HP iPAQ 614 Business Navigator - 3. pokračování diskuze

Diskuzní fórum pro majitele zařížení HP iPaq 614 a další...
Uživatelský avatar
marthynovak
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 110
Registrován: ned úno 03, 2008 11:11
Zařízení: Waiting for MM2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

HP iPAQ 614 Business Navigator - 3. pokračování diskuze

Příspěvek od marthynovak »

Pro lepsi prehlednost zalozena nova diskuze.
Stara je zde:
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?t=7139
bubo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 15, 2008 13:40

HP iPAQ 614 Business Navigator

Příspěvek od bubo »

ma to slovenske alebo ceske menu wm6 je tam v akom jazyku dakujem
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

V ČR se prodává s CZ lokalizací, v SK jen EN.
bubo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 15, 2008 13:40

Příspěvek od bubo »

bude aj slovenska lokalizace
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Tomáš Kubec »

ee
bubo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 15, 2008 13:40

Příspěvek od bubo »

nemate odkaz na e-shop kde maju tento pristroj a posielaju aj na slovebsko dik
bubo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned čer 15, 2008 13:40

Příspěvek od bubo »

dakujem a v Ceskej republike su vsetky predavane kusy s ceskou lokalizaciou a este poprosim strucny nazor na toto zariadenie
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

Tak mi dnes zacal zvonit HP pouze z predniho repro.....tak jsem jej resetl a jiz funguje normal.... mne celkem vylekal :-(
Zeptám se - používáte nějakou aplikaci ohledně zobrazování jmen svátků ?? Případně jakou aplikaci???P.
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Ja som si do veľkého Outlooku na PC nainštaloval Name Days a po synchronizácii sa mi už sviatky zobrazujú priamo na Today v kalendári.
ikoala
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned čer 22, 2008 20:03

Příspěvek od ikoala »

Pavtul píše:Tak mi dnes zacal zvonit HP pouze z predniho repro.....tak jsem jej resetl a jiz funguje normal.... mne celkem vylekal :-(
Zeptám se - používáte nějakou aplikaci ohledně zobrazování jmen svátků ?? Případně jakou aplikaci???P.
Jaky predni repro ???
Uživatelský avatar
Soap
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: sob pro 15, 2007 20:13
Zařízení: 1+ 3T
Bydliště: Kyjov

Příspěvek od Soap »

mysli sluchatko, to co mas na uchu pri volani
ikoala
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned čer 22, 2008 20:03

Příspěvek od ikoala »

a to zvoni ?
Diamant
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 388
Registrován: ned kvě 20, 2007 17:15
Zařízení: HTC Touch HD2
Bydliště: Košice

Příspěvek od Diamant »

Mne teda zvoní len zadný reproduktor.
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

Příspěvek od miroslav.turek »

Já mám opačný problém: používám SIP, ICQ a Skype klienta fring. Při SIP telefonování jde hlas ze zadního reproduktoru, takže všichni okolo slyší můj rozhovor... Nepoužívám to tak často takže se to dá přežít.
japo
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: čtv dub 24, 2008 14:38
Bydliště: BA

KEyGUARD

Příspěvek od japo »

ked mam zapnuty KEYGUARD tak nevidim pripomienky - iba sa mi rozsvieti obrazovka s keyguardom ?????

aj vam sa to takto choro sprava ?
ked zvoni tak normalne vidim prichadzajuci hovor a mozem ho prijat...
ale pripomienka nic...
a teraz ma napada ze to robia asi aj prisle SMS...

keyguard je daka somarina - az teraz som si uvedomil ze ked je zapnuty a zdvihnem hovor tak sami uz neobjavia tie standartne volby na ovladanie hovoru !!!
oproti smartfonom cela praca s PDA uplne strelena - po tych par rokoch to uz mohli trochu zoptimalizovat..
prisam fakt si dam namahu a vyskusam o kolko viac krokov treba na standartne veci pri PDA oproti WM smartfonu...

este otazocka :

pred casom som narazil na daky soft ktory vedel vypnut dotykovu obr. pocas prijateho hovoru...( mam nejake cudne usi - furt nieco pospustaju...)
teraz si ani zaboha neviem spomenut kt to bol...
pliiis help !!!
Uživatelský avatar
Pavtul
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 67
Registrován: stř bře 19, 2008 21:43
Bydliště: Vlašimsko

Příspěvek od Pavtul »

Predni repro mi jede napr. kdyz volam pres SKYPE..... Zadni bohuzel ne:-(

Name Days jede - diky za radu Diamant!
rafej
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 09, 2008 0:07
Zařízení: HP ipaq 614 EN WM6.0
Bydliště: Praha

Příspěvek od rafej »

miroslav.turek píše:Já mám opačný problém: používám SIP, ICQ a Skype klienta fring. Při SIP telefonování jde hlas ze zadního reproduktoru, takže všichni okolo slyší můj rozhovor....
Mám stejný problém. Řeším to použitím přiložených sluchátek.

Jak jsi nastavil SIP u fringa? Co máš za operátora? Mě to nejde ani za nic :-(
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

Fring a SIP

Příspěvek od miroslav.turek »

Používám 802 a mám přiděleno speciální číslo, které naní vázané na adresu (to ale asi nemá vliv na funkci). Taky je otázka, jak se připojuješ. Já jedu po EDGE t-mobile. Jinak žádné speciální nastavení jsem u fringa nezadával, vlastně tam ani nic nastavit nejde...
jurcax
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: stř čer 20, 2007 20:30
Zařízení: HTC Touch Pro 2 WM6.5
Kontaktovat uživatele:

Skype,výkon atd....

Příspěvek od jurcax »

Dotaz na majitele:
1)jak se zařízení chová při volání přes Skype pomocí WiFi? Neseká se to?

2)nemáte problém s tím, když píšete nějaký text ma HW klávesnici, jestli vám díky dotykovému kolečku neskáče kurzor někam jinam, než by měl být.

3)jaký IM program který by dokázal spravovat účet ICQ by jste doporučili? (moc se v nich nevyznám,měl jsem sice HTC P3300, ale ten byl tak pomalý, že jsem tyhle věci radši nepoužíval)

4)Zvládá procesor více spuštěných aplikací na jednou, bez viditelné ztráty výkonu? Myslím např Excel, kontakty, zprávy, IM program, IE, nebo Operu, popř prohlížení fotek při těchto supštěných programech v pozadí?

Díky moc, hodně o tomto zařízení uvažuju, zvlášť při studentských slevách na HP market...
miroslav.turek
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: stř čer 18, 2008 17:33

Odpověď majitele...

Příspěvek od miroslav.turek »

1. na skype používám fring a jedu po EDGE, nikoli WiFi. Abych pravdu řekl, použil jsem volání to jen jednou (jinak posílám zprávy) a šlo to. Bylo tam zpoždění ale nesekalo se to. Častěji ale telefonuji pomocí SIP a tam se to taky neseká. jen to zpoždění je znatelné nicméně použitelné...
2. stává se to minilálně, takže se s tím dá žít. Používání kolečka mi vyhovuje.
3. i na ICQ používám fring, je sice až moc jednoduchý, ale zase zvládá vše co já používám (ICQ, Skype i SIP) a na rozdíl od ostatním mi příjde stabilní a skoro bez problémů (jen při SIP telefonování jde hlas ze zadního reprodukturu)
4. Než jsem si toto zařízení pořídil, uvažoval jsem o ASUSu 750 a tak jsem se duševně připravil na nedostatek paměti. Potom jsem si koupil HP a nějak podvědomě pořád očekávám, kdy bude plná paměť, nebo kdy to zpomalí a pořád nic... Je pravda, že programy převážně ukončuji a nenechávám jich spuštěných mnoho současně, pokud je současně nepoužívám. Zůstává mi stále hodně volné paměti, až si říkám, že bych měl změnit svůj postoj k ukončování aplikací a nechávat všechno spuštěné...
Když jsem vybíral toto zařízení, uvažoval jsem, že ho mám hlavně jako telefon a proto HW klávesnice byla dle mého nutnost. V této skupině zařízení mi stále HP 614C příjde jako nejlepší a rozhodně volby nelituji. Nejdříve jsem testoval spoustu programů a zapráskal si ho spoustou smeti, jakmile jsem ale měl již jasno, provedl jsem HW reset a nainstaloval jen stabilní SW, který potřebuji. Co občas zlobilo jsem oželel (třeba T9, na jejíž instalaci je někde tady návod). Zařízení je nyní hodně stabilní, takže SW reset musím provádět jen zřídka (skoro vůbec).
Během dne mívám zařízení propojené s počítačem, takže mám stále aktuální data z outlooku a neřeším dobíjení...
Odpovědět

Zpět na „Hewlett-Packard“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů