LG představuje limitované edice smartphonu Optimus Black

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

LG představuje limitované edice smartphonu Optimus Black

Příspěvek od Jiří Hrma »

Společnost LG uvedla na český a slovenský trh pro všechny vyznavače krásného designu limitovanou edici smartphonu LG Optimus Black v bílé barvě. Při návrhu tohoto smartphonu LG spolupracovalo s nadací světoznámého umělce Keitha Haringa a vytvořilo zajímavé kryty. „Mobilní telefony značky LG mají dlouholetou tradici v designových telefonech, což potvrzuje množství ocenění Red Dot Award. Bílá barva tomuto telefonu opravdu sluší a nechá vyniknout jeho tenkému tělu a ladným křivkám. Protože je bílých telefonů na trhu stále velmi málo, věříme, že díky výbavě a ceně bílý LG Optimus Black naše zákazníky zaujme.“, uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ.

obrázek

Společnost LG chtěla svým zákazníkům přinést něco unikátního, a proto LG připravilo spolu s nadací světoznámého umělce Keitha Haringa pro model Optimus Black nové vzory. Smyslem bylo přinést kus umění do zařízení, které uživatelé používají každý den. Tato spolupráce dále pokračuje a tak bude LG Optimus Black dostupný nejen v černé a bílé barvě, ale zákazníci budou moci zvolit také kryt, který je navržen právě ve stylu Keitha Haringa. LG Optimus Black v limitovaných edicích bude na českém trhu dostupný od července letošního roku a jeho doporučená maloobchodní cena činí 9 900 Kč.

Tip: Přečtěte si naši recenzi chytrého telefonu LG Optimus Black
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

LG představuje limitované edice smartphonu Optimus Black

Příspěvek od esaras »

Jeste ze to nema ve spodni casti jen jedno ovladaci tlacitko, to by zase byla zaloba, ze to vypada jako iphone...
Kot3l
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 82
Registrován: stř pro 22, 2010 1:25
Zařízení: HTC Evo 3D
Bydliště: jihočesko/Pražsko

LG představuje limitované edice smartphonu Optimus Black

Příspěvek od Kot3l »

Poslední dobou mi přijde že i když to umí volat tak by to Apple nejradši žaloval :D

-- doplnění předchozího příspěvku (stř črc 13, 2011 16:37) --

Poslední dobou mi přijde že i když to umí volat tak by to Apple nejradši žaloval :D
mino
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: pát črc 01, 2011 18:10
Zařízení: Samsung Galaxy i7500,Samsung Galaxy Tab 8.9

LG představuje limitované edice smartphonu Optimus Black

Příspěvek od mino »

esaras píše:Jeste ze to nema ve spodni casti jen jedno ovladaci tlacitko, to by zase byla zaloba, ze to vypada jako iphone...
Galaxy S tam tiež nemá len jedno
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

LG představuje limitované edice smartphonu Optimus Black

Příspěvek od esaras »

mino píše:
esaras píše:Jeste ze to nema ve spodni casti jen jedno ovladaci tlacitko, to by zase byla zaloba, ze to vypada jako iphone...
Galaxy S tam tiež nemá len jedno
to ne, ale pokud neni u sgs2 rozsvicene podsvetleni, tak ty 2 senzorove tlacitka nejdou videt.
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

LG představuje limitované edice smartphonu Optimus Black

Příspěvek od diviline »

Včera jsem si LG koupil a Nova displej je opravdu úžasný, i na minimální jas jsem na ostrém slunci dokázal bez problémů napsat smsku a navíc ráno v 8 jsem vytáhl z nabíječky, celý den s nonstop zapnutou WiFi jsem si s ním hrál a má 54% v 9 večer :tlem:
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů