Velký problém - zacyklená hláška

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Velký problém - zacyklená hláška

Příspěvek od YAMATO »

Stala se mi hodně nemilá věc - po restartu mi naběhne hláška "Omlouváme se! Aplikace Ulození kalendáře (proces com.android.providers.calenndar) byla neočekávaně zastavena. Opakujte akci" s tlačítkem "Vynutit zavření"...jenže po kliknutí během chvíkle vyběhne to samé a tak pořád dokola a po restartu to samé. Absolutně netuším co teď dělat.
Uživatelský avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 478
Registrován: úte zář 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Bydliště: Kamenice u Prahy

Velký problém - zacyklená hláška

Příspěvek od aeon101 »

Presne toto se mi stalo kdysi po updatu firmware na Streaku..mezi tema rychlyma hlaskama jsem se na 20 pokus proklikal k tlacitku reset do tovarniho nastaveni (velke nervy nez se to povedlo) a pak jsem nahodil vse znovu a v poradku. Doufam ze mas zalohu vseho potrebneho...dej pak vedet jak ti to dopadlo.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Velký problém - zacyklená hláška

Příspěvek od YAMATO »

No nakonec jsem to vyřešil podobně, na x-tý pokus (sám se divím, že jsem měl ty nervy) se dostal do nastavení a vymazal vše ohledně kalendáře...protože zálohu jsem ještě neměl a představa znovunastavování mě opravdu netěšila...skončilo to, nahodil jsem to tam zpět z Google a zatím OK, akorát se z nějakého důvodu přestaly zobrazovat narozeniny. Každopádně tohle jsou věci, které ani z WM nepamatuju :roll:
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 86 hostů