Problem sychronizaciou

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Odpovědět
brendon_PK
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát bře 07, 2008 9:24

Problem sychronizaciou

Příspěvek od brendon_PK »

Teraz som menil Windows Mobile 6.0 na 6.1. Kedze mi uz robilo problemy. Na videu nesiel obraz, robil problemy zo synchronizaciou a este vela ludi chvalilo WM6.1. Tak som urobil reset a naistaloval. Samozrejme vsetko sa zmazalo ale kedze som bol v domneni, ze si zosychronizujem mobil a to sa vsetko nahra spät. Ale nastal pre mna dost blba situacia nefuguje to, lepsie povadane, polozku kontaktami a tymi dolezitimi polozkami mi nechce zosychronizovat a vypisuje tuto hlasku co je na obrazku. Dost ma to udivuje lebo, ked som si kupil toto HP sa zosychronizovalo bez problemov a nahralo kontakty. Ale teraz nechce. Este mam mesiu iskricku nadeje v tom, ze som si urobil taku zalohu do PC vsetkych poloziek. Takze ak by ste mi prezradili kam uklada WM udaje o kontaktoch, tak by som si to rucne nakopiroval. Alebo vyriesit problem zo sychronizaciou. Vsetky dakujem.
Obrázek
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jiří Hrma »

Synchronizace ti nejde kvůli tomu, že v PC nemáš nainstalovaný Outlook, píše se to i na té chybové hlášce. Pokud používáš Outlook 2000, tak ten není ActiveSyncem 4.5 podporován.
Podporovány jsou tyto verze:
Microsoft Outlook XP
Microsoft Outlook 2003
Microsoft Outlook 2007
brendon_PK
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát bře 07, 2008 9:24

Příspěvek od brendon_PK »

jej diky toto je ono! Jaj ze som to nevedel skor :-(
Pipa
smartguru
smartguru
Příspěvky: 783
Registrován: úte dub 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Bydliště: okolí stověžaté

Příspěvek od Pipa »

votlak 2000 oficialne neni podporovan ale normalne jede - alespon me jo, jediny co s novym votlakem funguje ze se synchronizujou s kontaktama i fotky u kontaktu, ale jinak to facha
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů