Vodafone a BB od 02

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
Bu_back
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř úno 17, 2010 17:50
Zařízení: Nokia, BB

Vodafone a BB od 02

Příspěvek od Bu_back »

Zdravím, mám jeden menší problém, mám BB 9000 Bold. Koupili jsme od O2 když jsme s nimi měli ještě smlouvu, tu jsme zrušili a s celou firmou jsme přešli k vodafonu :roll: bohužel tito šikulové mi už přes 3měsíce tvrdí, že mi nemůžou zprovoznit internet do mého BB právě kvůli tomu, že je od O2. Co je na tom pravdy? Protože když jsem si tam dal svou vlastní simkartu od T-Mobilu a aktivoval si blackberry internet service tak mi vše fungovalo jak má... a proto už jim chci omlátit nějaká fakta pro nějakého jejich technika, aby mi to zprovoznili... Poradí někdo?
zaky
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 112
Registrován: pát dub 07, 2006 20:00
Zařízení: BB BOLD 9000

Vodafone a BB od 02

Příspěvek od zaky »

Problém bych v tom neviděl žádný - akorát je zapotřebí při aktivaci BIS u předchozího operátora BB tzvn. odregistrovat.( zavolat na infolinku operátora a ukončit registraci BB do jejich sítě - sdělíš jim PIN zařízení a hotovo )Pak není žadnej problém si aktivovat BIS u jiného operátora.
bobo.cz
nováček
nováček
Příspěvky: 38
Registrován: ned bře 14, 2010 21:53
Zařízení: BlackBerry Bold 9000
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Vodafone a BB od 02

Příspěvek od bobo.cz »

Na internet se samozrejme dostanes uplne bez problemu, ani neni potreba nic prenastavovat. Ovsem pokud chces BIS, tak mas u Vodafone situaci obtiznejsi. BIS totiz nabizi pouze pro firmy, takze by ste museli jako cela firma zazadat o BIS.
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů