HD a TouchFLO

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Odpovědět
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

HD a TouchFLO

Příspěvek od Radista.sk »

Tak som konečne majitelo HTC HD a mam v nom original rom 1.56.479.0 počeštenu od sunisoftu, jedine čo mi vadí je že tam je TouchFLO 3D 1.3.37395 a chcel bi som tam novšie TouchFLO.Na tom novšom sa mi viac pačila ta grafika ako napriklad zobrazenie sprav,zobrazenie počasia na uvodnej obrazovke ....... Dá sa tam nejak nahradiť TouchFLO novším a poprípade počeštenym.
Dakujem za odpoveď.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HD a TouchFLO

Příspěvek od barberry.pha »

Musis si jedine nahrat nejakou uvarenou rom se sense 2.1, sense jde pak pres registry pocestit ale wm6.5 ti zustane v eng. Samozrejme musis provest HSPL a pak muzes nahrat varenou rom. Vice si najdi v sekci htc HD topic ROM, tam najdes navod na hspl a urcite i kterou rom nahrat, ja mel na hd rom dutty holy grail sense 2.1 ale bylo nekdy v lednu a od ty doby jsou urcite novejsi ;)
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

HD a TouchFLO

Příspěvek od Radista.sk »

vyskušal bi som tu čo ste písaly ale chce to same registracie a blbosti nieje ta rom niekde ako napeíklad rapidshare alebo uložto?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

HD a TouchFLO

Příspěvek od barberry.pha »

Asi tam urcite bude, se tam podivej a zkus najit, jinak na http://www.htcpedia.com" onclick="window.open(this.href);return false; je k dispozici dost rom pripadne na xda a za ta registrace je nejmene kdyz mam pristup k novinkam a rom od ruznych autoru.
Radista.sk
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: ned led 07, 2007 23:38
Zařízení: HTC EVO 3D
Kontaktovat uživatele:

HD a TouchFLO

Příspěvek od Radista.sk »

Už som to stiahol ale nejde mi to nainštalovať.SPL-1.56.0 OLiNex takže bi malo biť odomknute, aspoň myslím
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch HD“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů