WP7 + Trophy zamrznutí

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC 7 Trophy
Odpovědět
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od dzordanobruno »

Ahoj pánové,
dnes ráno jsem se probudil o něco dříve a při snaze se podívat na mobil kolik vstávám dřív jsem si všiml, že telefon je absolutně zamrznutý a ještě k tomu horký. Nejen, že by mě telefon nevzbudil, kdybych se neprobral štěstím o něco dříve, ale ještě nešel ani vypnout, prost nic - naštěstí vyndání baterky pomohlo. Ale docela mě to naštvalo.
Nastavené hodnoty: budík 4:50, wifi on, profil vibrace.

Stal se vám někdy, někomu nějaký problém takového rázu. Četl jsem na jednom fóru, že alarm má bug, ale nejsem si jístý, jestli je to zrovna tento případ.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od Jiří Hrma »

Píšeš, že byl horký - měl si jej připojený na nabíječce nebo se to stalo bez připojení k síti? Ten alarm bug se projevoval jen tak, že telefon nezazvonil, ale že by se hřál a natvrdo se zasekl, to jsem nikde nečetl. No každopádně kdyby se to opakovalo, tak bych to řešil reklamací. Mě se při testování Trophyho 7 nic takového naštěstí nestalo, ale co tak čtu v diskuzích, tak docela dost lidí má smůlu na ne úplně kvalitní kus :(
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od dzordanobruno »

Telefon byl opravdu hodně horký a to nebyl připojený k síti vůbec. Ležel v pouzdře na zemi vedle postele.
On se celkově hodně zahřívá! Když hraju nějakou hru, tak je po nějaké chvilce patrné, že telefon hřeje víc, než je zdrávo. Pokud se situace bude opakovat, pošlu telefon na reklamaci a budu požadovat nový kousek. Ale snad se jednalo jen o nějaký chvilkový problém.

O bugu jsem četl právě něco ve smyslu, že nezvoní, ale aby se sekl takový způsobem, že musím vyndat baterii, která je horká, to se stalo asi jen mně. Jinak mobil nereagoval absolutně na nic. Zkusil jsem ho připojit k nabiječce a nic..
Uživatelský avatar
Rickeey [SVK]
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: stř led 12, 2011 15:38
Zařízení: HTC HD 7
Kontaktovat uživatele:

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od Rickeey [SVK] »

Mě se tohle stávalo na iPhone 3G, taky se mi hodně přehríval když jsem hrál nejakou hru nebo když jsem byl jenom na netu, měl jsem to štěstí že to byl chvilkový problém který se nakonec vyřešíl sám. Možná že to stejné je i u tebe a samozřejmě že si uvědomuji jinou knstrukci a OS, tak bych ho na tvém míste používal dále jakoby se nic nestale, a až by se to znovu projevilo pak bych přistoupil na reklamaci.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od dzordanobruno »

zatím si z toho nic nedělám. Třeba se to opravdu jen seklo náhodně, možná jsem byl náměsíčný a telefon jsem trápil, kdo ví :D Napsal jsem ho obchodu, kde jsem telefonu kupoval, jak se postupuje v těchto případech, tak uvidíme.
Mob. mám 3týdny, takže by snad nemusel být problém vyhovět mé žádosti. Ale, co si budem povídat. Takovej zásek telefonu a jeho zahřívání prostě naštve.
InsaneJunkieCZ
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: čtv pro 09, 2010 8:42
Zařízení: HTC 7 Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od InsaneJunkieCZ »

mam trophy a neprehriva se takze asi jenom smula budik se me jeste nebugnul
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od dzordanobruno »

No, možná mám špatný kousek. Hlavní je, aby mi obchod dal nový kousek. To si myslím, že bude největší problém. Objednal jsem od Sunnysoftu, tak snad budou ohleduplní.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od dzordanobruno »

Hned jak bude možné se s obchodem domluvit na reklamaci, tak to udělám a budu považovat nový kus:) Ono to nějak dopadne. Ale, jestli telefon budou zkoušet tím způsobem, že ho zapnout a budou ho mít na stole a koukat na něj, tak se uznání reklamace nedočkám:(
No uvidíme. V osm hodin je pozdě dělat nějakoé soudy. uvidíme zítra:)


edit: Ale díky za podporu :)
steelspace
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1094
Registrován: stř lis 24, 2010 22:29
Zařízení: L920, L930, L950 XL, iPhone 7 Plus
Bydliště: Líbeznice

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od steelspace »

Je to způsobeno chybou v aplikaci nebo systému, která nepřetržitě vykonává nějaký kód. Tím se čerpá energie z akumulátoru a ten se pak zahřívá. K zahřívání taky dochází při spuštění náročných aplikací, zejména her.

Pokud se to stane výjimečně, tak to není velký problém. Při běžném provozu se telefon zahřívat nesmí a je to na reklamaci.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od dzordanobruno »

přesně to mě taky napadlo, proto jsem teď udělal reset systému a uvidíme, zda to pomůže. Hodně jsem totiž installoval hry, mazal je, aplikace celkově a mohlo dojít ke kousnutí.. uvidíme

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv led 20, 2011 12:49) --

Dneska mi dokonce úplně vypadl signál. Pomohlo až restart. Přijde mi, že ten telefon si dělá co chce..
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od Faramir »

Mám sice Trophy teprve pátý den, ale nijak se mi nehřeje (ani při hraní her to není nijak velké zahřívání), signál mi přijde, že chytá lépe než Leo, budík budí spolehlivě (ale zatím jen čtyřikrát). Od prvního zapnutí běží bez restartu.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od dzordanobruno »

Tak dneska zase zamrznul.
Mám takovej pocit, že to dělá app youtube. Protože před spaním jsem projížděl nějaká videa a pak prostě zamrz.. Nemáte nějaký typ na youtube app kromě té od ms?
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od Faramir »

Zkus aplikaci od HTC. Ale youtube od MS používám také a žádný problém nemám.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od dzordanobruno »

No, kdo ví, co se s tím děje. Třeba to není app, alě nějakým hnusem. Prostě ještě jednou a jde na reklamaci.
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od Faramir »

Zkus udělat hard reset.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od dzordanobruno »

V menu, kde se dá provést reset, ten jsem udělal - 3x.. Jestli je tu ještě nějaký - víc brutálnější, tak ten jsem nedělal..
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od Faramir »

Jiný reset tu není. No, to bych viděl na reklamaci, mě Trophy běží už týden bez restartu a to s ním provádím psí kusy, instaluji a odinstalovávám aplikace, neustále si s ním hraji, prostě je v plném pracovním nasazení :-)
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

WP7 + Trophy zamrznutí

Příspěvek od dzordanobruno »

No, nechám ho. Pokud ještě jednou zamrzne, tak prostě půjde na reklamaci a uvidíme, jak se s tím sunysoft popere, snad mi dá nový kus.. protože takhle je telefon extrémně nespolehlivý
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Trophy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů