Klíč k internet banking

Tipy, triky, neoficiální postupy a užitečné návody pro Windows Phone
Odpovědět
SLT
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte říj 16, 2007 12:51
Kontaktovat uživatele:

Klíč k internet banking

Příspěvek od SLT »

Zdrávim, jsem novým majitelem HTC 8S.

Když se přihlašuju do internet bankingu, tak mi přijde mobilní elektr. klíč, ale ne jako běžná sms, ale jako zpráva do SIM toolkit (bankovníctví SIM)
K tomu je u WP složitej přístup -> Nastavení / mobilní síť / aplikace na simkartě / m-banka / heslo / a až tady jsou ty zprávy...

U starší hloupé nokie se mi příchozí zpráva zobrazila jako přijatá na displeji, jedno máčknutí číst, zadání hesla a už jsem měl kód do banky...
Jedná se o eKonto od Raiffeisen bank.

Nemáte někdo vychytanej nějakej lepší přístup, postup? :-)

Výtáhnout "aplikace na sim kartě" jako dlaždici, by to řešilo, ale nedaří se mi...
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Klíč k internet banking

Příspěvek od dwbmb »

Pro tohle asi jednodušší způsob nebude. Já jsem podobné problémy vyřešil přechodem k bance s mobilním pankovnictvím z tohoto tisíciletí.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Klíč k internet banking

Příspěvek od Flynn »

ERA a ČSOB mají aplikaci, do které se přihlašuji stejnými údaji jako na jejich Internetbanking webu. Perfektní a rychlé.
Igor Kulman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 228
Registrován: stř bře 28, 2012 12:46
Zařízení: ano

Klíč k internet banking

Příspěvek od Igor Kulman »

Flynn píše:ERA a ČSOB mají aplikaci, do které se přihlašuji stejnými údaji jako na jejich Internetbanking webu. Perfektní a rychlé.
Si robíš srandu? Zadávať dlhé meno, dlhé heslo a prepisovať kód z SMS je podľa teba rýchle? Dobré bankingy funguje tak, že sa po aktivácií do telefónu nahrá certifikát a potom v aplikácií zadávaš len PIN k ceritifkátu. To je jednoduché a rýchle.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Klíč k internet banking

Příspěvek od Flynn »

O jakém dlouhém jménu, dlouhém heslu a kódu ze SMS mluvíš v souvislosti s mou citací? Do internet bankingu v telefonu se přihlašuji pouze 5 místným PINem. Z počítače zadám navíc svoje identifikační číslo. Telefon si ho pamatuje.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Klíč k internet banking

Příspěvek od dwbmb »

Igor Kulman píše:
Flynn píše:ERA a ČSOB mají aplikaci, do které se přihlašuji stejnými údaji jako na jejich Internetbanking webu. Perfektní a rychlé.
Si robíš srandu? Zadávať dlhé meno, dlhé heslo a prepisovať kód z SMS je podľa teba rýchle? Dobré bankingy funguje tak, že sa po aktivácií do telefónu nahrá certifikát a potom v aplikácií zadávaš len PIN k ceritifkátu. To je jednoduché a rýchle.
Právě tomuto popisovanému postupu se s aplikací ERA a ČSOB vyhneš ty kokos.
Odpovědět

Zpět na „Tweaky a návody“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 74 hostů