ANDROID (TyTN II)

Diskuze o komunikátorech HTC TyTN (Hermes) a HTC TyTN II
Post Reply
X46X
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 189
Joined: Thu May 22, 2008 19:19
Zařízení: HTC Sensation, HTC Kaiser
Location: Praha

ANDROID (TyTN II)

Post by X46X »

Žádám všechny kdo berou ANDROID na Kaiserovi trochu vážně, spojte se a přidejte se, vytvořme takovou malou českou komunitu

Nazval jsem to jednoduše, ale myslim si že výstižně. Je tu někdo kdo Androida používá? Požívá ho někdo jako primární/jediný OS (nahraný v NAND paměti) ? Co používáte za build? Máte nějaké dotazy? Nebo naopak rady pro ostatní? Piště, ptejte se, vím že tu nejsem sám.
User avatar
Tubuss
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 119
Joined: Fri Aug 15, 2008 10:00
Zařízení: LG OO, HTC Kaiser
Location: Písek
Contact:

ANDROID (TyTN II)

Post by Tubuss »

Já ho používal, ale vždy jsem narazil na nějaký problém, naposledy mi fungovalo vše krom SD karty a byl build Incubus super froyo, kdyby to fungovalo tak jsem tam droida nechal :)
X46X
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 189
Joined: Thu May 22, 2008 19:19
Zařízení: HTC Sensation, HTC Kaiser
Location: Praha

ANDROID (TyTN II)

Post by X46X »

To mě mrzí, dnešní buildy jsou už vychytaný si myslim..
dobi
nováček
nováček
Posts: 11
Joined: Thu Jul 29, 2010 14:10
Zařízení: Siemens S75

ANDROID (TyTN II)

Post by dobi »

Používal jsem, také jsem se radil v jednom tématu, který tu byl již vytvořen.
Ze začátku jsem používal buildy, které jsi mi doporučit právě ty, poté jsem začal zkoušet jiné (většinou EN), nakonec jsem vychytal ten správný (bohužel už nevím jaký to byl) a šlapalo mi vše v pohodě, s Androidem jsem si hodně vyhrál, umožňoval všemožné nastavení a featurky.

Ovšem nakonec mi Android úplně ve všem nevyhovoval, takže jsem přešel zpátky na WIN 6.5. Momentálně jedu na EN romce WIN 6.5.3. s prostředím TouchFlo, s reakcemi, rychlostí a funkční stránce je na tom zatím nejlíp, z ROMEK, které jsem měl, takže jsem spokojen s Windows.
Post Reply

Return to “HTC TyTN/TyTN II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests