TouchFLO 3D 2.5

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
Redstar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 24, 2011 22:15
Zařízení: HTC Touch HD

TouchFLO 3D 2.5

Příspěvek od Redstar »

Zdravím. Asi tu ten dotaz nebude poprvé. Mám HTC touch HD (1) s W 6.1 a s továrním nastavení. Nic neflashované atd. Chtěl bych tam nahrát TouchFLO 3D 2.5. Je třeba pro to asi zásah do romky či předělání systému na Win 6.5 že ? Nebo to na Touch HD vůbec nejde ?? Rád bych kdyby mi někdo napsal postup a řekl co všechno musím udělat. Děkuji moc předem

Ukázka

Kód: Vybrat vše

http://htchd.com/news/htc-touchflo-3d-update-to-25-10-09-09/
Michal Javůrek

TouchFLO 3D 2.5

Příspěvek od Michal Javůrek »

Nejjednodušší bude, když si telefon přes HardSPL odemkneš (návod je tady, také jsem to podle něj kdysi dělal a pak tam naflashuješ nějakou neoficiální verzi ROM, která už má nové TouchFLO 3D v sobě. Celou řadu jich najdeš na XdaDevu, tak si to tam projdi a zvol ROM, která se ti líbí.
Redstar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pon led 24, 2011 22:15
Zařízení: HTC Touch HD

TouchFLO 3D 2.5

Příspěvek od Redstar »

Mohl bys mi poradit nějakou dobrou Rom s Manila 2.5 , které funguje dobře? Rád bych stabilní systém a rychlý tak jak na Win 6.1 . Navíc o flashovaní taky nic moc nevím, nerad bych z toho udělal brick. Hádám že pak budu muset do toho nahrát i CZ že ?!

-- doplnění předchozího příspěvku (úte led 25, 2011 10:07) --

Už jsem to nějak pořešil a chtěl bych

Kód: Vybrat vše

Miri WM65 21893 Premium Manila 2 5 REV22 0
jenže nemůžu jí sehnat. Všechny linky jsou mrtvé ! nemá někdo link na tu poslední verzi ?
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

TouchFLO 3D 2.5

Příspěvek od mahon »

http://rapidshare.com/#!download|715l3| ... rar|127133" onclick="window.open(this.href);return false;
malda_8020
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: čtv úno 19, 2009 17:48
Zařízení: HTC Touch HD

TouchFLO 3D 2.5

Příspěvek od malda_8020 »

Michal Javůrek píše:Nejjednodušší bude, když si telefon přes HardSPL odemkneš (návod je tady, také jsem to podle něj kdysi dělal a pak tam naflashuješ nějakou neoficiální verzi ROM, která už má nové TouchFLO 3D v sobě. Celou řadu jich najdeš na XdaDevu, tak si to tam projdi a zvol ROM, která se ti líbí.
A nebyl by tu někde nějaký návod na odemčení a nahrání nové rom v češtině?
Děkuji všem za rady
Trexi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 154
Registrován: stř kvě 13, 2009 23:55
Zařízení: HTC Sensation

TouchFLO 3D 2.5

Příspěvek od Trexi »

Už to bude rok, co jedu na ROMce, kterou mám v podpise. Je stabilní a rychlá.. tuším že jsem si v ní opravoval jen dva bugy, ale teď si nemůžu vzpomenout jaké to byly.

Manilu si jednoduše počeštíš, takže je víceméně jedno jakou rom si vybereš.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti