Orange World vs Orange internet - vyriesene

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
emili
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte čer 29, 2010 9:39
Zařízení: HTC HD2

Orange World vs Orange internet - vyriesene

Příspěvek od emili »

Znamy co ma HTC Desire HD mi tvrdi ze na HTC HD2 ide automaticky prepinat medzi wapom a netom.Je to pravda a kde si to nastavim? Ja sa totiz zakazdym prepinam rucne z Orange world na Orange internet ked chcem ist napr. na Youtube.
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

Orange World vs Orange internet

Příspěvek od matodrummer »

Neviem o tom ze by to islo automaticky. Ja mam defaultne nastaveny orange internet a na orange world prepinam iba ak potrebujem vediet datovu spotrebu.
emili
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte čer 29, 2010 9:39
Zařízení: HTC HD2

Orange World vs Orange internet

Příspěvek od emili »

dakujem ti pekne za radu.mne to nastavili v orange ako default wap a preto som musela stale prepinat.teraz mi ide vsetko jak ma aked chcem pozerat TV tak prepnem na wap.diky moc.ak vyriesim to autoprepinanie dam vediet.
matodrummer
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: čtv úno 25, 2010 19:37
Zařízení: Galaxy note
Kontaktovat uživatele:

Orange World vs Orange internet

Příspěvek od matodrummer »

A to sa ti prepina automaticky? Pri konkretnom ukone? Ja, ako si to nastavim, tak to mam a pripojenie sa mi nemeni.
emili
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: úte čer 29, 2010 9:39
Zařízení: HTC HD2

Orange World vs Orange internet

Příspěvek od emili »

Tak konecne po 2 mesiacoch mi to funguje ako ma. A to vdaka "matodrummer " za jednoduchu radu. Teraz to mam nastavene takto: pripojenie na internet 'Orange internet' mam ako prve,ako druhe pripojenie do prace mam 'Orange World" a nemusim sa prepinat medzi netom a wapom telefon si zvoli sam pripojenie.Pred tym som to mal opacne a vzdy som sa musel prepinat .Pouzivam operu ako prehliadac a explorer iba na pozeranie TV.
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti