Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Uživatelský avatar
lojza_
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pát črc 15, 2011 13:40
Zařízení: Lumia 925

Windows Phone 7 - Twitter nastavení

Příspěvek od lojza_ »

Zjistil jsem, že uživatelé na telefonu s Androidem neotevřou/nezobrazí obrázek z Twitteru, který publikuju v mobilu (HTC Radar) přímo z mého profilu, ne s použitím nějakého externího programu (Mehdoh, Carbon). Problém je v tom, že to po nich chce přihlášení k windows live. Zvláštní, že jenom v mobilu, přes webového klienta je OK.

Je možné změnit úložiště fotek ze SkyDrive na jiné? Třeba na TwitPic, yFrog apod.? V nastavení jsem to nenašel a nepamatuju si, jestli se na to ptá při prvotním nastavení propojení.
bedarose1
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: sob čer 18, 2011 8:14
Zařízení: HTC 7 Trophy

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od bedarose1 »

Zdravím, mám HTC 7 Trophy brandovane Vodafone DE, SPL 5.12 potreboval bych snizit SPL na 1.xxx. Je uz nejake reseni krome GOLD CARD ?
Díky
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od icepoint »

1.Dobrý den, může mi někdo odpovědět, zda integrace messengera do systému je v podstatě pouze zdokonalení práce se zprávami, když v záložce zprávy vidím dohromady klasické zprávy i zprávy messengeru ?
2. Ale v podstatě jde stále o push notifikace jako např.Viber, IM+,What's Up apod? Takže jde o vlastnost systému, kdy se WP 7.5 snaží mít vše na jednom místě ?
3.Na rozdíl od iPhonu, kde pokud vím taky existuje nějaká podobná aplikace, která je jen a pouze pro Apple výrobky, lze ovšem messengera používat jako náhražku - zdarma sms zpráv - napříč platformami- -tzn i na androidu i na iOS ?
4. Ví někdo, zda existuje - i když jsem ve špatné části fóra, něco stejně integrovaného i pro Android a pro iPhone, aby člověk nemusel trapně zapínat po přijetí push notifikace další aplikaci, ale viděl zprávy poslané zdarma přes datové či wifi připojení normálně ve zprávách, jako to má WP 7.5 ?
5.Poslední dotaz -lze takhle nebo plánuje microsoft začlenit i zprávy z twitteru, facebooku event. v budoucnu skype ?
Děkuji za vysvětlení.
imaxik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: stř srp 03, 2011 21:43
Zařízení: Omnia 7

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od imaxik »

5. Info jen o Skype, kdyz jsem se na to ptal MS, tak mi napsali, ze Skype bude v nasledujicim updatu zaclenen do systemu, pak to ale zmenili na aplikaci, pry pro to aby Skype mohl byt driv, protoze do to Tanga nestihnou zaclenit, ale ze se urcite dockam v dalsi aktualizaci,kde pry urcite uz bude. Dotaz byl na telefon Omnia 7, takze Tango nebude posledni update :tlem: .
Deaktivovaný účet (01.2013)

Re: Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Rad bych vedel, jak ve WP mobilne cist webove stranky. Tj. aby zobrazeni bylo v jednom sloupci pri zobrazeni na vysku (portrait) a velikost pisma byla dostatecna, tj. aspon stejne velka jako v jinych aplikacich. Proste chci to, co umi deset let stare PDA a u vsech ostatnich systemu to bylo mozne kdysi a je mozne i dnes.
VNavrátil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 196
Registrován: úte zář 06, 2011 19:06
Zařízení: Samsung Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od VNavrátil »

Dá se změnit v nastavení IE, jestli chcete prohlížet v klasickém zobrazení nebo mobilním:). Snad je to ono
Deaktivovaný účet (01.2013)

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Deaktivovaný účet (01.2013) »

Pane Navrátile, to není ono. Buď vidím celou stránku a text psaný miniaturním písmem, nebo si ji zvětším, ale stránka se pouze zvětší (přizoomuje), ale nedojde k naformátování prvků. Částečně to funguje u mobilní verzí stránek, které již samy jsou v jednou sloupci, ale i zde je písmo titěrné. Potřebuji současně standardně velké písmo + stránku v jednom sloupci (pousování jen nahoru/dolů, nikoli do stran).

Pro případné rýpaly uvádím, že zrak mám OK - na pravidelné prohlídky chodím.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Martin Suchan »

Ode dneska jiz nelze stahovat aplikace na ne-Mango telefonech (par dnu po ukonceni Windows Mobile 6.5 Marketplace :) ). Asi nemate nekdo po ruce stary telefon bez Manga na vyzkouseni?

http://windowsteamblog.com/windows_phon ... place.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
radcer69
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř kvě 23, 2012 16:47
Zařízení: Nokia Lumia 800

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od radcer69 »

Dobrý den, chci se jen zeptat proč tento nejúžasnější systém na planetě ( podle pana Hulána) není schopen plynule přecházet mezi mobilním datovým připojením a wifi připojením a toto podržet jako prioritní. Vzhledem k rychlosti datových připojení našich operátorů (a pro někoho i ceně a FUP) tomu nerozumím. Proč není v nastavení wifi možnost volby?
MiloshCZ
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: úte dub 17, 2012 13:47
Zařízení: Lumia 800

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od MiloshCZ »

Asi moc nechápu problém, ale já mám doma i v kanceláři wifi a když jsem v dopsahu wifi tak telefon automaticky používá wifi a ne datové připojení. Ve standby módu telefon wifi vypíná kvůli snížení spotřeby (takže pak samozřejmě používá datové připojení) ale po probuzení zase wifi najede (cca 3-5 sekund).
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od icepoint »

MiloshCZ - no ano, takhle by to ideálně fungovat mělo, ale třeba mně nefunguje, a to jsem zkusil i přemostit domácí ADSL modem a použít na wifi jiný, ale telefon si s tím neporadí- nepřipojí se nikde, dokud nezvolím jeden či druhý druhý druh připojení a ten další musím vypnout. Je to chyba některých kusů, bohužel i mého, a nebo to dělá na některých modemech, kdo ví, asi nikdo.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Vlasta W. »

To je bug. Nikdo neví, jestli ho MS řeší nebo ne.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od icepoint »

No, nedělá mi to na všech wifi sítích. Už to štve tak, že zvážím reklamaci a uvidíme.
FiZZy
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon led 07, 2013 20:09
Zařízení: Lumia 800

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FiZZy »

Ahoj, mám pár dotazů jelikož přemýšlím o koupi a nevím jak to je momentálně s WP. Dotazy se stahují k Lumii 800
1) Jaké využití má BT? už jde posílat a příjmat data?
2) Už je nějaký správce dat?
3) Je možné si nainstalovat i hry, které nejsou z Marketplace?
4) Dají se spustit .avi videoklipy? Popřípadě jakým způsobem se dají nahrát?
5) Dá se dívat na Youtube, čeknito a další stránky?
6) Jaká je průměrná výdrž zařízení?
7) Je možné se připojit k Skype, facebooku, ICQ, Twitter-u a dalším sociálním sítím?

Děkuji za odpověď :)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

1/ Ano,jen jen u Nokie od verze WP7.8,u ostanich HTC,Samsung,LG ne
2/ Ano,nokia ma svou aplikaci citac dat,pro ostani je neco na Marketplace,ale vetsinou je to polofunkcni.
3/ Ne
4/ Video se pridava pres Zune,to si samo format zkonvertuje na prehratelny format WP a nahraje ho do telefonu.
5/ Youtube da,jelikoz podporuje HTML 5,ceknito ne - WP nepodporuje/nema Flash Player,ktery je ostatne mrtvy uz i na Androidu.Jeho vyvoj byl ukoncen.Je na adminech ,aby presli co nejdrive na HTML5.
6/ 1-2 dny
7/ Samozrejme.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Flynn »

1. Nokia BT File transfer (aplikace)
2. Ne, kromě aplikace Čítače (hovorů, SMS a dat)
3. Ne
4. Podporované formáty http://msdn.microsoft.com/en-us/library/ff462087(v=vs.92" onclick="window.open(this.href);return false;).aspx
5. You Tube ano
6. Běžná jako u smartphonů (1-2 dny, podle používání)
7. Windows Phone je systém zaměřený hlavně na sociální sítě, takže ano.

(Jirka byl rychlejší)
FiZZy
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon led 07, 2013 20:09
Zařízení: Lumia 800

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FiZZy »

A dotaz ještě teda ohledně toho instalování her, proč tedy na nějakých webech nacházím možnosti si stahnout určité hry na WP7?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od htcjirka »

Pro odemknuta zarizeni,nerikam ,ze vsichni,ale vetsina odemyka kvuli warezu.At se za to na mne nikdo nezlobi.
Ale zde je nekolik lidi na webu,kteri maji odemceno,ale warez nestahuji/nepodporuji,jako treba Flynn.
Odemkaji take ti, kdo chteji instalovat zajimave aplikace ,ktere by neprosly Marketem/schvalenim ci je dani vyvojari nechteji publikovat pres Market/Store.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od Flynn »

Jirko, co je to ten warez? :oops:
FiZZy
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon led 07, 2013 20:09
Zařízení: Lumia 800

Windows Phone 7 - Otázky a odpovědi: Všeobecná diskuze

Příspěvek od FiZZy »

A hry na tom MarketPlace jsou zdarma jako u Androidu?
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů