HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Zamčeno
Mbain
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte lis 18, 2008 21:30

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od Mbain »

Nevi nekdo jak donutit HDcko aby upozornilo na prichozi bankovni zpravu kdyz je zhasnuty display?
Pokud je display aktivní tak upozorni,ale pokud ne, neda o tom nijak vedet a zprava po case zmizi, takze se nijak nedozvim ze neco vubec doslo.
hippocamera
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř lis 19, 2008 9:12

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od hippocamera »

Mám několik postřehů a nevím jak je řešit:

1. zhasínání LCD tel. Hovoru
2. nastavení Opery či IE tak, že když nejsem na WIFI, aby se nespustila s GPRS – EDGE, např. když se WIFI vypne (spadne)
3. zobrazení Task – úkolů v režimu Touch FLO 3D spolu s kalendářem
4. „něco jako“ PRINT SCREEN možností editace, tj. oříznutí, popisu, vložení ruční kresby apod.
5. synchronizace času např. při zapnutí GPS
JardaBar
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 18, 2008 11:52
Zařízení: Xperia

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od JardaBar »

Ad 2) blokuji celé GPRS/EDGE pomocí "Switch OFF GPRS" u MoDaCo NoData.cab (najdeš přes google)
JardaBar
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 18, 2008 11:52
Zařízení: Xperia

Re: HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od JardaBar »

jossmi píše:prosím, asi jsem lama, ale nevím no, mam wm poprvé, jdou nějak nastavit doručenky u sms???
je to dost schovaný :)


1) Messaging
2) Menu->Tools->Options->SMS\MMS
3) Zatrhnout: Request delivery notifications
Hotovo
radekmajer
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř lis 26, 2008 23:58
Zařízení: THC Touch HD

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od radekmajer »

Hezky den vsem,

mam jeden dotaz, mozna uz se nekde resil, ale ja opravdu nemam cas cist tisice prispevku. Kdyz mam nastaveno stahovani posty napr. kazdych 30 minut, tak se mi po stazeni posty neodpoji GPRS. Jak nastavim HDko, aby se mi pri neaktivnim internetu (zadna komunikace) samo zavrelo spojeni.

Dekuji
Radek
Wolfenzi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 192
Registrován: stř zář 10, 2008 22:18
Zařízení: HTC Touch HD
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od Wolfenzi »

Jak je na tom nejen asi HDčko ale i jiné WM s různýma aplikacema a hrama přímo na netu- různý ty flashe, playery, java... ? Ne že bych po tom nějak toužil, ale čiste teoreticky, pustil bych tam třeba něco na webhrách.cz ? A třeba všemožný reklamní bannery, to taky bývá nějaký flash atd. ne ?
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od IkE Blaster »

Maximalne ten Flash a tusim, ze jen v7. S novou Opera Mobile se to ma pry zlepsit, cemuz moc neverim, protoze vykon je na dnesnich zarizenich velice zalostny (ne, ze by byly nejak extra nevykonne, ale proste ty WM se stavajicim jadrem uz pro to nejsou to prave, jeste tak pro Marvell/Intel)
Jardach
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 50
Registrován: sob lis 29, 2008 14:13
Zařízení: HTC HD2,Samsung Note

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od Jardach »

Může mi někdo poradit zda se dá toto zařízení přímo osahat a vyzkoušet někde v obchodě na Moravě.Ideál Olomouc,Prostějov,Přerov ,nebo Brno ,díky za info.
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od Kwazzy »

Tobi777
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 77
Registrován: stř lis 26, 2008 14:19
Zařízení: HTC Touch HD
Bydliště: okolí Pardubic
Kontaktovat uživatele:

SMS

Příspěvek od Tobi777 »

Takže jdou na HDčku psát SMS bez nějakých častějších překlepů..?Jakože jsou písmenka dostatečně veliká dobře se do nich trefuje..?díky za odpověď :-)
JardaBar
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: úte lis 18, 2008 11:52
Zařízení: Xperia

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od JardaBar »

HTC klavesnice je v landscape rezimu prijemne velika, takze se s ni pise akoro na jednicku. Pismena jsou dost velka, cela klvesnice zabere skoro polovinu plochy displaye. no pokud se mi to povede, vlozim sem obrazek. Mmochodem, cely prispevek sem psal na Touch HD. Chybovost psani cca 10%-20%. :-)
Přílohy
sshot002.jpg
Touch HD - landscape
(98.32 KiB) Staženo 275 x
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: pát led 20, 2006 10:49

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od neveceral »

pro všelijaká "vychytaná" nastavení HD zkuste http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=452505
Desperado
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 22, 2008 12:54
Zařízení: iPhone 3G 16GB 2.2.1

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od Desperado »

Ten HD Tweak bohužel nějak nefunguje :( Jsou tam položky na vypnutí uzamčení telefonu při hovoru, ale jejich změna nemá na nic vliv. Telefon se furt zamyká.
Rici
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob lis 15, 2008 10:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od Rici »

Mám dotaz ohledně tisku přímo z HD. Lze napříklat přes BT nebo Wi-fi připojit tiskárnu a rovnou tisknout třeba textový dokument z wordu nebo prohlížené internetové stránky?
bugsy
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: čtv lis 20, 2008 15:41
Zařízení: iPhone 4 16GB
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od bugsy »

pri citani recenzie som v komentaroch narazil na toto:
Cestina (Slovencina) v HTC Touch HD mozna je...aj ked len v rozhrani TF3D -> v registroch prepisat HEX hodnotu:
HKEY_CURRENT_USER\MUI\CurLang

0409 - Anglicky (default)
0405 - Cesky
041B - Slovensky
odskusane... funguje to na :smt023
Desperado
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob lis 22, 2008 12:54
Zařízení: iPhone 3G 16GB 2.2.1

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od Desperado »

Upravená verze HD Tweak 0.5.1 vyřešila problem se zamykáním telefonu při hovoru !!!
Baski
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 26, 2008 16:48

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od Baski »

myslím, že je blokován
koukni do "Brána firewall systému Windows s vyspělým zabezpečením" (dostaneš se k němu např. přes Spustit, příkazem wf.msc)
samson010
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: pon zář 15, 2008 14:30

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od samson010 »

funguje niekomu Gremote ? rad by som si vyskusal novu funkciu Grace , na N95 to bola celkom sranda ,
Uživatelský avatar
flatliners
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 26, 2008 9:52
Zařízení: iPhone 6 64GB SpaceGray

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od flatliners »

už můžete vyzkoušet panely z Xperie na HD. Zatim je to v začátcích,ale funkční;)
Legend
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 59
Registrován: úte pro 02, 2008 22:06
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch HD - diskuze, rady, problémy, ROM, návody

Příspěvek od Legend »

Zdravím,

jako naprostý nováček v oblasti WM zařízení (nyní vlastním SE W800i) bych se rád optal na pár věcí a pro přehlednost je rozdělím do několika bodů. Věřím, že se zde najde nějaká hodná duše, která mi srozumitelně odpoví - předem děkuji!

1) Jak podle vás vychází srovnání HTC Touch HD a Asus Glaxy 7 (zatím nevyšel, ale několik základních parametrů je již jasných)?
2) HTC Touch HD a navigace. Tématu navigace v mobilních zařízeních jsem věnoval dosti času a přesto jsem toho moc nepochytil. Základ tedy je - funguje navigace v telefonu zcela bezplatně (bez připojení na internet)? Lze sehnat navigační software zdarma (tedy freeware, ne cracklé verze)? Pokud ne a je nutné zakoupit navigační soft (předpokládám, že na paměťové kartě), je možné navigaci nějak zkopírovat na jinou paměťovou kartu, respektive nebudu muset pokaždé, když chci použít navigaci, měnit v zařízení kartu?
3) WM zařízení a programy. Každý znalý uživatel WM zařízení ví, že k mání je spousta aplikací. Pokud chci aplikaci výhradně freeware, najdou se zde použitelné kousky a bude schopen je do telefonu "nacpat" i člověk, který s tímto zařízení nemá žádné zkušenosti a bude schopen si vyhledat opravdu dobré aplikace (bez změn registrů. hledání na fórech využívajících jazyk připomínající piktogramy etc.)?
4) Po vydání kompletně české verze HTC Touch HD (víte, jak to myslím) bude již zavedena podpora pro všechen důležitější software (četl jsem o problémech s videem etc.)?
5) Jaká je šance, že neobratným zacházením s novým softwarem HDčko zprovodím ze světa funkčních zařízení? Přijde mi, že vybírání mezi WM aplikacemi je docela náročná věda..


Odpovědi na těchto několik otázek mi velmi pomohou při rozhodování, zda investovat do tohoto přístroje a nebo si počkat na něco podobného (výše zmíněný Asus Glaxy 7). Předem děkuji každému, kdo se bude v odpovědích angažovat, a také bych chtěl poděkovat panu Jiřímu Hrmovi za vcelku precizně provedenou recenzi!
Zamčeno

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů