Nepoužitelný telefon Nokia Lumia 1320 po update na Denim

Diskuzní fóra věnovaná modelům Lumia 1520, 1320 a fotomobilu 1020
JirkaTom
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1716
Registrován: pon dub 14, 2014 18:23
Zařízení: ***

Nepoužitelný telefon Nokia Lumia 1320 po update na Denim

Příspěvek od JirkaTom »

jfk_jfk: Pokud se to má pohnout dopředu, doporučil bych zkusit jednu z těchto možností a pro pokusy určitě vyjmout SD kartu:

1. použít jiné zařízení BT, stávající mobil a jiný SW - místo Core Music Player například systémovou Hudbu
2. použít stávající BT zařízení, stávající mobil a jiný přehrávací SW - nejlépe systémovou Hudbu
3. použít stávající věci kromě mobilu - použít zkušebně jinou Lumii...

Ten BT reproduktor patří do kategorie levnějších, nejdříve bych hledal chybu v něm...
Druhý na ráně je Core Music Player v kombinaci "použité BT repro a wifi" ...

Dále - u vybraného wifi připojení mít označeno Připojovat automaticky - pozor, po flashování je potřeba tuto volbu (Připojovat automaticky) nejdříve odznačit, uložit a znovu označit a uložit. U některých mobilů tato opičárna nutná není...

U zapínání BT (Bluetooth) zkusit volbu "Upřesnit" a označit...

EDIT: nejjednodušší je samozřejmě zkusit bod 3...
jfk_jfk
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř bře 04, 2015 12:52
Zařízení: Nokia lumia 1320

Nepoužitelný telefon Nokia Lumia 1320 po update na Denim

Příspěvek od jfk_jfk »

JirkaTom: Core music player je jeden z nejlepších přehrávačů na flac a jiný používat nechci. Zkoušel jsem spárovat samsung note 2 s nokii lumia 1320 a to fungovalo korektně. S alcatel onetouch pop 5 to nešlo. Spárování s bt reprodutorem korektní a funkčnost také. Při zapnutí wifi a bt vyšedně přepínač bt pomůže až restart. Nyni testuji telefon bez zapnuti bt a wifi současně uvidím jak se bude chovat a dám pak vědět, zda je vše stabilní. Bt reproduktor zatim připojuji přes linkový jack kabel. Po několika dnech testování zkusím používat bt bez wifi a prověřím funkčnost. Poté se vrhnu na použití wifi a bt současně a uvidím. Jinak sd karta zatím maká bez chybových hlášek. Nyní mám update na denim (avšak v infu pořád ukazuje cyan). Ahoj jfk_jfk
jfk_jfk
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř bře 04, 2015 12:52
Zařízení: Nokia lumia 1320

Nepoužitelný telefon Nokia Lumia 1320 po update na Denim

Příspěvek od jfk_jfk »

Tak jsem testoval telefon několik dní a zjistil jsem, že bez zapínání bt je telefon úplně stabilní. Dokonce jsem zkoušel svůj telefon spárovat přes bt s další nokií lumií 1320 a bez problému. Je možné, že se k některým zařízením nepřipojím (nejsou kompatibilní) jako je to u apple zařízení? U androidu jsem se s telefonom připojil ke všemu co jsem potřeboval a u lumie 1320 se ani nepřipojím k hadsfree parrot v autě. Máte ten samý problém se připojit přes bt k některým zařízením a tudíž to je vlastnost windows phone a nic s tím nenadělám. děkuji jfk_jfk
Odpovědět

Zpět na „Nokia Lumia 1520/1320 a 1020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti