WM 6.5 na HTC Diamond?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond (MDA Compact IV)
StepanP
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned říj 05, 2008 7:44
Zařízení: Nokia Lumia 920, Lumia 800, Microsoft Surface RT

WM 6.5 na HTC Diamond?

Příspěvek od StepanP »

Tak tlačítko Domů mě zmáčknout nenapadlo. Já vlastně nepoužívám na svém Diamondovi skoro žádná tlačítka jen pro snížení/zvýšení hlasitosti a pro vypnutí. Ty čtyři pod displejem + kolečko jsou my k ničemu. Vystačím si s dotyky na displej....Bohužel už jsem byl nucený udělat HardReset....příště až se mi to stane to vyzkouším....ale zdálo se mi, že po startu bylo nějak moc volné RAMky jak kdyby to naběhlo bez Titania
Brixik
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř pro 24, 2008 23:10
Zařízení: HTC Diamond
Kontaktovat uživatele:

WM 6.5 na HTC Diamond?

Příspěvek od Brixik »

Už je na xda-developers nová BsB romka označená 6.5.1S. Už jí testuju
StepanP
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: ned říj 05, 2008 7:44
Zařízení: Nokia Lumia 920, Lumia 800, Microsoft Surface RT

WM 6.5 na HTC Diamond?

Příspěvek od StepanP »

Dej vědět potom jaká je. Já nad ní přemýšlel, ale moc se mě na ní nelíbíli ty hranatá tlačítka. V novějších sestaveních 23047 jsou již pěkně kulatá
Brixik
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř pro 24, 2008 23:10
Zařízení: HTC Diamond
Kontaktovat uživatele:

WM 6.5 na HTC Diamond?

Příspěvek od Brixik »

Tak jsem chvíli tu ROMku měl a budu hledat další, nějak mi nesedla. Asi bude stabilní a nebude tam žádný větší problém, ale dřívější mi vyhovovali více.
Uživatelský avatar
Cheetah007
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1099
Registrován: úte úno 09, 2010 15:28
Zařízení: Sony Xperia M2, iPad Mini 32GB

WM 6.5 na HTC Diamond?

Příspěvek od Cheetah007 »

Zkousel nekdo cestinu pro nove modely HTC na WM6.5 na tehle ROM 6.5 BsB P chodi to?
Andrewxtrail
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon úno 22, 2010 20:47
Zařízení: HTC Touch Diamond

WM 6.5 na HTC Diamond?

Příspěvek od Andrewxtrail »

Zdravím, chlapi, chci se zeptat, jak je to s rychlostí win. mobile 6.5 na Diamondu první generace, je svižný, vyplatí se systém na zařízení instalovat? Jak na něm chodí náročnější programy, nesekají se atd? Mám zájem o 6.5, jen se bojím, že se systém nebude na tomto telefonu svižný tak, jak 6.1, díky za info.
DoLin
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte říj 13, 2009 19:12
Zařízení: HTC Touch Diamond

rom 6.5

Příspěvek od DoLin »

zdravim, nevychytal nekdo ted v posledni dobe nejakou fakt sviznou a stabilni romku 6.5? asi pred pul rokem jsem toho vyzkousel opravdu moc, jen od makeverala jsem mel snad vsechny jeho BsB. Skoncil jsem u energy, ale ta uz mi posledni dobou pije krev svou pomalosti. Docela uz jsem z toho testovani a flashovani novych rom vypadl, tak se ptam vas odborniku jestli neni nejaka kvalitni novinka na obzoru :) kdyz bude v cze nebudu se zlobit, zase nejaka zmena po tech hafo en verzich :)
Zeezala
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned dub 04, 2010 11:48
Zařízení: Lumia 9dvacet
Bydliště: Brno

WM 6.5 na HTC Diamond?

Příspěvek od Zeezala »

Zdar, jsem uplne znicenej. Uz dlouho zkousim Unlock myho diamondu a proste nic... Mam Oficialni ROM 2.03, zkousel jsem postahovat snad vsechny Olinex, precet jsem spousty navodu a nic... Bud to neudela vubec nic, nebo se to kousne u 0% a konec. Delal jsem to pres internal storage, pamet telefonu i pres pc a vubec se nic nedeje... :-( Nesetkal se s timhle nekdo? Poradte pls
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti