Nejdú maily

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D a dalších utilitách
Post Reply
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Tue Dec 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nejdú maily

Post by milos797 »

Dnes mi spustili pripojenie na internet (Orange World) a mám problém s mailami. Internet mi funguje pri počasí, vo Facebooku a v opere úplne bezprobĺému, avšak tie maily jednoducho nejdú. Tak isto sa mi nedarí pripojiť na Nimbuzz (komunikator). Pri mailoch mám nastavený ako typ pripojenia Orange World. Naozaj neviem kde by ešte mohol byť problém. Viete mi s tým pomôcť?
Inak keď budem mať aktívne pripojenie orange a pripojim sa na wifi a budem prezerať internet... z ktorého pripojenia mi to štandardne pôjde a dá sa to niekde nastaviť?
Ď
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

Nejdú maily

Post by ziminix »

Automaticky by to mělo upřednostňovat WiFinu. Ale když si u každýho nastavíš jinej profil, tak pak to můžeš vybírat ručně.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Tue Dec 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nejdú maily

Post by milos797 »

A s tým že tie maily proste nejdú sťahovať cez orange internet mi neporadíte?
spermosh
smartstar
smartstar
Posts: 811
Joined: Mon Oct 13, 2008 10:48
Zařízení: HTC One X+
Location: Praha 10

Nejdú maily

Post by spermosh »

maily nemaji nic spolecneho s internetem, pokud ti korektne funguje pripojeni a mailovy klient, chyba bude na strane emailoveho serveru
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

Nejdú maily

Post by ziminix »

Nebo by mohla být chyba v nastavení.
milos797
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Tue Dec 30, 2008 22:48
Zařízení: HTC Touch HD

Nejdú maily

Post by milos797 »

A pokiaľ mi internet funguje, maily sú nastavené správne (fungujú cez Wifi) a ani nie je problém na mailovom serveri, tak kde ten problém môže byť? Dnes som bol v orange a samozrejme - nič. Ani som asi nečakal že mi pomôžu.
Ja vidím ešte možný problém tuto - ja mám v nastaveniach pripojenia pripojenie Orange world ako to prvé, a druhé mám internet. V skupine internet ale nemám nastavený orange world. JEdnoducho to tam nie je. Tam to má byť akým spôsobom?
Post Reply

Return to “Software a multimédia”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests