HTC Touch HD a nataceni videa

Procesor, grafický akcelerátor, Wi-Fi, fotoaparát, správa paměti, GPS navigace...
mike-biker
moderátor
moderátor
Příspěvky: 1249
Registrován: ned zář 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Bydliště: Jesenice u Prahy

HTC Touch HD a nataceni videa

Příspěvek od mike-biker »

Já jsem zvolil Xperii, mimo jiné kvůli LED diodě. Fotí velmi dobře, alespoň já jsme spokojen. Na počtu pixelů nezáleží.. :lol:
Uživatelský avatar
Kwazzy
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 336
Registrován: ned zář 14, 2008 9:47
Zařízení: HTC HD2
Bydliště: EU

HTC Touch HD a nataceni videa

Příspěvek od Kwazzy »

"IkE Blaster v pát lis 21, 2008 6:52 "
Uplne plne jsem Te pochopil ... vidim to presne tak. Kdo si poradne neskusi nemuze propadnout. WM je upne nekde jinsde nez je fotak od esricsonu. I kdyz hudebnim prehravanim jsou si obe znacky podobne. WM je proste pro zapaleny lidi, to neni zvednout-prijat hovor, sms a pak budik ... :lol:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC Touch HD a nataceni videa

Příspěvek od htcjirka »

Fotak je az to posledni co me u komunikatoru s wm zajima.Kdyby tam nebyl vubec,nevadilo by me to.
elcrys
smartguru
smartguru
Příspěvky: 541
Registrován: pát bře 14, 2008 13:05
Zařízení: Sony Ericsson Xperia mini, Nexus 7 (2013)

HTC Touch HD a nataceni videa

Příspěvek od elcrys »

Doporučuji přečíst si recenzi LG Areny, kde je také možnost stáhnout si ukázkové video natočené tímto telefonem.

http://www.mobilmania.cz/clanky/lg-aren ... fault.aspx

Tomu se říká softwarová optimalizace - video o rozlišení 720 x 480 s bitrate 2 Mb/s a to vše o 30 snímcích za vteřinu. Pochybuji, že by měl tento telefon o tolik lepší HW, než současné WM přístroje. Vše je prostě o lenosti výrobců vyvinout SW na míru konkrétnímu HW - výrobce si prostě koupí od vývojáře SW nějaký univerzální produkt a ostatní ho nezajímá. Na druhou stranu, výrobce hloupého telefonu nemůže využívat univerzální řešení a soustředí se daleko více na vývoj a optimalizaci.
zdenpok
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 28, 2009 19:19
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch HD a nataceni videa

Příspěvek od zdenpok »

Chlapi, nějak nechápu, co tu řešíte? Někdo tady píše, že potřebuje v práci občas něco nafotit či natočit. To ale snad HDéčko v pohodě zvládne, ne? Pokud si chcete hrát na F. A. Brabce a natočit si nějaký film, to asi budete muset kupovat ty Sonycssony :tlem: Mně stačí, že si vyfotím v rychlosti dokument na A4 a pak to v pohodě přečtu. Co můžu chtít víc?
Odpovědět

Zpět na „Hardware a výkon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti