Sony xperia z problem pri hovore

Diskuze o telefonech modelové řady Xperia se systémem Android (Z5/Compact, Z4, Z3…)
Odpovědět
Haluzman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 13, 2014 15:39
Zařízení: sony xperia z

Sony xperia z problem pri hovore

Příspěvek od Haluzman »

Dobrý deň, chcel by som vás poprosiť o radu...neviem čo sa deje....nedávno (asi necelé dva týždne dozadu) som si kúpil sony xperia z....a mám s ním jeden problém....sem tam sa mi stane že aj ke´d mi dakto zavolá tak nič nepočujem ani ja ani on....a nestáva sa to stále....snažil som sa prísť tomu na koreň,ale nič som nezistil :( prosím pomožte
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Sony xperia z problem pri hovore

Příspěvek od mato289 »

Kamarát mal podobný problém, len jeho počuť bolo ale on nepočul nič.Zistil, že keď pritlačí na vrchnú časť telefónu, tak všetko funguje.Poslal to na reklamáciu a všetko je už ok.Dovoľujem si domnievať sa, že je to konštrukciou a tým lepidlom, ktorým je lepený zadný kryt a keďže on na nej často hráva hry, mohlo sa stať, že lepidlo koli teplu od procesora povolilo a s ním povolil aj kontakt.
Haluzman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 13, 2014 15:39
Zařízení: sony xperia z

Sony xperia z problem pri hovore

Příspěvek od Haluzman »

u mńa sa stáva že niekedy počujem všetko, a niekedy v hovoroch nepočujem nič, vypnem a zapnem telefón a všetko ide v poriadku....ja mám tušenie či to nebude tým že keď si pripojím slúchadlá a odpojím źe či to tým bude....lebo mi neukazuje znak na lište že mám pripojené slúchadlá...
Uživatelský avatar
mato289
smartguru
smartguru
Příspěvky: 535
Registrován: sob čer 22, 2013 11:07
Zařízení: Xiaomi Mi Max
Bydliště: Slovakia

Sony xperia z problem pri hovore

Příspěvek od mato289 »

Tak pozrel by som sa, či nie je nejaká špina v audio konektore..
Haluzman
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned črc 13, 2014 15:39
Zařízení: sony xperia z

Sony xperia z problem pri hovore

Příspěvek od Haluzman »

Mne slúchadlá hrajú pohode, vśetko pohode....aj volať ide....len niekedy to zblbne ....
Odpovědět

Zpět na „Sony telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti