Streak jako MP3 a divx player

Diskuze o zajímavém zařízení Dell Streak
Odpovědět
kardzi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: sob lis 28, 2009 13:21
Zařízení: HTC HD2

Streak jako MP3 a divx player

Příspěvek od kardzi »

Ahoj.Prolezl jsem veškerá fora včetně tohoto a ještě, než koupím Streaka (jestli vůbec), tak si musím ujasnit pro mne zcela zásadní věc. Využívám smartphony krom internetu a ostatních věcí taky k přehrávání MP3 a videi.Vlastnil jsem Samsung Galaxy S a ted LG optimus. Galaxy jsem prodal, protože byl neskutečně někdy pomalý (zasekávání, lagy atd).Měl ale kvalitní audio výstup do sluchátek. Výstup do repro neřeším.LG optimus One má taky slušný výstup (trochu šumí ve sluchátkách), ale jde to. Mám kvalitní sluchátka a vyžaduji dostatečný výstupní výkon a kvalitu zvuku.Plánuji instalovat PowerAmp (mám s ním dobre zkušenosti).Mám i ipod touche a ten mi přijde jako nic moc s výstupem. Chtěl bych skutečně objektivní porovnání a zkušenost od někoho,pro koho je toto taky silným kritériem výběru. Slyšel jsem, že výstup streaka do sluchatek je podprumerny a max.hlasitost je taky malá. Neřeším interní mp3 přehrávač. Ted mi jde o kvalitu výstupu. Dalším dotaz je na RockPlayerjestli umí standardne prehrat Divx bez upravy a zda-li to necuká. Některé názory zde v diskusích se docela rozcházejí ve schopnosti přehrát divx necukaně.Dík předem za postřehy
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

Streak jako MP3 a divx player

Příspěvek od GreenArrow »

Jakej máš iTouch,asi 1 generaci,že? Ta hrála na prd,jinak nový generace jsou na tom se zvukem hodně líp...výstup u streaka je otřesnej,samsungy jsou na tom průměrně,jinak nejlepší výstup,co by mobil má iPhone od verze 3G
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

Streak jako MP3 a divx player

Příspěvek od Tom Vysoudil »

Pokud vim, tak iPody poslednich generaci a iPhone maji vice nez dobry zvukovy vystup.
Odpovědět

Zpět na „Dell Streak“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů