Jaky je puvod HTC HD mini?

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Odpovědět
davkiller
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon lis 29, 2010 10:46
Zařízení: i8000

Jaky je puvod HTC HD mini?

Příspěvek od davkiller »

Prosim Vas chtel jsem se zeptat na jednu vec. Jaky je puvod nebo co znamena v nazvu mobilu: HTC HD mini Sweden, slovo Sweden. Telefon byl kupovan v CR v electroworldu. Nikde sem se s tim nesetkal. Dekuji za odpoved.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Jaky je puvod HTC HD mini?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Kde přesně máš tenhle název napsaný? Na krabici telefonu nebo to vidíš někde v systému? Přiznám se, že jsem se s tím nikdy nesetkal. V nastavení lokalizace systému předpokládám češtinu na výběr máš?
davkiller
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon lis 29, 2010 10:46
Zařízení: i8000

Jaky je puvod HTC HD mini?

Příspěvek od davkiller »

Tento nazev mam na danovem dokladu, fakture. Je tam primo napsano , na jednom radku : HTC HD Mini Sweden. Telefon ma cestinu, je kupovan v electroworldu, tak snad by to nemela byt nejaka sedivka. Mam ale jeste jednu otazku: Je spravny nazev v mobilu HTC Calendar? Neni tam HTC Kalendar (cesky), ostatni polozky jsou., Hm???
Uživatelský avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 369
Registrován: úte lis 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Hrušovany u Brna
Kontaktovat uživatele:

Jaky je puvod HTC HD mini?

Příspěvek od lukas.manak »

jestli se nemylim tak podle serioveho cisla se dalo zjistit pro jakou zemi to je urceno
marlot
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 24, 2010 7:08
Zařízení: HTC HD mini

Jaky je puvod HTC HD mini?

Příspěvek od marlot »

HTC Calendar je tam skutecne, toho jsem si ani nevsiml :-) Mam telefon primo od T-mobilu. Tu uctenku neres, to bude nejaka jejich interni poznamka. Uzivej si telefonku...
davkiller
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon lis 29, 2010 10:46
Zařízení: i8000

Jaky je puvod HTC HD mini?

Příspěvek od davkiller »

Asi mate pravdu. Lepsi je si uzivat telefonku. U me takove to zkoumani pramenilo (prameni) z toho, ze i v X obchodech ceskych se prodavaji telefony neurcene pro cesky trh a vubec nic se nedeje. Tak clovek ma strach co koupi a kdyz uz pak koupi, tak objevi na phonu neco, co je zvlastni (jako HTC Calendar) a to uz je pak hlodani v palici, zda vubec koupil dobre nebo ne.
A jak jste spokojeni s timto modelem, netrapi Vas atyp rozliseni displeje?
andy_v
nováček
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: úte říj 26, 2010 18:00
Zařízení: HTC HD mini
Bydliště: Praha

Jaky je puvod HTC HD mini?

Příspěvek od andy_v »

S mini jsem naprosto spokojeny i s displayem všechny potřebné sw prográmky chodí, ale je pravda že se dost customizovalo včetně registrů:)
Jaký máš ROM?Pokud´ by jsi chtěl kompletní češtinu je pro to řešení.Původní čeština s prvním romem byla dost hrozná!
ŘEŠENI JE:přehrát rom dodat CZ.Já třeba použivám tady ten ROM a musím podotknout že nemám stejný part nubmer(pomocí sspl_mini ho přehraješ) http://www.sunnysoft.cz/htc/a" onclick="window.open(this.href);return false; češtinu z http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=744112" onclick="window.open(this.href);return false; takže máš přeloženou kompletně manilu i sence a kalendář je kalendář.HTC prostě nemají od výrobce CZ lokalizaci a je pouze řešena sunnysoftem!
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti