Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Diskuze věnovaná chytrým telefonům Asus ZenFone, PadFone a dalším…
Odpovědět
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od sotrava »

Pánové nějaký nový soubor pro root po aktualizaci by náhodou nebyl?
Mohl bych použít tohle?
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1706588
Uživatelský avatar
jazzman26
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 18, 2012 17:07
Zařízení: Asus Padfone

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od jazzman26 »

By Sotrava: Ptisíc tě můžeš mě vysvětlit jak udělat root . Koukal jsem na ten anglický návod a někde asi dělám chybu,pač mě to hází eror. Moc bych ti byl vděčný :grin:
next20
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob srp 25, 2012 16:14
Zařízení: Budoucí PadFone Asus

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od next20 »

mlicko píše:Nn FUP nemam. Kdekoliv jinde to normalne bezi hezky ale doma ani prd. 2 minuty jo, 10 minut nea.. Je to ta levna cinska krabicka DLINK DL-524. Stahnul jsem uz i nejnovejsi firmware a porad nic. Je tam defaultni nastaveni DHCPko strili adresy a muze se tu pripojit vlastne kdokoliv. To s tim sifrovanim jsem taky zkousel, menil jsem a porad nic. Mozna kdybych zadal jen par pevnych adres nebo tak.. ale opravdu nevim jak na to.. v sitarine se moc nevyznam
No já bych hledala problém v domácí síti, když to jinde jede bez problému. A router mám nastavený tak, že povoluji MAC adresy. Ne že by mě tak šlo o to, jestli je na mě někdo napíchlý, ale pokud se nacucne stahovač, tak to zpomalovat net může. Na ostatních zařízeních ti jede ten net normálně?
next20
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob srp 25, 2012 16:14
Zařízení: Budoucí PadFone Asus

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od next20 »

aeon101 píše: ...
prosím, v popisu máš 48 GB, já viděla padfone jen s 16 GB, dělá se tedy s větší pamětí, nebo ne? Díky za odpověď. P.S. už se nemůžu dočkat, až dorazí!!!
popa81
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 57
Registrován: úte srp 04, 2009 7:55
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4, iP6+ 64gb

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od popa81 »

Co takhle sečíst 16gb +32gb micSD
Uživatelský avatar
HanysR
smartguru
smartguru
Příspěvky: 559
Registrován: ned říj 26, 2008 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note II
Bydliště: Ostrava!!!

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od HanysR »

16 GB interní + 32 GB SDčko = 48 GB ;-)
next20
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob srp 25, 2012 16:14
Zařízení: Budoucí PadFone Asus

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od next20 »

No já jsem si to myslela, ale pro jistotu jsem se zeptala. Kdyby náhodou!
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

sotrava píše:Stačí na ni klepnout a aktualizace se spustí sama
Nene, je to nějaký zip soubor, takže se rozklepne... ale naninstaluje
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od sotrava »

Já jsem ztahnul aktualizaci a po skončení stahování jsem jenom klepnul na stazenou aktualizaci a vše se spustilo
Uživatelský avatar
jazzman26
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 18, 2012 17:07
Zařízení: Asus Padfone

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od jazzman26 »

Rados, tys to ale stáhnul z webu asusu co? No já taky,takže vím o čem mluvim:grin: To musíš do download modu a flashnout to tam. Ale pozor na to co jsi stáhnul. Je tam toho víc a nějaký aktualizace jsou pro čínu taky je tam singapur a snad označení ww a to ostatní. A taky pokud se nepletu si ten zip rozbal,ono by se ti to mělo rozbalit do dalšího zipu a ten teprve flashnout .
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od aeon101 »

To next20: Tak tady mame prvni damu, vitej..:-). Muzu se zeptat z jakeho zarizeni na Padfone prechazis?
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od sotrava »

jazzman26 píše:By Sotrava: Ptisíc tě můžeš mě vysvětlit jak udělat root . Koukal jsem na ten anglický návod a někde asi dělám chybu,pač mě to hází eror. Moc bych ti byl vděčný :grin:
Nazdar
Tak po aktualizaci systému i přes nový soubor na root nefunguje takže Ti nemohu ani poradit. Koukal jsem na xda jestli se tam něco neobjeví ale buď jsem to prehlidl nebo to tam není :-(
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

No tak displej se o 180 taky neotočí, ale co mně štve nejvíc a navýsost je nefunkční program MY LIBRARY. otevřu jakýkoli soubor a bum, aplikace přestala pracovat. Tak vůbec nevím co s tím. Používám jí denně. Zkusil jsem v aplikacích vymazat data, nastavení, a všecko a stejné. Neotevře nic. Zkontrolujte u vás.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od aeon101 »

Ano, potvrzuji, ze My Library nefunguje, kdyz nepouzivam. Displej se mi otoci za vsech podminek tam, kam zrovna potrebuji.
Uživatelský avatar
jazzman26
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 18, 2012 17:07
Zařízení: Asus Padfone

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od jazzman26 »

Tak až objevíte něco nového ohledně rootu, dejte prosím vědět. Děkuji
Rados92
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: úte lis 03, 2009 16:26
Zařízení: Asus Padfone
Bydliště: Opava

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Rados92 »

No tak to je v čudu. Tu aktualizaci co mám stáhnutou, tak je 9.20.1.22_CHS_9.3.1. Takže je staší, než ta co se stáhla sama, ale mohlo by to zase fungovat. To Library je pro mně zásadní aplikace. Takže mi strašně vadí že nefunguje. Otáčení obrazovky o těch 180 nejde stále, hledal jsem jestli to není někde v nastavení, není, je tam jen povolit automatické otáčení. Další věc jsem si všiml je, že položka Dynamic switch display je již taky v češtině a je pojmenovaná SEZNAM DYNAMYCKÉHO PŘEPNUTÍ ZOBRQZOVAČŮ.

A další problémek. Používám klávesnici Smart Keyboard Pro, klávesnice v PadFonu mi nevyhovují, navíc jsem zvyklý na tlačítka ěščřžýáíé, takže je chci mít jako na normální klávesnici, ne držet příslušné tlačítko. Ta ale nefunguje korektně, tedy teď po aktualizaci, protože při přechodu do docku semi zobrazí jen půl klávesice a pří přechodu do founu se zobrazí celá, ale na půlce obrazovky tedy nejde používat. (Vždy je jeda jen v levém spodním rohu, prqvý roh je bílý, a jakoby zvětšená o 100%).Řeším zatím tak, že obnovím zálohu přímo v programu klávesnice, záležitost na pár vteřin.

A dotaz. Jak kopírujete text? Podržením prstu v textu jde sice vybrat text, ale nejde mi kijak zkopírovat, nebo vyjmout, natož vložit.
Uživatelský avatar
jazzman26
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 18, 2012 17:07
Zařízení: Asus Padfone

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od jazzman26 »

Já mám podobný problém s klávesnicí, koupil jsem si dříve SwiftKey s kterou jsem zas na max spokojen, ale jádro pudla je v tom, že jsou dvě varianty pro foun a pro tablet.
Sobulko
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned srp 26, 2012 20:05
Zařízení: asus

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od Sobulko »

Ahoj ako Ti funguje prepinanie obrazu po vlozeni do doku? Ja s tym mam problem. Ked ho vkladam nabehne asi 2x z 10. Pri vyberani ide dobre. Inac som sním spokojny. Dobra kupa zatiaľ.
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od sotrava »

jazzman26 píše:Já mám podobný problém s klávesnicí, koupil jsem si dříve SwiftKey s kterou jsem zas na max spokojen, ale jádro pudla je v tom, že jsou dvě varianty pro foun a pro tablet.
Tenhle problém jsem měl taky ale nainstaloval jsem verzi pro tablety a vše maká jak má. Pokud mám telefon v docku tak mám velkou klávesnici a pokud je mobil samostatne tak mi jde klasická medicína klávesnice
handy
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: ned lis 22, 2009 13:00
Zařízení: Asus Padfone 16GB

Asus Padfone: Dojmy, zkušenosti a postřehy

Příspěvek od handy »

Ahoj, mám další problém, který vznikl poslední aktualizací (asi). Když mám regulaci jasu displaye na automat, tak se sama nevrací zpět na nižší. Například probudím telefon ve stínu, display je na minimum, vyjdu na sluníčko, podsvícení se zvedne na max, potom zajdu znovu do šera, ale display se už neztlumí. Pomůže jedině telefon uspat a znovu probudit nebo zapnout a vypnout automatický jas. Nedělá vám to také?
Odpovědět

Zpět na „Asus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti