Budoucnost W10M (+ kam přejít?)

Volná diskuze na libovolná témata...
Odpovědět
Sentinel65
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: úte pro 10, 2013 20:12
Zařízení: Honor 8

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Sentinel65 »

VK Servis v Praze, kde je k mání za 4.290
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

imperator píše:smetyCZ a uz si tu 830tku kupil ? inak to je akoby si povedal ze chce ios a zaroven chce bezdraat, haac, fullhd a 5" - a tiez by si mohol lamentovat ze je rok 2017 a vyber je aky ? no nijaky :D len 2 modely hehe... ono... ani android nie je taka slava ako by si mohol niekto mysliet - akonahle zadas specifickejsie parametre - pripadne chces dobry fotak... zuzuje sa to na s7 / p9 - keby si chcel pod 5" solidne zariadenie nie je atd atd...
Koupil no. Ještě je 2 měsíce v záruce.

Tohle přirovnání moc nesedí, protože před pár lety se do tohodle vešly Lumie 620/720/820/920/925/1020. Jasně, šel bych s cenou jinam, popř. bych se srovnal s horším foťákem. Ale furt větší výběr než teď, jde mi o ten posun...

Beze srandy bych si přál, aby Nokia udělala pár modelů s W10M.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

VKservis Bacha, tam jsou pekni podvodnici, nove telefony prodavaji jako repas a resit reklamaci nemozne.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Inak akorat mi dosla na 650tka kde je este threshold - a je to rychlejsie ako 950tka s AU - trollovia... (animacie a systemove veci nie narocne cpu operacie) inak aspon tak ako 650tka mala byt 950 - keby som dal hadat ktora stoji 300e a ktora 80e tak nikto by na 950tku netypol...
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Marty04 »

Já nechápu, koho napadlo 950/950 XL udělat tak jak jsou. To byl takový problém vzít osvědčený model z 830? Kovová konstrukce, plastová záda kvůli Qi, která jdou sundat, vyměnitelná baterie, micro SD...
SmetyCZ
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1565
Registrován: pon čer 09, 2014 14:54
Zařízení: Huawei P9 Lite 2017
Bydliště: Plzeň

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od SmetyCZ »

Přesně...
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od finchcz »

Obrázek
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od TomasSX1 »

Skor by som povedal ze Nokia. Dizajn telefonov robili ludia z Nokie. Vid. aj posledne predstavenu Nokiu 6. Stavim sa ze Telefon od Panosu bude dizajnovo niekde inde.
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od imperator »

Mne by nevadilo keby to bola kopia 830, alebo 930 hoc 1:1 - toto je v podstate vanička 620 /630 / 550 - všetko top lowendy najväčšieho rangu :D
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak, proto porad 930tky mam, nadherny telefon oproti 950/950XL.
fazotron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: pon lis 28, 2016 8:49
Zařízení: Xiaomi Mi Note 2

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od fazotron »

Je pravda že 830 a 1520 ma asi najkrajší design aký som kedy videl. Mám tu pri sebe okrem mojej 950 XL aj 830-ku, ktorú som kúpil manželke a práve ju inovujem na win10.

Sent from mTalk
Radim Stehlík
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 445
Registrován: čtv zář 19, 2013 19:24
Zařízení: Nokia Lumia 640DS

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Radim Stehlík »

Pánové schválili mi jiný pracovní telefon, takže opouštím Win (bylo by pěkné, kdyby jen dočasně a za pár let bych se třeba vrátil). Takže bych vám - co jste mi kdy poradili (téměř vždy k plné spokojenosti) chtěl poděkovat.
Ať jsou rozpory rychle zapomenuty a WM10 se vyvíjí aby byla nějaká konkurence.

Souhlasím, 830 a 1520 byly nejlepší. Kdyby byla 1520 5,5palce, tak jsem do ní možná tenkrát šel.

A poslední zavztekání - včera aktualizace na 636 a HR. Nemůžu si pomoct, ale dlaždice kalendáře se mi pořád po nějaké době přestane aktualizovat. Ale to už je jedno. Už budu nadávat na jiné věci.

A pro pobavení - kolega furt básnil jak chce jablko. Tak teď koupil za 12k 6S. po 1,5 dni přemýšlí jestli s tím hodit o zem, nebo to rychle prodat. 1 den nastavoval email. Bojoval s nahráním fotek.. Takových nadávek co to dostalo :-) Pujčil mi to na 5 minut a taky to není to co bych asi snesl. je to stupidní systém, který má asi smysl jen když máš vše od Apple.

Zduř.
finchcz
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 384
Registrován: pát říj 11, 2013 22:42
Zařízení: Samsung Galaxy A5 (2017), Lumia 920 (WP8.1)

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od finchcz »

muj bracha jakozto apple ecosystem user zase skripal zubama, kdyz mel neco nastavit mati na androidu. si nevyberete, kazdej je na neco zvyklej a jak je neco jinak, tak je to pro nej nahovno atd. :)
pogo8303
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: úte čer 17, 2014 10:45
Zařízení: Huawei Nova 3, Huawei P20 Lite
Bydliště: North Bohemia

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od pogo8303 »

Mě bylo nedávno vysvětleno, když jsem říkal jednomu pánovi, že apple prostě je nad moje chápání, že musím vydržet minimálně 14dní, abych si na to zvykl - na to jsem mu řekl, že nepotřebuju telefon, na kterej si budu zvykat... Dále básnil o tom, že má doma jedině apple - já mu to nebral, ale když jsem se ho zeptal, jak to řeší, pokud nemá na něco v macu aplikaci (jakože třeba různí pojišťováci si kupují macy, aby tam potom narvali nelegálně windows :) ), tak mi docela arogantně odpověděl, že pokud někdo nemá na to, aby si koupil dva macy - jeden nechal s origo a na druhý dal windows, tak je to jenom jeho problém... Tak už jsem radši mlčel :).
Hodně štěstí s jinou platformou Radime, dej vědět klidně za pár dní, jak ti telefon vyhovuje a hlavně jak to vypadá po třeba půl roce bez HR (jestli to takovou dobu vůbec na androidu vydržíš :) ).

Co se týče designu L830, souhlasím, že je to jeden z nejpovedenějších WP/WM telefonů, víc se mi snad líblila akorát kdysi cihla Xperia X1. Co bude, až mi odejde L640XL nevím, L950XL nechci, protože amoled...
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od TomasSX1 »

toho amoled na 950XL som sa tiez bal, ale musim povedat ze zatial to nie je az tak hrozne ako som cakal. Ale v continuu to radsej kazdych par hodin vypinam aby som to nevypalil. Nech uz tu je Creators a moznost vypinania displaya na mobile pocas continuuovania :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Amoled také nemusím, nejen kvůli vypalovani, ale resi to záruka, takze uz jsem to prestal resit.Casto i naviguji 4h v kuse a displej ok.
Pišta Hufnágl
smartguru
smartguru
Příspěvky: 699
Registrován: pon zář 21, 2015 10:07
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 5 LTE 64 GB
Bydliště: Praha. Pochopitelně.

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Pišta Hufnágl »

A není to "vypalování" jen chiméra? Měl jsem Nokii E7 cca tři roky (vlastně ji mám dodnes, jako záložní) a nikde nic nevypáleno. Teda až na jednu klávesu, když mi na to spadlo cigáro...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od htcjirka »

Není, bohužel se to deje porad a i u novych/nejnovejsich displeju s touto technologii.
Marty04
smartguru
smartguru
Příspěvky: 702
Registrován: čtv led 02, 2014 21:59
Zařízení: Nokia 8

Re: Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Marty04 »

fazotron píše:Je pravda že 830 a 1520 ma asi najkrajší design aký som kedy videl. Mám tu pri sebe okrem mojej 950 XL aj 830-ku, ktorú som kúpil manželke a práve ju inovujem na win10.

Sent from mTalk
Paradoxně na oslavě ségřiných narozenin se její kamarádka rozplývala nad mou 950 XL a to byla normálně s originál bílým zadním krytem. Prý jak je to krásný telefon, takový elegantní v té bílé. A to má sama iphone 5S.

Jinak aspoň, že má 950 XL to hezké okruží fotoaparátu.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Budoucnost W10P (+ popř. kam přejít?)

Příspěvek od Tedy »

Pišta Hufnágl píše:A není to "vypalování" jen chiméra? Měl jsem Nokii E7 cca tři roky (vlastně ji mám dodnes, jako záložní) a nikde nic nevypáleno. Teda až na jednu klávesu, když mi na to spadlo cigáro...
Neni, je to asi u všech, u některého víc u jiného míň.
Někdo tvrdí že se mu to neděje ale spíš to vidím tak že to není při běžném používání znát. Patrné je to na jednobarevných plochách, bílá šedá, zelená či modrá. Ani mou Motorolu to nevynechalo, ale jak říkám, při normálním používání si toho nevšimnu,takže je mi to velku jedno.
Odpovědět

Zpět na „Off Topic“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů