Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Diskuze o oficiálních a neoficiálních ROM pro HD2 a dalších úpravách tohoto komunikátoru
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Petulinek »

Vzhledem k tomu, že jsou nové ROM pro Asii i US-TMO, dá se předpokládat, že se objeví časem i pro Evropu...
perm
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 72
Registrován: čtv dub 05, 2007 16:13

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od perm »

tady http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=39&t=18964 sae pise o nove verzi 1.72.113.4 - ale vetu na konci "Na webu Sunnysoftu si mohou novou verzi české ROM stáhnout i majitelé HD2 z volné distribuce." jsem nejak nepobral-rekl bych, ze nekdo trosku prestrelil nebo dopletl jabka s hruskama...
Jindrapro
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pon čer 08, 2009 13:01
Zařízení: Samsung Galaxy S 3

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Jindrapro »

Taky jsem na to koukal jak to Jirka myslel, ale asi chtel predejit otazkam, kdyz nemam HD2 od t mobile, mohu si take nekde stahnout ROM? Rovnou zajemce nasmerovat, kde najdou ROM pro svuj stroj...
mta3260
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon úno 08, 2010 17:23
Zařízení: HTC HD2

Nová oficiální ROM 1.66.707.1

Příspěvek od mta3260 »

htcjirka píše:Po pripojeni kabelem pribyla nova polozka Device Companion,po te se otevre skryty adresar se Sprte Backup instalaci.
Po naistalovani vsech app me zbyva vice volne flash pameti 142MB(oproti predtim cca 100MB),RAM okolo 195MB
Využívam Windows XP ako druhý OS cez Paralles v Mac-u.Spojenie medzi HTC HD2 a Windows ide, lebo pred inštaláciou som synchronizoval dáta pomocou Active a dáta sa zosynchronizovali.Hneď po synchronizácii som spustil inštaláciu ROM 1.66 a ukázalo m i, že verifikuje dáta a potom mi oznámi, že mám preveriť káblové spojenie medzi PC a HTC HD2 a zastaví sa inštalácia. A to mi opakuje to znova.Tak som inštaláciu zastavil, dal som pokyn na synchronizáciu dát a zosynchronizovali sa. Dal som pokyn na inštaláciu a zasa sa to zastavilo kvôli káblom.Pripomínam, že používam kábel dodaný HTC ds telefónom.Mne sa to vidí tak, že v kábli problém nie je, ale v niečom inom, ale neviem v čom.
Vopred vďaka za radu.
Vitezslav2
smartguru
smartguru
Příspěvky: 515
Registrován: sob úno 09, 2008 15:23
Zařízení: Samsung Galaxy S7,iPhone 7

Nové oficiální ROM 1.66.x.x + nové radia

Příspěvek od Vitezslav2 »

Chtel bych poprosit o radu.Mám Radio ROM 2.07.51.22.2 a ROM 1.72.113.4 t-mobile.Chtěl bych poradit nějakou novější Radio ROM aniž bych musel použít HardSPL.Děkuji za radu.
Odpovědět

Zpět na „ROM, hotfixy a HardSPL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů