Hlavní panel - změna položek (Co0kie's Home Tab)

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Hlavní panel - změna položek (Co0kie's Home Tab)

Příspěvek od htctester »

hmmm tak to je zajímavé...já jedu na "vařené" Elegancii s cht 2 a výdrž stejná jako při předešlé versi ...
dexcz
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř pro 01, 2010 12:23
Zařízení: HTC HD2

Hlavní panel - změna položek (Co0kie's Home Tab)

Příspěvek od dexcz »

sakryš, potřebuju lehce pomoct.
nainstaloval sem si verzi 2.0.0 a CHTeditor 2.0.0 a jediný co po tom programu chci, je abych měl 4x4 ikonky zástupců (quick links)
to není takovej problém nastavit, ale když vypnu v CHTeditoru ty "soft keys", abych měl jen ty klasický, tak ty 4 sloupce zástupců se mi zobrazujou moc nízko, takže popisky těch zástupců se schovají za ikonku "home, people, messages" atd...

poraďte pls co dělám špatně, na všech screenshotech to vždycky je zobrazený správně, díky
Uživatelský avatar
htctester
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 156
Registrován: pon úno 08, 2010 14:24
Zařízení: HTC TOUCH PRO2, HTC HD2

Hlavní panel - změna položek (Co0kie's Home Tab)

Příspěvek od htctester »

a co při uprave v CHT, prstem nastavit , kde je chceš mít a poté uložit nastavení ....řešil jsem podobný problém, než jsem přišel na to, že před uložením mohu vše umístit dle svého uvážení, tzn., tak aby nedošlo ke krytí , prostě posunout .....nezapomeň pak dát uložit.
s.s.rock
varování
varování
Příspěvky: 108
Registrován: stř úno 03, 2010 9:06
Zařízení: Samsung Note2, dříve HTC Desire S, HTC Touch Pro2

Hlavní panel - změna položek (Co0kie's Home Tab)

Příspěvek od s.s.rock »

Ja vim ze tady pisu trosku s krizkem po funuse ale preci jenom si to neodpustim. Uz jsem asi prisel na to proc to nekomu srasne zere baterku a jinemu ne. Kdyz se totiz zapne u analogovich hodin vterinovka spotreba baterie raketove stoupne, staci ji ale zase vypnout a spotreba se vrati k normalu. Jinak skoda ze je dnes kazdy zaprodanec a s takovou rychosti odsoudili nelepsi OS k zahube, myslel jsem ze vernych zustane daleko vic, ne ze kazdy hned utece za androdem. :-( Sam ho taky planuju koupit ale zarizeni s WM na palube bude vzdy moje jednicka.
Pepa 3
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: sob lis 07, 2009 13:38
Zařízení: HTC HD2

Hlavní panel - změna položek (Co0kie's Home Tab)

Příspěvek od Pepa 3 »

Taky jsem vždy fandil WM, ale po těch hromadě chyb i v dalších nových romkách, nestandartním chování telefonu,občasné zamrzání, určování polohy v počasí, notifikace, přechody na letní či zimní čas, pokud tě travuje hláška ..... atd a milion dalších úprav aby chodilo alespoň něco jak má ....a tak bych mohl pokračovat. Vyzkoušel jsem s počátku s nedůvěrou androida, taky se občas narazí na nějakou mouchu, ale proti wm jsou to jen muštičky, podpora, android market,aplikace,je to prostě nebe a dudy. Nemám nejmenší důvod se vracet zpět. Android je sice maličko náročnější na baterii, ale telefon je o něčem jiném. Používám Rom Nexus Gingebread 2.3.4, vše do detajlů v češtině, zkrátka nemám výhrad.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů