Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Diskuze o prvních smartphonech s Windows 10 Mobile…
Odpovědět
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od htcjirka »

xHeretic píše:Koupil jsem si za cca 1000kč MOZO v bílé kůži se stříbrným rámečkem s NFC a bezdrátovým nabíjením...mohu jen doporučit.
Zpracování nebojim se říct dokonalé, nic nevrže, boční tlačítka mají chod snad lepší než s originálním krytem...a HLAVNĚ teď teprve Lumia 950 vypadá jako hodnotný telefon a ne jak nějakej Samsung za 2500kč
Až se ti z toho ošoupe ta stribrna barva a bude prosvítat černa, už to tak hodnotně vypadat nebude a i ten Samsung za 2500 bude vypadat lepe.Mozo jsou hrozne shity.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od imperator »

Zatiaľ mam iba pár dní ale paradička

tlačitka robia "klik" nie ako povodne + nemaju tie ostre hrany
spodna usb hrana nereze do malicka ked drzim telefon
Vdaka zadne kozi sa telefon tak nesmyka

no a dizajn ten je subjektivny - zvazoval som bielu aj ciernu - hnedu by som si v zivote nekupil ale kedze som mal vzdy biely kryt alebo cierny tak som skusil nieco nove netradicne - v okoli to teda asi nikdy neuvidim nakolko Lumia 950 tvori par percent z 1% podielu a aj to z tych par percent su ti co si kupili mozo :D :D :D

Obrázek
figaro69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: stř úno 03, 2016 10:38
Zařízení: Samsung S9, Lumia 950 DS

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od figaro69 »

imperator: ak budes vidiet este jedneho cloveka presne s takym istym mobilom, potom som to ja :-)
L950 DS + hnedy Mozo kryt. Som s nim spokojny. Jediny problem kozeneho krytu je, ze dobre saje tekutiny a kedze ja chodievam pravidelne behavat a mobil drzim v ruke, zostavaju na kryte mokre flaky od potu. Po vyschnuti OK.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od hravec-x »

figaro69 píše:imperator: ak budes vidiet este jedneho cloveka presne s takym istym mobilom, potom som to ja :-)
L950 DS + hnedy Mozo kryt. Som s nim spokojny. Jediny problem kozeneho krytu je, ze dobre saje tekutiny a kedze ja chodievam pravidelne behavat a mobil drzim v ruke, zostavaju na kryte mokre flaky od potu. Po vyschnuti OK.
přečti si viz výše co jsem psal a bude po flecích a nasákavosti!
brutus
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř bře 09, 2016 10:58
Zařízení: iPhone6+

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od brutus »

Nechapu , ze nejaka firma neudela kvalitni alternativni zada pro 950/xl... to straslive nedolehajici, vrzave provedeni zad byl jeden ze 3 duvodu proc jsem 950xl ve 14 denni lhute vracel. Proti tomu byl i Note 2 synonymem luxusu (a to byl strasnej).... Mozo jsem mel tu cest videt u kamose po asi 3 mesicich pouzivani a je to hnus fialovej - olezla kuze, jety prosivani a z toho plastovyho ramecku slejza pokoveni.... za litr??? FFS!
Kdyby nekdo udelal tuhou polycarbonatovou skorepinu jako meli original Nokie tak je to o tridu lepsi... a s hlinikovym rameckem by to bylo uplne super :/
Sinpa
smartstar
smartstar
Příspěvky: 976
Registrován: sob zář 21, 2013 16:12
Zařízení: Galaxy S8 @ Lumia 950

Re: Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Sinpa »

Protože se to žádné firme pri tak malých prodejích lumii nevyplatí, tohle není iphone... A to jsem celkem spokojeny majitel L950.

P.s. To kafé vypadá hrozně :-S
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od imperator »

Kafe som dostal pri čakaní v autoservise :D
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Marty04 »

Já koupil hnědý kryt a pak i trochu odvážnější červený a ten se parádně drží v ruce.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od imperator »

Ten červený aj normálne nosis ? Predsa len cervena koza a zlatý rámik :-) mal si na to aj nejaké reakcie v okolí ?
Uživatelský avatar
Zaklinac
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 318
Registrován: sob zář 08, 2012 11:43
Zařízení: Apple iPhone 7 Plus + Microsoft Lumia 950 XL

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Zaklinac »

Ja mám tiež biely a spokojnosť. Aj keď mi trocha chýbajú biele boky telefónu, predsalen som si za tie roky bielych telefónov na to zvykol :)
Keď sa tento kryt zničí, kúpim hnedý. Keď sa zničí ten, kúpim opäť biely. A tak dookola :)
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Marty04 »

imperator píše:Ten červený aj normálne nosis ? Predsa len cervena koza a zlatý rámik :-) mal si na to aj nejaké reakcie v okolí ?
Ano, nosím. Ale okolí moc nenadchl. Jsem byl trochu v šoku, když se zahraničním redaktorům většinou líbil právě tenhle. :lol:
Uživatelský avatar
marYan
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 254
Registrován: ned pro 11, 2011 12:53
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge
Bydliště: Bratislava

Re: Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od marYan »

No neviem, ti co "mudrujete" s tyn opotrebenim mozo krytu. Musim nesuhlasit.mam ho uz 4mesiacea nieco a vyzera ako ked som ho vybalil z krabice (cierna verzia,strieborny ramik) a to sa k mobilu narozdiel od napr htcjirka (aspon podla vyjadreni tuto na fore) spravam fakt drsne. Ziadne cistenie displaya handrickou, uvedomelo odkladanie mobilu do vrecka kde nic nemam atd. Uz mi padol par krat padol (na display, na mozo kryt) bezne ho mam vo vrecku s klucmi, dokonca sa mi "podarilo" telefon ohnut tak ze baterka nakasu,ale display, doska a mozo kryt absolutne bez poskodenia. Takze moja osobna skusenost, aj ked sa k mobilu nechovam vobec starostlivo, vydrzi vela vratane mozo krytu
Papek
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 454
Registrován: úte čer 05, 2012 12:20
Zařízení: iPhone 7 32GB + AT&T Lumia 640 LTE

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od Papek »

Mne mozo funguje tiez v poriadku, mam ho cca 2 mesiace. A zaujem okolia vzbudi skoro vzdy, ked ho vytiahnem z vrecka. Vela ludi zostane prekvapenych, ked zisti ze to nie je ochranne puzdro.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 447
Registrován: ned pro 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Bydliště: Brno, Černovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od bouskat »

Mate tu někdo ten červeno zlatej kryt? Me se libi nejvíc, a je i nejlevnější... http://www.k24.cz/product/311320/Elektr ... a_950.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Sent from mTalk, W10m
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od htcjirka »

A kdo častěji sundavá kryt mozo, dopadne takto..

Obrázek

Obrázek
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od hravec-x »

Nevidim důvod proč by to někdo měl dělat,nicméně je to všechno o přístupu k věci. Když to člověk děla s citem, může ho sundávat xkrát, jinak klidně jen jednou...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od htcjirka »

Ani s citem nevydrzi, je to moc tvrdy plast oproti originalu.Kolega v praci, napr vymena baterie, každý chvali jak je vymenna baterie, logicky sundavas kryt.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od hravec-x »

A důvod výměny baterie? U E7 nebo L930 co jsem měl nebyla a nikdy mi to nevadilo... Tvrdím, že je to jen a jen rukama...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od htcjirka »

Hodne pouziva telefon, proto telefon ma vymennou baterii.Rukama to není, stary kryt jsem zkoumal a nic to nevydrzi, jak slaby nastrik co se osoupe, tak hnusny tvrdy praskavy plast, ne krasne elasticky, jako u originalu.Mozo kryt ma hodnotu tak 200kc, pak by to bylo jedno.
hravec-x
smartguru
smartguru
Příspěvky: 623
Registrován: ned led 04, 2015 4:22
Zařízení: Lumia 950XL, Band 2, Surface Pro 4

Lumia 950 & 950 XL: Kryty, obaly a příslušenství

Příspěvek od hravec-x »

Sorry, ale to jsou kecy... Používám tel. hojně tak, že vic si téměř nedovedu představit, ale měnit baterku by mě opravdu nenapadlo... a jak tu druhou potom nabíjí? Jak jsem psal, kecy, co bráni dobíjet baterku během dne a používat powerbanku? Mám powerbank s bezdrátovým dobíjením a nejsem omezován...
Odpovědět

Zpět na „Microsoft Lumia 950 & 950 XL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů