HTC Touch Cruise (Polaris): Dojmy, zkušenosti a rady

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Zamčeno
vasek77
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát úno 08, 2008 12:57

Příspěvek od vasek77 »

rimesev píše:Prosím potřeboval bych tak trochu blbuvzdorný návod. Chci si v registrech upravy také tu galerii (viz přízpěvky výše) ale nemůžu se do registrů vobec dostat. Pochopil jsem z přízpěvků že na to potřeboju nějaký prohlížeč, tak jsem si stáhnul total commander, ale ať se snažím jak se snažím, nemužu tam nikde najít ani zařízení (cruise) natož nějaké adresáře z něj. (zařízení jsem měl připojeno a synchronizováno přes active sync). Nejsem žádný počítačový mág, proto prosím o pomoc.
Potrebojes Total Commander pro windows mobile - ten preneses do mobilu a nainstalujes. V nem potom uvidis v hlavnim adresari \\ a pod tim adresar "registry".
prague77
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř úno 06, 2008 8:43

Re: BT

Příspěvek od prague77 »

prague77 píše:hm, tak nejen ze me zlobi bluetooth, ted prestalo fungovat uplne. Udelal jsem Hard reset, ale nejde furt...asi HW problem...
Nepomohl ani 2x opakovany Hard reset. Nakonec, tesne pred odvozem do servisu, pomohla jednoducha vec (mozna ze muzete pouzit i pri jinych
problemech)

Nechat Cruise pul hodky bez baterky.
Uživatelský avatar
Saimon
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř úno 20, 2008 8:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saimon »

Nemáte někdo zkušenost z instalací turistických map neboli SmartMaps ? Děkuji :)
strojvudce
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 175
Registrován: stř led 30, 2008 0:56
Zařízení: HTC Desire HD

Bluetooth a ActiveSync

Příspěvek od strojvudce »

Chci synchronizovat s PC přes Bluetooth, ale při spuštění spojení v ActiveSyncu mi to hodí hlášku že nebylo nalezeno partnerství s PC na kterém je povoleno ActiveSync a jestli vytvořit? No partnerství je už několikrát vytvořený, ActiveSync u něj povolený a stále si trvá na svým. A dřív to chodilo. :x Má někdo nějakou radu?
Uživatelský avatar
Saimon
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř úno 20, 2008 8:11
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saimon »

Saimon píše:Nemáte někdo zkušenost z instalací turistických map neboli SmartMaps ? Děkuji :)
Vyřešeno :grin:
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Erkil1452 píše:Jsem si nahral tu cestinu z tweaku a po SR mam mensi problem... nefunguje mi Touch Keyboard - ve vsech rezimech pise jen cisla. Vam ostatnim nezlobi?
Vse spravila nasledna odinstalace toho balicku Modaco. Nyni plna spokojenost, cesky pise dobre, akorat je mi to na nic, protoze T9 nesnasim:-D Take to posune tecky, carky, otazniky az za ceske znaky (pri multitapu), coz je ponekud nemile, kdyz jsem si uz zvykl.

Jak se vlastne s XT9 pise otaznik?
trancemaniac
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned úno 10, 2008 18:47

Příspěvek od trancemaniac »

Otaznik, tecku apod napises kdyz podrzis chvili prislusne tlacitko.
Me se to taky moc nelibi to psani, jednou mam aktivni xt9, v naky aplikaci zase ne, jednou to hodi mezeru, podruhy ne a ta napoveda taky hruza. Je to takovy nevychytany, chaoticky.
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

Lidi help jsem d*b*l, smazal jsem si ten soubor, v registrech, co udáva cestu do kostky alaba fotek z karty... viz diskuze níže... :oops:
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Nic se nedeje, vytvor novy klic typu String, dej do nej My Pictures a pojmenuj ho viz vyse.
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

Erkil1452 píše:Nic se nedeje, vytvor novy klic typu String, dej do nej My Pictures a pojmenuj ho viz vyse.
díky moc na jednu stranu jsi mě uklidnil, ale chci tě poprosit o blbuvzdornější návod, netuším totiž co to je klíč typu string...

počítačovej mág ze mě nikdy nebude
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

Dobre, ale potreboval bych vedet, co pouzivas za pruzkumnika. Dejme tomu ze Total Commander, ten je zadarmo.

Tak tedy otevri ho, klkej na dve tecky vpravo nahore, az se dostanes az nahoru. Tam dej slozku ktera se jmenuje "\\" v ni vyber registry a proklikej se az do HKLM\Software\HTC\Camera\Image. Tady by mela chybet ona polozka se jmenem SaveFolder_0409 jak rikas. Nyni mas pod slozkou JpegQuality nahore jako druhou polozku +Přidat hodnotu+. Tu vyberes, vyplnis jmeno SaveFolder_0409 pro fotky v telefonu nebo 0405 pro fotky na karte nebo to udelas 2x pro kombinaci). Typ vyberes Retezec. Do obsahu pak napises My Pictures. Potvrdis, softreset, that's all folks...
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

Díky moc, zkusím to. (ano používám total comander)
Erkil1452
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 107
Registrován: sob led 19, 2008 19:28

Příspěvek od Erkil1452 »

No tak uz je to tady:-) Oficialne HTC oznamila to, co jsem davno rikal, totiz ze ta slibena ROM opravuje jen drobnosti a ty hlavni veci jako graficky vykon nechava tak jak jsou. A to naporad. Jesteze to v praxi prilis nehraje roli.
B8M
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pon úno 11, 2008 15:21
Zařízení: HTC HD2

Příspěvek od B8M »

Pouziva nekdo SPB time? Nefacha mi budik, respektive nezvoni, vim, ze uz toto tema tady padlo cca na str. 16 ale nejak jsem tam nenasel reseni krom toho pouzit jinou aplikaci a to se mi nechce, pokud nekdo mate zkusenosti s SPB hodte mi pls echo. DikY
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od IkE Blaster »

hh, tak jeste je sance, ze update vyjde na konci brezna, ale uz tomu vubec neverim... no stejne to vypada, ze budu kupovat hp 614c, coz mi prijde jako lepsi alternativa (asus p535 je horsi alternativa)
rimesev
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: pát lis 02, 2007 20:03
Bydliště: Všude zdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rimesev »

Lidi je to divné, právě jsem se dočetl na smartmanii (pokud jsem to špatně nepochopil) že Core player 1.2.0 dokáže vyřešit problém s Qalcom chipsetem... tak když to umí vyřešit softverově externí firma... tak to by v tom byl snad čert aby by to vývojáři v HTC nezvládli... Takže spíš nastává otázka zda to vyřešit chcou!!!
jesi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 29, 2008 16:49

hide sim contacts

Příspěvek od jesi »

zatial som neprisiel ako skryt kontakty na sim po restarte...ale aby ste to nemuseli robit zakazdym cez registre tak mam pre vas cab file.
Přílohy
hide_sim_contacts.cab
(3.78 KiB) Staženo 193 x
prague77
nováček
nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř úno 06, 2008 8:43

wifi a Bt

Příspěvek od prague77 »

tak ja uz fakt nevim.
neustale me blbne wifi a bluetooth. nekdy to jde, nekdy proste ne, nejde ani prepnout do zapnuteho modu. a to to ted zkousim a nemam tam nic nainstalovaneho nez origo veci...
nekdy pomuze SR, nekdy az treti SR, nekdy az vyndani baterky...
deje se vam nekomu neco podobneho?
jesi
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte led 29, 2008 16:49

Příspěvek od jesi »

Erkil1452 píše:
Erkil1452 píše:Jsem si nahral tu cestinu z tweaku a po SR mam mensi problem... nefunguje mi Touch Keyboard - ve vsech rezimech pise jen cisla. Vam ostatnim nezlobi?
Vse spravila nasledna odinstalace toho balicku Modaco. Nyni plna spokojenost, cesky pise dobre, akorat je mi to na nic, protoze T9 nesnasim:-D Take to posune tecky, carky, otazniky az za ceske znaky (pri multitapu), coz je ponekud nemile, kdyz jsem si uz zvykl.

Jak se vlastne s XT9 pise otaznik?
tiez mam ten ist problem s klavesnicou a neviem ho zatial vyriesit

vyriesene...problem bol v nainstalovanej slovenskej T9
trancemaniac
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: ned úno 10, 2008 18:47

wifi

Příspěvek od trancemaniac »

Ahoj, chtel bych se zeptat jak muzu posilat soubory mezi Cruisem a notebookem, kdyz jsem pripojenej pres wifi? Nejak nato nemuzu prijit. Diky
Zamčeno

Zpět na „HTC Touch series“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů