normálně ale nejde připojit na internet, zkoušel jsem nastavit internet podle návodu na techforum.cz ale pokaždé když se pokusím připojit na internet tak se vrátí původní nastavení připojení od verizon, potřeboval bych vědět jak mám nastavení připojení od verizon zrušit aby se už nevracelo, když ho smažu tak se při pokusu o připojení vytvoří znovu.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti