SMS gratis

Diskuze o smartphone telefonech HTC S710a S730
Odpovědět
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

SMS gratis

Příspěvek od Jakub Karásek »

Funguje nejakemu majiteli s tarifem u Vodafonu SMS gratis na S710 Vox? Mne koncem prazdnin prestala fungovat, pry problemy s prihlasenim, pripadne s datovym pripojenim. U Vodafonu mi s tim samozrejme nepomohli, ptz Vox nepodporuje Vodafone Live! Na netu sem nasel domnenku, ze SMS gratis jiz nefunguje s profilem GPRS Web, ale pouze pod Vodafone live! Zkousel sem veskere mozne zpusoby, ale ani jeden uspesny... Ma nekdo podobnou zkusenost?
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Jede pořád v pohodě s pořád stejným nastavením (APN ointernet). Ale my to vlastně už asi řešili a k ničemu jsme nedošli. :???:
Jakub Karásek
redaktor
redaktor
Příspěvky: 434
Registrován: úte zář 25, 2007 20:59
Zařízení: LG V30, Nokia Lumia 950 XL
Bydliště: Olomouc (Brno)

Příspěvek od Jakub Karásek »

Ja nemam predplacenku, ale tarif... celej rok sem jel s APN internet a nebyl problem. A po prazdninach ani tuk
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Od 1. září funguje nová verze SMS grátisu, a tu se mi bohužel už taky nepodařilo rozjet :-( , stará fungovala na WM celkem v pohodě v JAVA emulátoru, ale ta nová = no chance.
jenda.69
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 299
Registrován: ned lis 04, 2007 19:31
Zařízení: Google Nexus S
Bydliště: Kousek od KV

Příspěvek od jenda.69 »

Jakto? Já používam furt tu samou a jde mi to v pohodě... Aplikaci si stáhnu přes M75, vytáhnu z ní jad a jar, jad si upravim v PSpadu a uložim notepadem a nahraju na kartu a pak nainstaluju.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Já jsem to zkoušel stahovat přes Teleport Pro, ale podle původního postupu, který sem používal u starší verze, už to nejede. Pak jsem s tím ještě chvíli zkoušel laborovat na M700, ale bezúspěšně.
Odpovědět

Zpět na „HTC S710/S730“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů