FM offline rádio

Všeobecná diskuze o nové verzi operačního systému Windows 10 Mobile
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

Re: FM offline rádio

Příspěvek od flemo »

Daff_Cz píše:Nechápu co MS tak strasne vadí na FM rádiu, že ho musí odstraňovat.
Drobne naklady na udrziavanie aplikacie, ktoru povazuju za zbytocnu.
iMIRo
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 27, 2014 10:19
Zařízení: Microsoft Lumia 640 LTE
Bydliště: Pelhřimov

FM offline rádio

Příspěvek od iMIRo »

flemo: "Plus ak zvazime, ze su v store dostatocne kvalitne alternativy, je to racionalne rozhodnutie", které to jsou? Našel jsem jen jednu a funkčně je o něco horší? Samozřejmě se bavíme o offline aplikacích. Příště můžou zrušit foťák, vždyť každý má doma nějaký foťák a je to rozumná alternativa :-)
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

FM offline rádio

Příspěvek od flemo »

No, kedze som nikdy v zivote FM radio na telefone nezapol tak naozaj netusim ktore su to aplikacie. Ty si pisal, ze si ich nasiel 9 a s najlepsou si spokojny - z toho som vychadzal.
Ked bude kamerovu aplikaciu pouzivat porovnatelne mnozstvo uzivatelov, ako FM radio, mozno zrusia aj tu. Foti - aspon obcas - prakticky kazdy, FM radio v mobile pouziva len malo uzivatelov.
iMIRo
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 27, 2014 10:19
Zařízení: Microsoft Lumia 640 LTE
Bydliště: Pelhřimov

FM offline rádio

Příspěvek od iMIRo »

flemo: No našel jsem dohromady 20. 11 úplný hnus. 8 docela hrůza, žádné záložky, obrovské množství reklam + finanční požadavky. Jedna celkem ujde, ale na oficiální ještě schází pár funkcí. Takže s těmi alternativami je to příšerné a člověk tím zabije několik dní. Takhle se stáhla oficiální aplikace a paráda. Teď ať se uživatel potrápí.

To, že zrovna já například něco nepoužívám, neznamená, že to nepoužívá někdo jiný. Mohu se zeptat na zdroj informace: "FM radio v mobile pouziva len malo uzivatelov."?

A prosím hlavně ne to: V mém okolí nikdo z pěti kamarádů :-)

Určitě nesouhlasím s tím, aby se hromadně začaly rušit oficiální aplikace, protože zrovna já je nepoužívám.
figaro69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: stř úno 03, 2016 10:38
Zařízení: Samsung S9, Lumia 950 DS

FM offline rádio

Příspěvek od figaro69 »

Ja som asi teda jeden z mala, ktory FM radio vyuzivaju v mobile velmi casto. Ked som kupoval L950 bol to jeden z velkych minusovych bodov, ze v porovnani s jej vacsou sestrou nema FM radio. Resp. FM radio ma ale je zakazane v registroch. Malou oklukou cez upravu registra je vsak mozne radio spojazdnit. Funguje skvele. Pre mna teda FM radio rozhodne ANO. Sto ludi sto chuti :-)
flemo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 238
Registrován: čtv úno 14, 2013 15:15
Zařízení: Lumia 950 Black

FM offline rádio

Příspěvek od flemo »

Ja to zrusenie neobhajujem, len sa zamyslam nad dovodom. MS tu aplikaciu zjavne povazuje za nepodstatnu, ked nechce v buducnosti venovat ani minimalne naklady na jej udrzanie. Pre mna je jedine vysvetlenie - maly zaujem uzivatelov.
Uživatelský avatar
Daff_Cz
smartguru
smartguru
Příspěvky: 696
Registrován: čtv led 06, 2011 21:05
Zařízení: Samsung Galaxy S7 Edge, black
Bydliště: Brno

Re: FM offline rádio

Příspěvek od Daff_Cz »

O W10m je taky malej zájem uživatelů a neruší ho.... Zatím. :D
iMIRo
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 27, 2014 10:19
Zařízení: Microsoft Lumia 640 LTE
Bydliště: Pelhřimov

FM offline rádio

Příspěvek od iMIRo »

Daff_cz: Dobrý komentář :-) Aby až se jednoho dne vzbudíme nebylo Windows Mobile (Phone) vypnuté: "Když ono ho používalo málo zákazníků" :-) :-) :-)
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

FM offline rádio

Příspěvek od Mahtiel »

Taky když jsem si pořizovala telefon, tak jsem brala jako plus, že má FM tuner. Sice naposledy jsem poslouchala rádio na minulé 535tce, ale i kdybych rádio moc nepoužívala, tak ho prostě chci už jen z principu. Obdobně doufám, že se Microsoft nevybodne na "běžné" uživatele, kteří nepotřebují Continuum a Windows hello, ale používají stejně třeba jako já telefon jako multimédium - volání, sms, internet,FB, hudba, focení a semtam třeba nějaká hra nebo zajímavá aplikace. Třeba mne osobně jde o slušný foťák za rozumnou cenu, pokud budou Surface phony určené pro firemní klientelu a s vysokou cenovkou a jiný výrobce nenabídne pro mne slušný telefon s Windows, tak se možná budu muset ohlížet jinde, ale bude to těžké. Android je sice lepší než býval, ale je to přece jen otevřený systém, který se dá napadnout, a Iphone je drahý, navíc jsem si na mobilní Windowsy za necelé 4 roky, co je mám, přece jen zvykla a jsou pro mne uživatelsky přátelské...
iMIRo
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pon led 27, 2014 10:19
Zařízení: Microsoft Lumia 640 LTE
Bydliště: Pelhřimov

FM offline rádio

Příspěvek od iMIRo »

Mahtiel: Pěkně napsané, pod to se podepisuji. Já za 20 let vystřídal dost mobilů. Pokud vezmu ty poslední, tak jsem si oblíbil Nokie a když po letech moje Nokia 5800 začala dosluhovat, rozhodl jsem se pokračovat u Microsoftu. Mám Lumia 640 LTE. Pár maličkostí by mohlo být jinak, ale to neřeším. Ideál bych stejně nenašel. Jsem spokojený. Ale přál bych si, aby se Microsoft neodkláněl od "obyčejných" zákazníků. Potom zamrzí každá změna k horšímu a objeví se neodbytná otázka, co bude příště.
Roman44
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: úte kvě 10, 2016 9:57
Zařízení: HTC

FM offline rádio

Příspěvek od Roman44 »

Já souhlasím s tim, že jde vo princip. Tohle by se prostě nemělo dít a myslim si, že o přežitek nejde. V česku poslouchá rádio velká spousta lidí a mezi známými se pár lidí najde, kteří poslouchají i rádio v mobilu. Pro mou mamku to dokonce bylo jedno z kritérií, podle kterých se rozhodovala jaký mobil koupit :D takže tý kdyby to vzali, tak bude totálně unhappy, jak jí potrolili
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

FM offline rádio

Příspěvek od imperator »

ahoj mas nejaky navod ako si to urobil ? mas tam este official app alebo nejaku zo storu ? ostava ti radio aj po aktualizáciách ?
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

FM offline rádio

Příspěvek od qwerty »

Zbytocne sa ohanas nejakymi principmi. Princip je taky, ze si stiahnes nejake free radio zo Store. Napriklad to co je spomenute v prvom prispevku.
figaro69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 61
Registrován: stř úno 03, 2016 10:38
Zařízení: Samsung S9, Lumia 950 DS

FM offline rádio

Příspěvek od figaro69 »

imperator. Navod najdes tu: http://forums.windowscentral.com/micros ... ost3513300
Na spustenie originalnej app FM Radio je potrebne nainstalovat docasne kvoli aktivacii nejaku appku zo storu ale potom uz nie je potrebna a mozno ju bez problemov odnistalovat. Na plochu si pripnes ikonu originalneho radia. A ano, radio zostava stale aktivne aj po aktualizaciach cez OTA, v pripade WDRT samozrejme nie a znovu bude potrebne upravit registre. Moja skusenost je, ze na nahratie xda suborov sa mi najlepsie osvedcilo Visual Studio 2015.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: FM offline rádio

Příspěvek od Mahtiel »

Chtěla bych se zeptat, zda pro poslech FM rádia je nutná mít drátová sluchátka nebo zda mohu v případě nějaké aplikace použít bluetooth sluchátka. Zkoušela jsem Radio FM Phone a tam jsou nutná právě drátová sluchátka.

- Jsem malé, blbé ale i tak šikovné -
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

FM offline rádio

Příspěvek od htcjirka »

Jelikoz dratova sluchátka delaji zaroven antenu, tak jsou i vyzadovana.
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

Re: FM offline rádio

Příspěvek od Mahtiel »

Díky za odpověď. No moc si mne nepotěšil :)
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

FM offline rádio

Příspěvek od relouth »

flemo píše:Zrejme im data ukazali, ze to ma prilis malo uzivatelov. Plus ak zvazime, ze su v store dostatocne kvalitne alternativy, je to racionalne rozhodnutie.
ake napr ? hlavne uwp
Jirka66
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 94
Registrován: čtv čer 30, 2016 14:30
Zařízení: Microsoft Lumia 950 XL

FM offline rádio

Příspěvek od Jirka66 »

Mahtiel a iMIRo plně souhlasím!! Taky jsem si koupil 950XL i kvůli rádiu, protože mám radši všestrannou hudbu i s aktuálním děním a ne jen jednotvárnou hudbu mp3 i když je můžu namixovat :tlem: Jakou teda aplikaci na rádio používáte, která přehrává jak se sluchátky a i přes reproduktor, která se neseká a hlavně i české stanice.
Díky za typ ;-)
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

FM offline rádio

Příspěvek od Mahtiel »

Už jedu na androidu, tam rádio funguje. Na W10M zkus třeba TuneIn rádio, ale ten papá data, ale nepotřebuješ sluchátka. Na druhou stranu může mít trochu zpoždění. Se zpožděním jsem měla zkušenosti i u jedné offline aplikací ve storu...
Odpovědět

Zpět na „Windows 10 Mobile“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů