Čeština do HTC HD mini ze zahraničí

Diskuzní fórum věnované komunikátoru HTC HD Mini
Odpovědět
Werner77
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob zář 18, 2010 21:05
Zařízení: HTC HD mini

Čeština do HTC HD mini ze zahraničí

Příspěvek od Werner77 »

Nazdar lidi,
Pročetl jsem vlákna týkající se flashování a instalace češtiny do HTC HD mini. Nicméně jsem v této oblasti úplným nováčkem a můj zájem vyplývá čistě z nutnosti. Koupil jsem HTC HD mini v Belgii v naivní představě, že ve Windows prostě změním jazyk a bude to. Po celodenním marném procházení nastavení ve francouzštině, které absolutně nerozumím, jsem sednul na net a zjistil, že jazyk systému je podle země, kde se prodává a jedinou cestou jak to změnit je flashnout ROM. Prošel jsem stránky Sunnysoftu http://www.sunnysoft.cz/htc/" onclick="window.open(this.href);return false; , ale mám jiné číslo výroku, oni uvádějí PN: 99HKN011-00 a já mám PN: 99HKN010-00 takže tím pro mě tato možnost padla. Zkusil jsem i spustit české CABy, které jsem tady našel, ale to mi nepomohlo (nevím jestli jsem dělal něco špatně nebo to systém neumožňuje). Pak jsem na stránkách XDA developers http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=694409" onclick="window.open(this.href);return false; zkusil SSPL, ale asi taky něco dělám špatně, ukazuje mi to Error 240. Na htc.com jsme zkusil stáhnout ROM upgrade, ta se povedla, ale je opět jen francouzská (asi to nabídne jen lokalizaci odpovídající sériovému číslu, které se na stránkách zadává). Může mi někdo napsat návod pro blbé, krok za krokem, co udělat, jaký software a jaké soubory použít? Ještě bych měl asi dodat, že současná verze softwaru je HTC HD Mini_RUU_Photon_HTC_FRA_1.36.406.1_Radio_Signed_32.2803.05.06_0.63.05.36_Ship.exe, Win 6.5, mobil byl koupený v obchodě s elektronikou (ne u operítora).
Díky za odpovědi.
Wilda
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 20, 2010 23:33
Zařízení: HTC HD Mini

Čeština do HTC HD mini ze zahraničí

Příspěvek od Wilda »

Nazdar, vyřešil jsi to nějak? Mám úplně stejný problém (tedy je tam teď jiná ROM, ale PN mám stejný)...

-- doplnění předchozího příspěvku (ned říj 10, 2010 23:32) --

Takže pomocí SSPL jsem flashnul nejnovější WWE ROM, to bylo bez problémů. Bohužel mi zůstalo staré radio (a taky protocol), které nejspíš způsobuje, že občas u hovorů vypadne zvuk. Jinak Manilu jsem přepnul pomocí BsB Tweaks na češtinu, tam zas vznikne problém, že vás najednou mobil přestane upozorňovat na nové zprávy, řešením je přejmenovat html soubory v adresáři windows, jako např:

deliveryreportsms_delivered.0409.html
deliveryreportsms_expired.0409.html
deliveryreportsms_failed.0409.html
newtextmsg.0409.html
newtextmsg_unread.0409.html
smssendfailed.0409.html
textmsgclass0.0409.html

nahrazením 0409 -> 0405, pak již notifikace zpráv funguje jak má...

Uff
Odpovědět

Zpět na „HTC HD Mini“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti